Перейти до змісту

Ирония судьбы. Невошедшее. 18+


Recommended Posts

це, я так розумію, перший варіант дублю "тьоплєнькайя пошла" 

 

 

да, этот вариант показывали в Польше, под названием "Русский алкаш и польская MILF"

Link to comment
Share on other sites

 

 


Я просто не бачив Іронію
Хм... А вы точно родом из совка?

Сдаётся мне господа, казачок то засланный!  Сидит где ни будь в Арлингтоне или Лэнгли здоровенный негр и притворяется что он родом с Украины, а на самом деле он работает на ЦРУ и у него задание - подрыв духовных скреп и разрушение русского мира. Но вот он спалился  :gigi:

  • Upvote 5
Link to comment
Share on other sites

аццкая шняга эта заливная рыба.

один легкий тынц, и тетка окочурилась.

ни тебе дырок, ни крови, ни агонии.

 

бац и всьо... гайки... абзац...

 

стейт оф арт, б/п

Link to comment
Share on other sites

Годах в 84-88 был бум польского кино именно на этой почве - откровенные сцены. Одна Сексмиссия чего стОит! ;) В Киеве в кинотеатр "Краков" многочасовые очереди стояли!

Отголосок той эпохи - Дежавю. Тоже польский режисер.

Так что сие есть тогдашнее польское "новаторское" кино.

Ах, молодость... :)

Link to comment
Share on other sites

100000  років якщо в бінарному форматі

Практически ровесники.

Год разницы.

Но я полностью от начала до конца смотрела раза три.

И бессчётное количество раз фоном и кусками.

Разве что, в детстве и отрочестве у вас не очень в доме смотрелся телевизор, а потом студентом вы уже изменили родине уехали за длинным рублём   начали свой европейский трип.

Link to comment
Share on other sites

Хм... А вы точно родом из совка?

Сдаётся мне господа, казачок то засланный!  Сидит где ни будь в Арлингтоне или Лэнгли здоровенный негр и притворяется что он родом с Украины, а на самом деле он работает на ЦРУ и у него задание - подрыв духовных скреп и разрушение русского мира. Но вот он спалился  :gigi:

 

Та перестаньте на Фому бочку котити!

Не мав він вільного часу на Барбару Брильську дивитись, увесь було потрачено на споглядання портрету Чяїчьки :gigi:

Link to comment
Share on other sites

Практически ровесники.

Год разницы.

Но я полностью от начала до конца смотрела раза три.

И бессчётное количество раз фоном и кусками.

Разве что, в детстве и отрочестве у вас не очень в доме смотрелся телевизор, а потом студентом вы уже изменили родине уехали за длинным рублём   начали свой европейский трип.

Ага, дебілізор майже не вмикали.

Та перестаньте на Фому бочку котити!

Не мав він вільного часу на Барбару Брильську дивитись, увесь було потрачено на споглядання портрету Чяїчьки :gigi:

Пане Бордере, а у вас є чаєчка ню?
Link to comment
Share on other sites

Я думаю, за 26 баксів Юля не погодиться.

Я не настільки впевнений в Юліній цноті, але фіг її знає.

Проте може Вам підійдуть еротичні фотки особи, схожої на Юлю, разом з особою, схожою на Яценюка?

Всього за 13 доралів за особу, вважайте задурно.

Link to comment
Share on other sites

Національна рада з питань телебачення і радіомовлення напередодні свят в черговий раз нагадала програмним директорам українських телеканалів про існування заборонених фільмів, а також діячів культури, внесених до "чорних списків".
Зокрема, серед заборонених до показу опинився і головний фільм нового року, рязанівська "Іронія долі, чи з легкою парою".


"Національна рада нагадує телерадіоорганізаціям і провайдерам програмної послуги, що відповідно до Закону України "Про внесення змін до деяких законів України щодо захисту інформаційного телерадіопростору України" Міністерство культури склало Перелік осіб, які створюють загрозу національній безпеці. Тому фільми, передачі й інші програми за участі осіб, внесених до нього, не можуть транслюватися в ефірах телерадіоорганізацій", - йдеться на сайті відомства.

В "чорному списку" опинилася атриса з "Іронії долі" Валентина Тализіна, яка підписала листа на підтримку Путіна.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...