Перейти до змісту

Повторюсь- Мій братик - Олег Дуб - у всеукраїнському розшуку. Але не за те, що Семенченко морду набив, а за те,


Recommended Posts

лег мій братик по службі в роті спецназ Шторм...
Хто такий Олег Дуб та чому від нокаутовав Сємена Сєменченко то на Ютубі дивіться, там все зрозуміло, бо письмово довго пояснювати...
Але повернемось до проблеми

так сталось, що Олег опинився в вирії подій 31 серпня, коли невгамовна тварюка кинула гранату РГО в бійців НГУ... Химерна доля вивернула так, що коли боєць спецназу НГУ натягував собі на лице майку від газу, що застосували бійці НГУ, в 3 метрах від нього виродок жбурнув РГО в солдат НГУ... Це на відео добре видно

Але трохи історії... Олег - религійна людина. Він майже закінчив греко-католицьку семінарію, але за... (не можу казати чому, обіцяв не розкривати, але ДУЖЕ чоловічий вчинок)... На майдані був не останньою людиною, пішов до батальону Донбасс одним з перших... отой випадок, коли  Семенченко та його охорона намагалися покрити дурне вбивство цивільного, внаслідок чого Олег натовк пику Семенченку та провів 2 тижня по подвалах разом з сепарами під щоденною погрозою розстрілу без суда та слідства...
29 серпня 2015 року з десяток хлопців з нашої роти, в тому числі Олега Дуба, відпустили на похорон опізнаних на той час загиблих Героїв оборони Іловайську та річниці Іловайської трагедії
на той час сталися всім відомі події на Майдані, які наші хлопці, в більшості своїй майданівці, не змогли проминути...

Але саме Олегу довелося "засвітитися" поруч з метальником гранати

Саме тому він зараз знаходиться в всеукраїнському розшуку...
Після ганебного розформування нашої роти Олег намагався й надалі служити в укрїнському війську, але раптово виявилось, що він в всеукраїнському розшуку...

ось таке...

ліворуч в мультикамі - я. Олежу думаю впізнали всі :)

http://s020.radikal.ru/i705/1604/8e/f1565f1ba12d.jpg

 

Змінено користувачем Десантник
Link to comment
Share on other sites

та вже виправилося

був просто "радікал" показувався

Ок.

ви, я знаю, в ФБ живете - передайте Олегу Дубу вітання від Деса :)

ЗІ. Я, на жаль, не живу там

Link to comment
Share on other sites

мабуть помилка

"Але не за те, що Семенченко морду набив, а за те,"

 

Хто кому?

 

Якщо Дуб Семену натовк писка, то "Семенченку"

 

Пенгвинум, не заёбуй. На Ютубе достаточно видео с Олежкой

Link to comment
Share on other sites

Ок.

ви, я знаю, в ФБ живете - передайте Олегу Дубу вітання від Деса :)

ЗІ. Я, на жаль, не живу там

 

та я там не "живу", посто якось натрапляю на цікаву та корисну інфу

на даль Олега Дуба я не знаю...

 

п.с. ми ж наче на ти...чи я плутаю ?

Link to comment
Share on other sites

та я там не "живу", посто якось натрапляю на цікаву та корисну інфу

на даль Олега Дуба я не знаю...

 

п.с. ми ж наче на ти...чи я плутаю ?

 

Яволь, мстя ужасна и принимаеться, мэм О.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...