Перейти до змісту

Що краще: зброя в руках, чи коп на телефоні?


mg42

Recommended Posts

У ніч на 12 червня 29-річний Омар Матін зайшов у гей-клуб Pulse в Орландо, штат Флорида. З собою він захопив напівавтоматичну гвинтівку AR-15 та пістолет. Із цієї зброї Матін вбив 49 осіб.

Один із відвідувачів клубу Эдді Джастіс сховався в туалеті і писав звідти повідомлення своїй матері, доки Омар Матін не прийшов і не пристрелив його. Associated Press публікує повідомлення Едді Джастіса, якими його мати поділилась з агентством.
Об 2:06 Міна Джастіс отримала від свого сина перше повідомлення.

Едді: Мамочка, я люблю тебе.

Едді: Я в клубі,вони стріляють.

Міна: З тобою все добре?

2:07

Едді: Я в туалеті, в пастці.

Міна: В якому клубі?

Едді: Pulse. В даунтауні. Зателефонуй в поліцію.

2:08

Едді: Я помру.

Міна: Телефоную їм зараз же.

Міна: Ти все ще там?

Міна: Візьми кляту слухавку.

Міна: Зателефонуй їм.

Міна: Зателефонуй мені.

2:39

Едді: Кажу ж, я в туалеті.

Едді: Він йде.

Едді: Я помру.

Едді: Зателефонуй їм, мамусю.

Едді: Зараз же.

Міна: Хтось поранений?

2:42

Едді: Багато. Так.

Міна: Ти з поліцією?

Міна: Напиши мені,будь ласка.

2:46

Едді: Ні.

Едді: Все ще тут, в туалеті. Ми у нього в заручниках. Їм потрібно прийти і забрати нас.

Міна: Поліція вже там. Повідом, коли побачиш поліцейських.

2:49

Едді: Швидше.

2:50

Едді: Він уже у вбиральні.

Едді: В жіночій вбиральні.

Міна: Він з вами в туалеті?

Едді: Він терорист.

2:51

Едді: Так.

Міна: Ти поранений?

2:52

Міна: Залишайся там, він не любить геїв.

2:53

Міна: Дай відповідь, будь ласка.

2:54 

Міна: Я люблю тебе.

Міна: Нічого не роби.

Міна: Залишайся там.

Міна: Синок, відповідай мені.

Міна Джастіс написала сину ще багато повідомлень, але більше не отримала жодної відповіді. Пізніше стало зрозумілим, що Едді Джастіс загинув. Поліція почала штурм тільки близько п'ятої ранку. http://zbroya.info/uk/blog/9835_perepiska-zagiblogo-v-gei-klubi-v-orlando-z-matiriu/


http://zbroya.info/storage/medias/2016/06/13/16/zbroya_v_rukah.jpg

  • Upvote 8
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 116
  • Created
  • Остання відповідь

Никакие копы вам никогда не помогут. Никогда! Пока они приедут (если приедут), помогать будет некому.

 

Ему нужно было не смски маме писать, а искать предмет, чем можно было противостоять этому дебилу.

 

Всегда можно что-то найти.

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Никакие копы вам никогда не помогут. Никогда! Пока они приедут (если приедут), помогать будет некому.

 

Ему нужно было не смски маме писать, а искать предмет, чем можно было противостоять этому дебилу.

 

Всегда можно что-то найти.

:tu:

копи або зупинять неадеквата по дорозі, або, що більш імовірно, обведуть застиглу тушку крейдою, нажаль

Link to comment
Share on other sites

Инсульт у Трампа

Он в прединсультном состоянии.

 

Чем и как вызвано - не знаю. Похоже на комбинированное.

Но вряд ли выкрутится до конца года...

 

http://artemdragunov.livejournal.com/4422976.html

Link to comment
Share on other sites

У меня сын очень добрый и мирный человек. Но, я его отдавал на всевозможные курсы по самообороне и выживанию. Начиная от системы Кадочникова и заканчивая айкидо. Мир очень жестко устроен и если на пути появляется психопат его нужно убить. Именно убить, не ранить, не пытаться обезоружить или уговаривать вам оставить жизнь..., а именно убить. Для этого подходят все подручные предметы: от карандаша, который можно воткнуть в глаз, до пепельницы стоявшей на столе, которой можно ударить в висок. Дарвин это называл "борьба за выживание". А писать маме "я тебя люблю, прости за все" - это последнее дело....

