Перейти до змісту

Скажіть відверто


Pадник

Recommended Posts

Ви справді думаєте, що сепаратисти зупиняться на Донбасі?

Там безробітних та кримінально орієнтованих вистачить на велику армію.

І всі вони готові їхати різати "бендер".

Треба готуватися до війни не з Росією, а Донбасом, який збере все гівно з Росії, Криму, Придністров'я і попре в Україну.

  • Upvote 3
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

кто умеет думать так не думает..

кого бог обделил умом, тот пропонуе отделить дамбасс с луганском..

1 войну надо вести на территории врага.

в крайнем случае устроить там не признанные территории ..

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Путіноїди швидко організують їм колапс економіки і звинуватять Київ.

А Київ і так є головним ворогом Донбасу за визначенням.

Тому по марширують на Київ, щоб поставити владу, яка почує Донбас.

Link to comment
Share on other sites

хотя как оно все обернется уже не предскажет ни кто..

что у меня совсем настроение упадническое с утра...

сходил на базар, к нам в городок приехали первые беженцы с донецка, не то что бы беженцы ..а как бы пожить годик другой тут две семьи

Змінено користувачем Strangeways
Link to comment
Share on other sites

Ви справді думаєте, що сепаратисти зупиняться на Донбасі?

Там безробітних та кримінально орієнтованих вистачить на велику армію.

І всі вони готові їхати різати "бендер".

Треба готуватися до війни не з Росією, а Донбасом, який збере все гівно з Росії, Криму, Придністров'я і попре в Україну.

Готовы,но только за деньги по предоплате.

На все антимайданы свозили только за деньги,идейных не было вообще,идейные дома сидели и массовку организовывали.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

кто умеет думать так не думает..

кого бог обделил умом, тот пропонуе отделить дамбасс с луганском..

1 войну надо вести на территории врага.

в крайнем случае устроить там не признанные территории ..

Я згоден, що воювати треба там, а не давати їм можливість посунути на решту території України.

Я просто не розумію, чому досі не створено і не озброєно територіальну українську міліцію.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Готовы,но только за деньги по предоплате.

На все антимайданы свозили только за деньги,идейных не было вообще,идейные дома сидели и массовку организовывали.

Ідейних вистачить в Росії. Оголосять казачкам, що можна пограбувати, і відбою від добровольців не буде. Їх там православно приголомшених ціла орда.
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

война будет только усиливать антиукраинские настроения, Мариуполь тому пример. Нужно укреплять границы соседних областей, результаты референдума не признавать, выдержать паузу, дабы эйфория от референдума прошла и потом пытаться как-то договариваться.

Link to comment
Share on other sites

война будет только усиливать антиукраинские настроения, Мариуполь тому пример. Нужно укреплять границы соседних областей, результаты референдума не признавать, выдержать паузу, дабы эйфория от референдума прошла и потом пытаться как-то договариваться.

это второй варииан, когда будет ясно что воевать некому или нет сил..

Приднестровье два..

надется на помощь запада и развал РФ..

ну что ж лет несколько тереть, все когда то разваливается и РФ не исключение

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

война будет только усиливать антиукраинские настроения, Мариуполь тому пример. Нужно укреплять границы соседних областей, результаты референдума не признавать, выдержать паузу, дабы эйфория от референдума прошла и потом пытаться как-то договариваться.

Проблема в тому, що позиції у принципі непримиримі.

Донбас буде й далі люто ненавидіти Західну Україну, вимагатиме повного самоврядування, але коштом України. Російські спецслужби будуть працювати, як у себе вдома і поширювати заразу на решту України.

Виходячи з цього і потрібно шукати варіанти, які нанесуть найменшу шкоду.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

27 февраля я была уверена, что Николаевская обл через неделю будет в составе какой-нибудь федеративной республики.  Я уже рассказала мужу, как я вывезу детей, как я буду просить статус беженца хоть где-нибудь. На сегодняшний день я все еще живу в Украине. Это охерительно сложно произнести - но для меня это успех.

Путин идет медленно, Запад медленно охуевает и медленно вводит санкции. Мой паспортный стол ломится от желающих сделать украинский загранпаспорт. Очередь-полгода. В пятницу удалось сдать документы ребенку на проездной.

Анализы того, что Украина распадется на 5 государств делались еще 10 лет назад. Сегодня вечером она распадется уже на 3 части. Украина, оккупированный Крым, и невнятный пока еще буфер с пока еще непонятным статусом.

Если Путлер остановится, то только под нажимом Запада, потому что Украина готова распадаться  и дальше .... 

