Перейти до змісту

наш Миклован в Изумрудном и Бобровом штатах


Гість paraskaa-W

Recommended Posts

Клас !!!! Вражаюче !!!

 

То що, Мікловане, таки зумів вирватись, як і планував...

 

Супер !!!

 

Радий за тебе. В мене на наступні два роки заплановане щось подібне, ще не вирішили коли конкретно. Тільки там буде весь захід США, від Сан Дієго до Сіетла/Ванкувера. Обов'язково проїдусь по знаменитому 101-му, щоб океанські бризки летіли на лобове скло. Є там такі місця. Ну і по решті показаного тобою.

 

 

Між іншим, якщо хтось більше цікавиться Америкою, можу дати лінки з фотографіями на свої подорожі по США. Тільки вони на ФУПі. Ну і звісно з дозволу авторів гілки - Параски і Міклована.

Link to comment
Share on other sites

а вот пакет мороженной картошки-фри - 2 бакса за 1 кг. 48 грн.. как в Ашане, но в Ашане - гэ

а в Таллинне хорошая картошка аналогичного размера - 1 евро.

Бакарді ром - 15 дол за пляшку в 1.75 л. 

Link to comment
Share on other sites

 Тільки там буде весь захід США, від Сан Дієго до Сіетла/Ванкувера. Обов'язково проїдусь по знаменитому 101-му, щоб океанські бризки летіли на лобове скло.

 

вот - вот!

только хотела wtf сказать, что, если бы они финансово осилили, это был бы офигенный маршрут

накрайняк, можно от СФ начать, не от Сан Диего

есть у меня где-то фотки (не мои лично,правда)  трехдневного путешествия по 101-му,это нЕчто

 

интересно, а удорожают ли билеты, если прилет в СФ, а вылет из Сиэтла?

тогда дней на 20 можно бы такой тур замутить..мммм.....

Змінено користувачем paraskaa-W
Link to comment
Share on other sites

Ви південну каліфорнію ігноруєте спеціально?

мы туда пока не добрались  :gigi:

но что-то мне подсказывает, что северо-запад лично мне, как апологету средней полосы,  должен понравиться больше :pleasant:

Link to comment
Share on other sites

мы туда пока не добрались  :gigi:

но что-то мне подсказывает, что северо-запад лично мне, как апологету средней полосы,  должен понравиться больше :pleasant:

Так, там зелено, але у нас цікавіше

Link to comment
Share on other sites

Так, там зелено, але у нас цікавіше

чевойта интереснее? :consul:

шо у вас есть против яхтинга,кайякинга,рыбалки, горного туризма,лыж и прочих Бенаройя-холлов?

Link to comment
Share on other sites

можно еще от Сиэтла на восток - Монтана, например

а если юг, то , конечно, Аризона, Большой каньон

говорили, что это впечатление трудно перебить чем бы то ни было

Змінено користувачем paraskaa-W
Link to comment
Share on other sites

можно еще от Сиэтла на восток - Монтана, например

а если юг, то , конечно, Аризона, Большой каньон

говорили, что это впечатление трудно перебить чем бы то ни было

Большой лос анжелес. Аутлетс..... Це враження нічим не перебити

Link to comment
Share on other sites

Клас !!!! Вражаюче !!!

 

То що, Мікловане, таки зумів вирватись, як і планував...

 

Супер !!!

 

Радий за тебе. В мене на наступні два роки заплановане щось подібне, ще не вирішили коли конкретно. Тільки там буде весь захід США, від Сан Дієго до Сіетла/Ванкувера. Обов'язково проїдусь по знаменитому 101-му, щоб океанські бризки летіли на лобове скло. Є там такі місця. Ну і по решті показаного тобою.

 

 

Між іншим, якщо хтось більше цікавиться Америкою, можу дати лінки з фотографіями на свої подорожі по США. Тільки вони на ФУПі. Ну і звісно з дозволу авторів гілки - Параски і Міклована.

 

 

Так, Маковіє, плани здійснились. Згадував вашу подорож і розказував колегам.

А шосе 101 таки дійсно чудове. До речі, про океанські бризки ))

 

http://lottery.frontru.users.photofile.ru/photo/lottery.frontru/200958849/xlarge/109529784.jpg

 

було ще краще аби проїхатись по ньому аж до самого півдня, до Лос-Анжелеса чи й ще далі.  Ага..

 

А ще були маяки...

 

http://lottery.frontru.users.photofile.ru/photo/lottery.frontru/200958849/xlarge/109529780.jpg

 

давайте, звичайно лінки, прошу

то дуже гарна подорож

тим більше, я все бачив )))

Змінено користувачем Миклован
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Большое спасибо автору за острые , непередаваемые впечатления от западной Америки.Меня пленила манера рассказа - по-мужски сдержанная, умная  и максимально обьективная. Создавалось впечатление , что ты  созерцаешь эту красоту и величие Природы , людского труда также огромного  в обществе  хорошего человека.

 

И да. Американцы построили себе  отличную страну.

 

Дякую, проте мені аж ніяково. Шо бачив, те й показав.  )) 

Трішки, але основні місця

Link to comment
Share on other sites

Бажаю Вам побачити і західну Канаду,  звичайно, якщо сильно хочеться. Але зробіть це після того, як всі інші цікаві місця на світі побачите.

Продивилася я уважно ваші дісно вдалі і цікаві фото і маю сказати, що та місцевість, де ви були,  і західна Канада рельєфно вражаюче!!! схожі.

Не варто абсолютно підряд туди і туди  їхати, все майже один в один.  Ми пару років тому,  в серпні 2010,  на протязі 3-х тижднів об`їздили майже всю західну Канаду з її нацпарками, ботанічними садами, містами і фермами. Єдина різниця тільки в тому, що ми були на моторхомі(німці саме  так охоче подорожують) і зупинялися спонтанно в дуже багатьох кемпінгах, що давало насолоджувтися природою майже  впритул (ведмеді вночі біля моторхому обстежують виставлене сміття :shok: , чи  ночівка в кількох км від справжнього льодовика).  А в іншому по фото важко і відрізнити де саме це знімалось, західна Канада чи північно-західна Америка.

Можливо східна Канада подарує інші враження, але цього стверджувати не берусь, бо там ще не була.

 

 

Дякую, пані ЦА!

Плани є, їх ще багато, наша компанія навіть про орієнтири часові балакала. Подивимось.

101 то хуйня в порівнянні з PCH

 

Ну ти жоскій... ;)

Link to comment
Share on other sites

Дякую, пані ЦА!

Плани є, їх ще багато, наша компанія навіть про орієнтири часові балакала. Подивимось.

 

Ну ти жоскій... ;)

Ще відкривати та відкривати західне узбережжя 

Link to comment
Share on other sites

Дякую, проте мені аж ніяково. Шо бачив, те й показав.  )) 

Трішки, але основні місця

Класно все. Це я як краєвєд кравєду говорю.

 

А показати все що бачив неможливо. Сам привожу тисячі фоток з подорожей. А потім більше часу йде на розгрібаннятих фоток, ніж на подорож. Особливо, коли пишеш звіт.

Link to comment
Share on other sites

можно еще от Сиэтла на восток - Монтана, например

а если юг, то , конечно, Аризона, Большой каньон

говорили, что это впечатление трудно перебить чем бы то ни было

Все це є тут: "Америка від краю і до краю. Автоподорож. (Фото. Багато.)"

http://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=855158.msg16295211#msg16295211

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...