Перейти до змісту

Кировоград теперь Кропивницкий


Abamenkov

Recommended Posts

Такое название подходит какому-то пгт или хутору, но не областному центру.

 

Хмельницький та Івано-Франківськ дивляться на тебе співчутливо

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

"Конон Блискавиченко" - це п'єса Кропивницького 1902 року. :consul:  Читаю це на Вікіпедії та прифігєваю. ;o  Народ, де можна це почитати? Ну не міг же зплагіатити Крапивницький з кіношки із Шварценегером

Link to comment
Share on other sites

Такое название подходит какому-то пгт или хутору, но не областному центру.

 ... бо  має  українське  звучання?

 

Совдепію  вочевидь  вибити  з  голів  дуже  важко. 

Змінено користувачем shpylka
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

 ... бо  має  українське  звучання?

 

Совдепію  вочевидь  вибити  з  голів  дуже  важко. 

Причем тут? Просто неблагозвучное название. Хмельницкий и ИФ - благозвучные. Выше уже писал.

Link to comment
Share on other sites

 

 


Причем тут? Просто неблагозвучное название. Хмельницкий и ИФ - благозвучные. Выше уже писал.

Да ну. С ботанической точки зрения - что хмель, что крапива. С точки зрения фамилий - оба были приличными людьми. В чем неблагозвучность - черт его знает

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Да ну. С ботанической точки зрения - что хмель, что крапива. С точки зрения фамилий - оба были приличными людьми. В чем неблагозвучность - черт его знает

Сочетание согласных.

Или вообще звуков. Трудно сказать. Но вот так.

Link to comment
Share on other sites

 

 


Чем они там думают?

 

Це не вони, це нород :nose3: За голосуванням - 1) єлісавєтград :fp1: 2) кироваград :fp1: 3) Кропивницький. Інгул, Благомир та інші назви ще нижче.

Так як перші дві використати неможливо, то Кропивницький.

 

Як на мене, я б в щось дійсно гарне переіменувала -  Мухосрань, Тмутаракань чи Риговата...судячи з голосування місцевих.

Link to comment
Share on other sites

Це не вони, це нород :nose3: За голосуванням - 1) єлісавєтград :fp1: 2) кироваград :fp1: 3) Кропивницький. Інгул, Благомир та інші назви ще нижче.

Так як перші дві використати неможливо, то Кропивницький.

 

Як на мене, я б в щось дійсно гарне переіменувала -  Мухосрань, Тмутаракань чи Риговата...судячи з голосування місцевих.

Назло местным переименовывать можно, но не конструктивно. Надо было искать компромис. А так Киев настроит против себя целую область. Как минимум глупо.

Link to comment
Share on other sites

 

 


А так Киев настроит против себя целую область. Как минимум глупо.

 

Кропивницький самі захотіли, що ж тут налаштовувати?

Треба привчатись всім приймати участь в обговореннях і голосуваннях, раз дослухаються до громадскості, а не "ой, ми такі затуркані, робіть шо хочете, но нам нічего не нравіться"...

 

А взагалі - мені дуже дивно, центр України, і якийсь ватний заповідник, що там таке? Ніколи там не була, не розумію чому так...

Link to comment
Share on other sites

 

 


В чем неблагозвучность - черт его знает

Та  нема  ніякої  не  благої  звучності.  Трохи  простацьке  прізвище - зате  дядько  був  славний.  Я  не  є  прихильницею  назв - прізвищ (мені  більше  до  вподоби  Горішні  Плавні  :)  або  Олешки ),  але  може  то  зараз  на  часі.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

До речі, от кацапи завивають про проспект Бандери - а насправді його перейменували за голосуванням :pleasant:

І не забуваємо голосувати за аеропорт Бориспіль імені Мазепи :shuffle: Хто в фейсбуці є

http://mtu.gov.ua/content/prisvoennya-mizhnarodnomu-aeroportu-borispil-imya-vidatnoi-osobistosti.html

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Сочетание согласных.

Или вообще звуков. Трудно сказать. Но вот так.

