Перейти до змісту

Передают картины украденые в голландии


кноп

Recommended Posts

А що власне зробив Порошенко , Клімкін і Ко для цього ?

 

Добре хоч росіянам не передали після наших вивертів з картинами.

  Для  України ? Блядь , зробили що  "виглядає добре" . Розумієш ? 

 Дурні курво  пєрдоляне !  Дебіли  .

Link to comment
Share on other sites

  Для  України ? Блядь , зробили що  "виглядає добре" . Розумієш ? 

 Дурні курво  пєрдоляне !  Дебіли  .

 

 

Мене дивує, що такі очевидні речі треба тут дорослим людяи пояснювати  

Очевидно , що затримка була навмисною . Очевидно , що 5 колона нагорі  навмисне чекала після референдуму.

Як діти ій=бо

Змінено користувачем Людас
Link to comment
Share on other sites

Мене дивує, що такі очевидні речі треба тут дорослим людяи пояснювати  

Очевидно , що затримка була навмисною . Очевидно , що 5 колона нагорі  навмисне чекала після референдуму.

Як діти ій=бо

 Зовсім  не діти  .  Зовсім  . Запитай  себе , чому на просторах УКРнету  простих  людей пересічних дуже  і  дуже  мало ? 

Ти віриш  шо  то йобаний оптиміст написав ?  Я ні  . 

 Мені  якось  вже  начхати  на  ту  державу ,  але коли  курво  вихваляють  уїбанів  не витримую .

Link to comment
Share on other sites

 Зовсім  не діти  .  Зовсім  . Запитай  себе , чому на просторах УКРнету  простих  людей пересічних дуже  і  дуже  мало ? 

Ти віриш  шо  то йобаний оптиміст написав ?  Я ні  . 

 Мені  якось  вже  начхати  на  ту  державу ,  але коли  курво  вихваляють  уїбанів  не витримую .

 

Бюторасне, то ти вже очко своє прилаштувало. в роботу ? :weep:  

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

До посольства Королівства Нідерланди у Києві 30 травня невідомий приніс картину авторства Іzaak Ouwater, під назвою «Nieuwstraat in Hoorn», 1784 року.

 

Як повідомили Громадському в посольстві, з великою вірогідністю, картина є однією з тих робіт, які були викрадені з музею Західної Фрісляндії голландського містечка Горн у ніч на 10 січня 2005 року.

 

Як стало відомо кореспонденту Громадського, який був присутній при поверненні картини, чоловік отримав цю картину у подарунок декілька років тому. Увесь цей час вона перебувала у нього вдома.

 

Два тижні тому, чоловік приніс картину до мистецтвознавця, щоб отримати фахову консультацію щодо авторства, вартості та художньої цінності твору.

 

Саме під час такої консультації мистецтвознавець з’ясувала і повідомила власнику, що картина належить до викраденої десять років тому колекції.

 

Після цього чоловік відразу вирішив її повернути справжнім власникам. Повернута картина знаходиться у дуже поганому стані і потребує реставрації.

 

Посольство Королівства Нідерланди у Києві планує провести якнайшвидше експертизу щодо автентичності картини.

 

Наразі працівники дипломатичної структури готують відповідні звернення до українських та голландських правоохоронних органів. Якщо експертиза підтвердить те, що картина справді належить до викраденої колекції з міста Горн, то цей витвір мистецтва вже буде п’ятим, знайденим в Україні.

http://hromadske.ua/posts/znaideno-shche-odnu-vykradenu-z-hollandskoho-muzeiu-kartynu
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

До посольства Королівства Нідерланди у Києві 30 травня невідомий приніс картину

 

 

це як?

 

Охоронець: Паспорт пліііз.

Невідомий: Ось, нате паспорт.

Охоронець: Прізвище ? Ініціали.

Невідомий: Невідомий. Х.З., місце проживання - Хзде, Ніякого району.

 

Охоронець: Ось ваш пропуск. А шо це у вас?

Невідомий, Та я тут картину приніс, схоже у вас сп*жжену.

Охоронець: А, ок. проходьте. Наступний!

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...