Jump to content

Поділіться ключиком до weua.info!


Recommended Posts

У зв'язку з масовою реєстрацією "фейків" (штучних сторінок) на початковій стадії діяльності мережі WEUA, ми запроваджуємо тимчасову реєстрацію по запрошеннях. Що це означає?
1.Користувачі, які зареєструвалися або підписалися на оновлення отримують 3 ключі на свою електронну скриньку протягом доби (так як підписаних учасників дуже багато), за допомогою яких, вони можуть запросити відповідно 3-х своїх друзів.
2.Тим хто зареєструвався 1 квітня, достатньо просто авторизуватися.

Сьогодні Інтернетом поширюється інформація про те, що ключі доступу до мережі WEUA є платними. Жодних ключів ми не продаємо, і нікому такого права не делегували. Отримання ключів – процес безкоштовний. Ця процедура виключно тимчасова та викликана об’єктивним причинами. Кожен із Вас обов’язково отримає запрошення, особисто та, наголошуємо, безкоштовно. Прошу не піддаватись на провокації та не купувати жодні «ключі». Це – шахрайство! Ми поставили перед собою велику ціль, досягнути якої зможемо лише разом. Потрібно розуміти, що сьогодні ми ведемо інформаційну боротьбу із великими монопольними компаніями, і нормалізація роботи сайту – процес важкий, складний, але посильний. Команда WEUA вірить в успіх нашої цілі. Будемо щиро вдячні за Вашу підтримку та участь в проекті WEUA!

Слава Україні!
З повагою Богдан Оліярчук

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
 Share

×
×
  • Create New...