Перейти до змісту

Вчора Польща знову могла залишитись без Президента.


Людас

Recommended Posts

 
Появилось фото и видео ДТП с участием президента Польши
05.03.2016 | 10:40
 
 
У машины, которая ехала с большой скоростью, треснуло заднее колесо.
http://images.unian.net/photos/2016_03/1457166967-4087.jpg
ДТП произошло на шоссе на юго-западе страны

В сети опубликованы фотографии разбитого BMW, в котором на момент дорожно-транспортного происшествия находился президент Польши Анджей Дуда.

Как выяснилось, у машины, которая ехала с большой скоростью, треснуло заднее колесо. Неуправляемый автомобиль вылетел на обочину, передает Gazeta.ua.

http://images.unian.net/photos/2016_03/1457166968-2668.jpg
После аварии Дуда пересел в другую машину из своего кортежа

ДТП произошло на шоссе на юго-западе страны. Водитель избежал столкновения с другими авто и ограждением. Жертв и пострадавших нет.

После аварии Дуда пересел в другую машину из своего кортежа.

http://images.unian.net/photos/2016_03/1457166968-8014.jpg
Сейчас полиция и Служба охраны президента проводят проверку

Сейчас полиция и Служба охраны президента проводят проверку.

Момент ДТП зафиксировали видеорегистраторы автомобилей, что в тот момент проезжали шоссе.

 

http://www.unian.net/world/1283591-poyavilos-foto-i-video-dtp-s-uchastiem-prezidenta-polshi.html

Подробности читайте на УНИАН:http://www.unian.net/world/1283591-poyavilos-foto-i-video-dtp-s-uchastiem-prezidenta-polshi.html

Link to comment
Share on other sites

хм...треснуло само или ему помогли треснуть давние доброжелатели Польши ?

Гарне питання. Одне можна сказати , що автопарк президентів трохи краще перевіряється ніж

у звичайних людей.

Link to comment
Share on other sites

Як  тільки  президент  не  дуже  лояльний  до  Кацапстану,  так  відразу  і  пригоди.  З  нашими  таке  саме,  не  думайте,  що  інакше,  тому  мусять  часом  проявляти  витримку  і  йти  на  хитрощі,  бо  крім  них  ще  є  родина.

Link to comment
Share on other sites

Як  тільки  президент  не  дуже  лояльний  до  Кацапстану,  так  відразу  і  пригоди.  З  нашими  таке  саме,  не  думайте,  що  інакше,  тому  мусять  часом  проявляти  витримку  і  йти  на  хитрощі,  бо  крім  них  ще  є  родина.

Ну думаю, що варто так себе тішити. Всі українські президенти до цього часу були і є підкацапниками.

Змінено користувачем RedBorsch
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Ну думаю, що варто так себе тішити. Всі українські президенти до цього часу були і є підкацапниками.

 

пардон, помилася: хотіла плюсанути...

так і  було з одним виключенням:  замість підкацапника був самозакоханий телепень :(

 

Link to comment
Share on other sites

Як  тільки  президент  не  дуже  лояльний  до  Кацапстану,  так  відразу  і  пригоди. 

Там дело даже сложнее.... Крім цього не дуже лояльний до подальшої експансії ЄС і мрійник про Міжмор'я.

Змінено користувачем Silentio
Link to comment
Share on other sites

Там дело даже сложнее.... Крім цього не дуже лояльний до подальшої експансії ЄС і мрійник про Міжмор'я.

Не  думаю,  що  ЄС  цим  дуже  переймається.  Ідея  не  нова,  започаткував  її  Шевченко,  котрий  Тарас. 

Link to comment
Share on other sites

Ну не весь ЄС, а лише певні найвпливовіші політики з Берліну і Парижу... Для Меркль будь-яка унія Польщі, України і Литви, можливо Білорусі, хай навіть на непевних словах як сьогодні - це кочерга в дупу.

Вони відбивалися як могли від Польщі, потім робили і роблять все, аби не допустити навіть на поріг прийняття стратегічних європ.рішень Україну, яку навіть теоретично не розглядають рівноправним членом ЄС.


Так званих польських євроінтеграторів, які просрали з ганьбою вибори, пригріли на теплих місцях у Брюсселі звідки вони як різані верещать про наступ на демократію ПіСом і виставляють справжніх польских патріотів нацистами і диктаторами. Певно тому, що партія Качинського почала не тільки знову копати про роль пана Туска у трагедії з літаком президента, а й тому, що хазяї з Берліну дали  фас на стратегічні ініціативи Дуди щодо Міжмор'я.

Link to comment
Share on other sites

Ну, якби Госдеп натякнув, що він цю ідею підтримує - вони б трохи попустилися.... А ідея гарна.

Госдеп сьогодні - це купа стурбованих власною подальшою долею чиновників. Стратегічних ініціатив за півроку до виборів від них чекати годі. Але ідея зараз досить жваво обговорюється в експертному середовищі і після зміни влади в Вашингтоні буде обов'язково пропонуватися і лобіюватися.