 

Ой, извиняюсь, в четверг сдала документы, был неприемный день, но их приняли, какая-то херня творится.

Змінено користувачем Naitli
Link to comment
Share on other sites

Найкращий варіант - зказати дамбацу гудбай і почати будувати велику українську стіну.

та мы все за за за..

это не реально.. цель не дамбасс а вся украина, а посему надо держать дамбасс сколько есть возможности.. как территорию буферную

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

это второй варииан, когда будет ясно что воевать некому или нет сил..

Приднестровье два..

надется на помощь запада и развал РФ..

ну что ж лет несколько тереть, все когда то разваливается и РФ не исключение

Сподіватися на розвал РФ можна, але я думаю, що більш реальний варіант нової тоталітарної держави, яка прагнутиме перекроїти світ. Зрештою, вона загине, як і всі інші подібні утворення, але помирання може тривати дуже довго і отруювати все у сусідстві. Для історії 20-30 років не термін, а для людини це може бути половиною життя.

На жаль, у нас люди діють так, наче в них попереду вічність.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

та мы все за за за..

это не реально.. цель не дамбасс а вся украина, а посему надо держать дамбасс сколько есть возможности.. как территорию буферную

Так, я про це писав ще в лютому.

В Росії зараз ідея-фікс повернути Київ до складу імперії.

Малоймовірно, але тим не менш можливо.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Сепаратисти зупиняться тільки в Росії, 

РФ вміє їх зупиняти,

а Україні ще вчитись і вчитись 

втім, не в науці справа, а в рішучості, її у нас не вистачає, на мою думку 

Link to comment
Share on other sites

Путіноїди швидко організують їм колапс економіки і звинуватять Київ.

А Київ і так є головним ворогом Донбасу за визначенням.

Тому по марширують на Київ, щоб поставити владу, яка почує Донбас.

 

Це навіть не обговорюється. Путін безробітним бандитам дасть роботу. 

Тому по три ствола у кожну українську родину!

Link to comment
Share on other sites

Це навіть не обговорюється. Путін безробітним бандитам дасть роботу. 

Тому по три ствола у кожну українську родину!

Да хоть по десять, без организованного сопротивления государства - это просто лишние жертвы.

Link to comment
Share on other sites

Сподіватися на розвал РФ можна, але я думаю, що більш реальний варіант нової тоталітарної держави, яка прагнутиме перекроїти світ. Зрештою, вона загине, як і всі інші подібні утворення, але помирання може тривати дуже довго і отруювати все у сусідстві. Для історії 20-30 років не термін, а для людини це може бути половиною життя.

На жаль, у нас люди діють так, наче в них попереду вічність.

как только рейган и западный мир засучив рукава взялись за ссср- 8лет и все..

может нам повезет и они повторят такой финт..

так РФ это жалкое убогое подобие СССР. закончиться в разы быстрее..

хотя может и 20 лет ..я бы ставок не ставил..черт знает как оно обернется

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

не весь донбас не україна, є багато сіл, містечок цілком проукраїнських, їх теж віддавати? якщо відрізати донбас, то не по нинішніх обласних кордонах, а тільки відокремлювати ті райони де немає проукраїнських настроїв і де не вдається взяти ситуацію під свій контроль (як сказав би путкін відновити конституційний лад).

Link to comment
Share on other sites

Я згоден, що воювати треба там, а не давати їм можливість посунути на решту території України.

Я просто не розумію, чому досі не створено і не озброєно територіальну українську міліцію.

Юльці, Турчинову та Авакову така ідея не подобається, тому й не створено. І не буде створено, доки юльки при владі.

Link to comment
Share on other sites

Юльці, Турчинову та Авакову така ідея не подобається, тому й не створено. І не буде створено, доки юльки при владі.

Річ у тому, що це не до вподоби будь-які владі, якій є що втрачати.

Але наші ідіоти не розуміють, що зараз мова йде не про те, хто з них утримається на політичному Олімпі, а власне про існування самого Олімпу.

Link to comment
Share on other sites

У Путіна зараз абсолютно виграшна ситуація.

Янукович платить, на сході України наростає безлад, який загрожує перекинутися на решту території.

Різні бандюгани починають перерозподіл сфер впливу.

Коротше хаос наростає.

Народ дедалі більше незадоволений.

Влада імпотентна.

Відірвали Крим, практично відірвали 3/4 Донбасу.

Інтенсивність активності сепаратистів не зменшується, а нарощується.

Потрібні абсолютно нові паралельні силові структури, які поступово заміщатимуть старі.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...