 

Просто  до  інших  назв  Ви  вже  звикли.  І  це  приживеться.  Воно  звісно  кропива  не  тюльПАН,  але  росте  вона  не  тільки  на  хуторах  ;).  

При  назві  Кропивницький  треба  не  траву  уявляти,  а  видатного  українця,  який  щось  та  зробив  у  житті.

 

А  чи  хто  знає, в  якому  стані  зараз  театр  у  вже  Кропивницькому?  Чи  хоч  відремонтували  його? 

Змінено користувачем shpylka
Link to comment
Share on other sites

ibigdan 14 июля, 15:00

 

Полюбуйтесь, как их бомбит :)

 

Хочешь писать пьесы на украинском языке? Ах ты ж русофоб!

 

http://ic.pics.livejournal.com/ibigdan/8161099/7441832/7441832_original.png

 

Истинно вам говорю: миллиардером станет тот, кто построит электростанцию, работающую на энергии пылающих ватных пуканов. А уж топливом мы её обеспечим.

 

 

PS Значит все правильно назвали!   :)

  • Upvote 4
Link to comment
Share on other sites

Це не вони, це нород :nose3: За голосуванням - 1) єлісавєтград :fp1: 2) кироваград :fp1: 3) Кропивницький. Інгул, Благомир та інші назви ще нижче.

Так як перші дві використати неможливо, то Кропивницький.

 

Як на мене, я б в щось дійсно гарне переіменувала -  Мухосрань, Тмутаракань чи Риговата...судячи з голосування місцевих.

Я  все  так  розмислюю,  а  чому  не  перейменують  щось  на  Дике  Поле?  Там,  де  звісно  підходить. 

Link to comment
Share on other sites

 

 


Я все так розмислюю, а чому не перейменують щось на Дике Поле? Там, де звісно підходить.

 

Місцеві будуть сильно проти - якщо вже з гарного старого топоніма Горішні Плавні обурювались, уявляю який визг за Дике Поле буде :weep:

Звісно, Лєніно, Камсамольск, Кіроваґрад - набагато благозвучніше :gigi:

Link to comment
Share on other sites

 

 


это украинское хунвейбинство четкий сигнал пиндосам, что в Украине нечего делать

 

Йа, йа, натюрліх, уважающій себя піндос будєт что-то дєлать ісключітєльно в Кіраваграде :weep: на уліце  Фрунзе в домє, где жіл Лєнін :gigi:

Link to comment
Share on other sites

Йа, йа, натюрліх, уважающій себя піндос будєт что-то дєлать ісключітєльно в Кіраваграде :weep: на уліце  Фрунзе в домє, где жіл Лєнін :gigi:

 

для пиндосов в тех краях в основном зерновая тема

 

и они эту тему берут за жабры более чем основательно

 

ему похуй улица ленина, но ему не похуй, что дорог нету и всем на это насрать

Link to comment
Share on other sites

 

 


что дорог нету и всем на это насрать

 

І до чого тут декомунізація, яку необхідно було провести 25 років тому? Знов не на часі? Це різні речі, Вам не здається? Дороги - окремо, топоніми людські (а не людожерскі) - окремо. Хоча, можливо, якби перейменували вчасно, то і дороги вже були б, бо унілого совка  б не залишилось і він на підсвідомість людей би не впливав...

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

І до чого тут декомунізація, яку необхідно було провести 25 років тому? Знов не на часі? Це різні речі, Вам не здається? Дороги - окремо, топоніми людські (а не людожерскі) - окремо. Хоча, можливо, якби перейменували вчасно, то і дороги вже були б, бо унілого совка  б не залишилось і він на підсвідомість людей би не впливав...

 

 

так называемая декомунизация - признак дегенеративности свидомой вышиваты

 

не будет ни оружия ни  денег

 

зато будут веселые 90е и рыги у власти

  • Downvote 3
Link to comment
Share on other sites

За голосуванням - 1) єлісавєтград :fp1: 2) кироваград :fp1:

Так як перші дві використати неможливо, то Кропивницький.

Почему первое невозможно? Название Елисаветград не противоречит декоммунизации. А именно в рамках декоммунизации, напомню, и происходят все эти переименования.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...