Перейти до змісту

(((


Гість paraskaa-W

Recommended Posts

Не хотел писать, надеялся, что не подтвердится… Но в ГШ говорят, что таки да. Сегодня в 3 утра, между Зайцево и Майорском было прямое попадание в позиции 53 бригады. Имеем потери: 4 «двухсотых» и 3 «трехсотых». Противник не ограничивал себя в калибре – 120 мм, 150 мм… Наши отвечают - никто не запрещает. Но что у них есть? Стрелковое, гранатометы, АГС… Все тяжелое отвели. Так и воюем. Вообще ситуация в районе Зайцево заметно обострилась. У ребят каждый день потери. Каждый! Помянем погибших...

 

Link to comment
Share on other sites

 

Не хотел писать, надеялся, что не подтвердится… Но в ГШ говорят, что таки да. Сегодня в 3 утра, между Зайцево и Майорском было прямое попадание в позиции 53 бригады. Имеем потери: 4 «двухсотых» и 3 «трехсотых». Противник не ограничивал себя в калибре – 120 мм, 150 мм… Наши отвечают - никто не запрещает. Но что у них есть? Стрелковое, гранатометы, АГС… Все тяжелое отвели. Так и воюем. Вообще ситуация в районе Зайцево заметно обострилась. У ребят каждый день потери. Каждый! Помянем погибших...

 

 

Порося со свойственным ему цинизмом тоже заявило недавно, что нашим никто не запрещает отвечать. Но не утонило, что арту всю отвели, а с калашами против минометов и арты орков много не навоюешь. Циничная сволочь.

Link to comment
Share on other sites

Вчера тоже потери:

 

Последние дни у наших на позициях было ОЧЕНЬ горячо. Крыли всем, чем можно. Позавчера два легких 300-х. Но самая большая неприятность - наши нарвались на секрет росс.подразделения. Один сразу 200-й, пуля в затылок. Тело уже вернули, оружие, БК и все прочее осталось при нем. Вывезли ребята из КК. Второй после выстрела прыгнул в лесопосадку и сумел уйти к своим. Третьего взяли в плен... Что они делали хз где - никто не знает. Благо, взяли его кадровые военные. Были бы местные сепары, козачки или душманы - шансов немного. Вот такие вот иронии военного бытия...   

Link to comment
Share on other sites

Отут  http://uapolitics.com/topic/29546-gotovimsia-sdavat-territorii/?p=800416 я  месяц назад почившему в бозе папуасу писал по поводу "разрешения отвечать" в ответ на бравурную херню про "научно-практическую конференцию в ГШ", что он цитировал

Змінено користувачем Citizen UA
Link to comment
Share on other sites

+2  :(

 

волонтер Юрій Мисягін. "У Луганській області, повертаючись із завдання, на БМП підірвалися наші хлопці з 93-ї бригади. Після підриву по наших хлопцях із засідки відкрили вогонь", - розповів волонтер. Читайте також За два дні в зоні АТО внаслідок обстрілів бойовиків поранено 4 мирних жителів За його словами, загинув командир 9-ї роти з позивним "Оса" і ще один боєць. "Троє людей отримали поранення, в тому числі ротний 7-ї роти з позивним "Стаф". Один хлопчик дуже важкий. Зараз за нього борються лікарі в Сєвєродонецьку", - йдеться у повідомленні Мисягіна.

Детальніше читайте на УНІАН: http://www.unian.ua/war/1424893-na-donbasi-pidirvalasya-bmp-93-oji-brigadi-dvoe-viyskovih-zaginuli-volonter.html

Link to comment
Share on other sites

Тварі ви всі. Всі, хто на смертях бійців намагаються зробити собі рейтенги, підняти перегляди ітд.

Вчора ввечері загинув мій Оса. Мій Вова. 
Вчора ж ми домовились з його бійцем з першої ротації і сьогодні зрання він виїхав, щоб повідомити МАТЕРІ У ЯКОЇ ВОВА БУВ ЄДИНОЮ ДИТИНОЮ - О С О Б И С Т О.

Щойно мене набрала мама Вови. 
І знаєте, що вона каже? Вона каже, що якесь недорозуміння показують по телевізору. Що кажуть, що її синочка загинув. І просить щоб я пояснила що з ним і дала трубку Вові, щоб він теж пояснився їй.

Я ненавиджу вас. Всіх. Вас. Волонтерів. ЗМІ. Вам не зрозуміти ні того болю, ні тієї колосальної втрати.
Не треба мені завалювати лічку, відмічати в постах з його фотками. Н Е Т Р Е Б А. Я все знаю!

ВАМ НЕ ЗРОЗУМІТИ, БО ЧЕРЕЗ ВАС РІДНА МАМА З ТЕЛЕВІЗОУ ДІЗНАЄТЬСЯ ПРО СМЕРТЬ СИНА.

Не треба гратися у "А Я ПЕРШИЙ СКАЗАВ А Я ПЕРШИЙ ЗНАЮ І ВСІМ ДОКЛАДУ!" .
Його нема. Він загинув. І від того, що о 8 ранку якійсь канал першим про те скаже, ми його не повернемо. Від того, що сотні лівих людей викинуть його фотку в фб з чорною стрічкою - нікому не полегшає. Ви про те, завтра забудете ж.
Вам не передати того крику, який стояв у мене в слухавці. Вам не передати того болю, який нині розриває серце. 
Тварі.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...