Перейти до змісту

Ассоциацифя


Reader

Recommended Posts

 

 

В этом органе подчеркнули, что референдум не имеет обязывающего характера, его результаты не могут заставить правительство отозвать соглашение. 

 

 

тоже ничо так демокротия.  :gigi:

Link to comment
Share on other sites

а нашому уряду потрібно проплатити соцрекламу в Європі, щось типу такого : "ви з ким хочете мати справу, з неграми і аробами що мацають ваших жінок, чи з трудолюбивими українцями ?"  :shuffle:

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

да, про грибы и траву я тоже наслышан.

 

но мне показалось, что слово "укурки" было употреблено в негативном-порицательном ключе.

 

я не ручаюсь за голландцев, но вполне возможно, что после всех недавних событий они не знают чего ждать от ассоциации ЕС с Украиной и возможного безвизового режима.

 

поэтому такой ответ на референдуме вполне ожидаем, имхо.

Link to comment
Share on other sites

да, про грибы и траву я тоже наслышан.

 

но мне показалось, что слово "укурки" было употреблено в негативном-порицательном ключе.

 

я не ручаюсь за голландцев, но вполне возможно, что после всех недавних событий они не знают чего ждать от ассоциации ЕС с Украиной и возможного безвизового режима.

 

поэтому такой ответ на референдуме вполне ожидаем, имхо.

 

Вроде суть голландского шума лишь в отношении правительства к результатам любых голландских референдумов (то бишь правительство не реагирует вообще на волеизъявления граждан).

 

А Украина попала случайно - по ближайшей  дате принятого правительством решения.  

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

друг  - голандець написав (був в Україні, підтримував нас протягом Майдану, писав листи політикам на підтримку України) 

 

i predict there will be a no in the Netherlands. A combination of right wing demagoges, immigration AMD even some of the intellectuals think former east block behaves shitty in the immigrant situation. Also the Dutch were ones in history asked to vote On EU, And because they have never been consulted they voted no, then their vote got overruled, many are upset And if they need to vote On anything again about the EU, they wil see it as a payback to vote no.

я пророкують буде НІ в Нідерландах. Поєднання правих demagoges, імміграція AMD навіть деякі з інтелектуалів думаю колишньої Східної блок поводиться хреново в ситуації іммігрантів. Також голландці були ті, в історії запропоновано проголосувати по ЄС, і тому, що вони ніколи не консультувалися вони голосували ПРОТИ, то їх голос був скасований, багато засмучені І якщо вони повинні голосувати на що-небудь ще раз про ЄС, вони побачать як окупності, щоб голосувати проти.

Link to comment
Share on other sites

Yes, even before the north south issue (credit crisis) And now the EU east west issue (taking in immigrants).

 

 

У голандців песимізм щодо ЄС, і це не пов"язано з Україною, а загальний песимізм щодо функціонування ЄС

Link to comment
Share on other sites

Yes, even before the north south issue (credit crisis) And now the EU east west issue (taking in immigrants).

 

 

У голандців песимізм щодо ЄС, і це не пов"язано з Україною, а загальний песимізм щодо функціонування ЄС

Так пусть выгонят их нах

Link to comment
Share on other sites

Виступав іх посол і сказав, що референдум має винятково консультаційний характер. Рішення ВЖЕ приняте і змінюватися НЕ БУДЕ.

 

Референдум 6-го квітня. Він консультативний, юридичної сили не має, відміняти ЕА України нихто не буде.

Змінено користувачем Agh
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...