Link to comment
Share on other sites

Я колись рахувала, що по населенню якщо Польша плюс Україна плюс прибалти без Естонії то ми врроді будемо рівні Німеччині. А з білорусами - ніби як більші. І що найбільш привабливо - практично досить близькі по ментальності. В мене співробітник був у Польщі на роботі не раз, то каже, що взагалі не відчуває різниці на рівні людей. Звичайно - закон, звичайно - порядок, але це вже від еліт йде. А от з німецькими социками дуже відчутна різниця... З всією тою політкоректністю, біженцями і зворотньою дискримінацією....

 

Тому Міжмор"я з інвестиціями ззовні для України був би ідеальний варіант. Звичайно, що спочатку треба застосувати "гнійну хірургію" ди всієї тої пиз**ти на Печерську і в регіонах....

Link to comment
Share on other sites

Как же то надо противостоять небольшим странам дикому сонстру раше.Как некоторые любят это сравнивать с хворостинками , увязанными в крепкую метлу.По Толстому.
Link to comment
Share on other sites

Крім усього вищезгаданого українці жили у тій середньовічній супердержаві з поляками, литовцями білорусами  не меше, ніж в в рос.імперії, тобто якщо там комусь знову скрепи болітимуть, то

треба ще порахувати чиї скрепи міцніші... Тут гловне перебороти крайній польский і український націоналізм, віддати шану невинновбитим з обох боків в міжнаціональних визвольних змаганнях 

Link to comment
Share on other sites

і взаємно простити один одного. Як ще зуміли зробити наразі німці і французи, і що дало їм підстави претендувати на лідерство в повоєнній Європі.


Вагомим чинником для відтворення колишнього Міжмор'я може стати і англо-американська підтримка, адже геостратегічно саме англосаксонська цивілізація  більше зацікавлена в такій співдружності, аби протиставити її зростаючому впливу франко-німецької коаліції в Європі, яка як всі чудово бачать, шукає собі союзника в Росії.

Link to comment
Share on other sites

Ну, не знаю як там в поляків.... Вроді є там крайнє упорота партія....  Але в Україні такого неприйняття поляків вже нема ІМНО...

 

По-перше купа народу їздить в Польшу на заробітки, дрібні торгівці за товаром і ти ди - і можуть порівнювати рівень життя і рівень громадянського суспільства. І порівняння не на нашу користь. Тому буде діяти такий фактор, що приєднання до розвинутішої в цих питаннях країни підтягне і наш рівень.

 

По-друге покоління людей старшого віку, які жили "під поляками" вже відходить у вічність. Ну, наприклад, мій батько був затятий націоналіст і антиполяк, а ми, його діти вже до того інакше ставимося. Тому кількість антипольського населення постійно зменьшується. А для Свободи антипольськість до скоріше піар хід для своєї групи виборців. І то далеко не всі, хто голосують за Свободу розділяють конкретно ці їх погляди...

 

По-третє принаймі для Західної України поляки є і релігійно близькими. Обидві церкви підлягають Риму і обряди близькі....

 

Я думаю, що зиски від такого об"єднання переважать.

Link to comment
Share on other sites

Згоден! Треба починати потроху це рухати з місця і я тішуся, що врешті в Польщі при владі ті, хто хоча б в голос почали просувати цю ідею. Шкода, що в Києві наразі не ті, кого такі речі цікавлять...

Наприклад по вруглюванню на Донбасі вони обрали собі в робочі партнери Берлін, а не Варшаву і Вашингтон.


Ініціативи Дуди про участь сусідів України в переговорному процессі - Порошенко в хамському тоні відкинув з самого початку. Але переконаний, що врємєнщікі підуть, а об'єктивна потреба в широкій українсько-польській інтеграції із залученням до неї литовців і білорусів, а в перспективі й інших сусідів,

буде таким чи іншим чином реалізована.

Link to comment
Share on other sites

Якось  не  дуже  хочеться  "из  огня  да в полымя".  Ми  весь час гойдаємося  на  качелях -  як не  в  один  бік  тікаємо,  то  в  другий.

Перш  ніж  з  кимось  об єднуватися,  треба  самим  добре  стати  на  ноги.

А  щодо  Союзу  слов янських  народів,  як  передбачав  Шевченко,  треба  і  балканські  народи,  чехів  і  словаків.  Тоді  може  щось  буде  путнє.

Стосунки  між  поляками  і  українцями  ще  дуже  свіжі  в  пам яті.  Це  наша  історія  і  від  неї  нікуди  не  дітися.  Це  було  не  так  давно:  20  ст,  пацифікація,  різня,  атентати.  Має  бути  дуже  велика  противага  польсько-українським  стосункам.

Хто  не  знає  історії,  тому  це  просто.  А  хто  знає,  тОму  не  так  просто  дати  згоду.  Йдеться  не  про  те,  щоб  змиритися,  а  треба  добре  застерегтися  від  можливих  проблем.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...