Змінено користувачем Kot
Link to comment
Share on other sites

У меня сын очень добрый и мирный человек. Но, я его отдавал на всевозможные курсы по самообороне и выживанию. Начиная от системы Кадочникова и заканчивая айкидо. Мир очень жестко устроен и если на пути появляется психопат его нужно убить. Именно убить, не ранить, не пытаться обезоружить или уговаривать вам оставить жизнь..., а именно убить. Для этого подходят все подручные предметы: от карандаша, который можно воткнуть в глаз, до пепельницы стоявшей на столе, которой можно ударить в висок. Дарвин это называл "борьба за выживание". А писать маме "я тебя люблю, прости за все" - это последнее дело....

 

А на курси по боротьбі з мікробами?

Link to comment
Share on other sites

Никакие копы вам никогда не помогут. Никогда! Пока они приедут (если приедут), помогать будет некому.

 

Ему нужно было не смски маме писать, а искать предмет, чем можно было противостоять этому дебилу.

 

Всегда можно что-то найти.

 

Навряд чи в нього був хоч найменший шанс.

Хіба що якось потихеньку прокрастися й прикинутися мертвим десь серед купи інших.

 

Скоріш за все, той єблан, коли зайшов в сортир, міг постріляти крізь двері кабінок, а потім добити, якщо тільки поранив.

Link to comment
Share on other sites

А на курси по боротьбі з мікробами?

 

Купил в Британии две книги по выживанию для спецслужб SAS. Одну дал почитать знакомому и с концами, вторая, маленького размера, сейчас лежит у меня на столе. Там все очень подробно описано, от нюансов как фильтровать воду и обрабатывать раны, до капканов и строительства шалашей.

Link to comment
Share on other sites

 

 


Скоріш за все, той єблан, коли зайшов в сортир, міг постріляти крізь двері кабінок, а потім добити, якщо тільки поранив.
мама тому пацаненку звонила/смсила, на звук телефона вполне мог идти ублюдок... 
Link to comment
Share on other sites

Купил в Британии две книги по выживанию для спецслужб SAS. Одну дал почитать знакомому и с концами, вторая, маленького размера, сейчас лежит у меня на столе. Там все очень подробно описано, от нюансов как фильтровать воду и обрабатывать раны, до капканов и строительства шалашей.

http://feldgrau.info/ussrbooks/8825-sputnik-partizana-1943-god

Для виживання там багато не втратило актуальності

Link to comment
Share on other sites

Надеюсь оставшиеся в живых поняли, что взорвать украинский пограничный катер была плохая идея

11.06.2015 г.

СЧВ-3 (*срочно, чрезвычайной важности, доклад уровня 3) Мариупольское ОН Р-н н.п. Новоазовск В районе базовой дислокации подразделений 561-й ОМРП специальной разведки БФ во время приема пищи из установок ПТУР было обстреляно помещение столовой где находился л\с подразделения. В результате обстрела произошло частичное обрушение здания с падением плиты перекрытия второго этажа. Уточненные потери подразделений 561-й ОМРП специальной разведки БФ   "200" - 19   "300" - 6 (5 тяжело) ТМН - 5

 

http://yamaha3.livejournal.com/236612.html

 

================

Мабуть вояки були добре натренованы, але бетонна плита перемогла.

Link to comment
Share on other sites

Весь світ театр, а люди в ньому актори!

 

Просто в когось велика роль, а в когось епізод... але є можливість свою роль дещо змінити, але вже езотерика і на цьому форумі не обговорюється.

Link to comment
Share on other sites

Надеюсь оставшиеся в живых поняли, что взорвать украинский пограничный катер была плохая идея

11.06.2015 г.

СЧВ-3 (*срочно, чрезвычайной важности, доклад уровня 3) Мариупольское ОН Р-н н.п. Новоазовск В районе базовой дислокации подразделений 561-й ОМРП специальной разведки БФ во время приема пищи из установок ПТУР было обстреляно помещение столовой где находился л\с подразделения. В результате обстрела произошло частичное обрушение здания с падением плиты перекрытия второго этажа. Уточненные потери подразделений 561-й ОМРП специальной разведки БФ   "200" - 19   "300" - 6 (5 тяжело) ТМН - 5

 

http://yamaha3.livejournal.com/236612.html

 

================

Мабуть вояки були добре натренованы, але бетонна плита перемогла.

 

 

Доброго ранку!

 

це торічний піздьож якогось Ярчука шо постив тут Прол?

Link to comment
Share on other sites


×
×
  • Створити...