Перейти до змісту

Спортсмен не може не бути тупим


Recommended Posts

ось чому я не люблю "великий спорт"

купка дегенератів, недоумків, невігласів, ментальних калік, та просто довбойобів змагається між собою

 

Cpl7SGoWcAACeEs.jpg

 

українські тенісисти-олімпійці

захищають честь країни, нахуй

Link to comment
Share on other sites

бляди, сэр

противно на это смотреть

 

 

вони ж насправді не розуміють "а што тут такова?"

у них інтелект равлика, і їх це не парить

а країна на ниїх гроші віитрачає, яких і так катма

беззмістовні припездєні істоти

гадше навіть за юльків

  • Upvote 4
Link to comment
Share on other sites

ось чому я не люблю "великий спорт"

купка дегенератів, недоумків, невігласів, ментальних калік, та просто довбойобів змагається між собою

не стоит обобщать свой дебилизм © Sократ

Link to comment
Share on other sites

не стоит обобщать свой дебилизм © Sократ

 

 

ну так і не узагальнюй, хто тебе неволить?

Хреново что эти недоумки финансируються из наших налогов! :X

 

ти що!

це ж так прєстіжно для країни- гордитися мідалькою, яку заробить якесь чмо, що лижеться в дьосна з окупантами

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

не стоит обобщать 

 

 

Кость, к сожалению, таких фото штойто уже критическая масса

набираеццо.

учитывая крым, сотни смертей, инвалидов, тысячи потерявших близких,

лужи крови, массы разрухи только равлики могут не доганять,

што такие фотки будут широко использованы в информвойне

для очередного старшебратия, мыадиннародия, защитыруцкомирия

и прочей хунтофобии.

  • Upvote 5
Link to comment
Share on other sites

Кость, к сожалению, таких фото штойто уже критическая масса

набираеццо.

учитывая крым, сотни смертей, инвалидов, тысячи потерявших близких,

лужи крови, массы разрухи только равлики могут не доганять,

што такие фотки будут широко использованы в информвойне

для очередного старшебратия, мыадиннародия, защитыруцкомирия

и прочей хунтофобии.

 

а хто оцю фотку зі стартпосту счас пеарить, як думаєш?

"Газєта.ру"

Link to comment
Share on other sites

Спортсмен может быть тупым.

Они все знакомы друг с другом с детства.

Школы, сборы, лагеря, соревнования.

Разговаривают ли они про политику - даже не знаю.

90% времени эти подтянутые ребята живут не в Украине и не в России.

Я бы предпочла, чтобы этого фото не случилось.

Но к Олимпиаде у меня все равно трепетное отношение. Болею, переживаю.

Восхищаюсь.

Link to comment
Share on other sites

.

Но к Олимпиаде у меня все равно трепетное отношение. Болею, переживаю.

Восхищаюсь.

 

фантомний біль  совка

"Ми хатім всєм рікордам наші звонкіє дать іміна"

дасвіданья наш ласкавий Мойша

Змінено користувачем Стиви Джи
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

фантомний біль  совка

"Ми хатім всєм рікордам наші звонкіє дать іміна"

дасвіданья наш ласкавий Мойша

Да, вы правы.

Не все смогли семимильными шагами нонконформиста пробить гиперпространство и сразу из совка переместиться в Солнечный Город Будущего.

Есть еще и такие как я.

Хер его знает, как за 9 лет в СССР я смогла стать такой тухлой ватой.

 

 

P.S. А чего сгазу Мойша?

Мои любимые мужские имена Заря и Аркадий.

Link to comment
Share on other sites

У нас в адміністрації, в управлінні спорту, працюють декілька професійних спортсменів, які вже "вийшли на пенсію", і вирішили себе спробувати в цивільному житті.

 

Такого лютого піздеця немає у нас навіть у департаменті цивільного захисту, який  укомплектований відставними "воєнними" часів СРСР, причому найтупішими та найнікчемнішими з них.

 

Ось наприклад є один дядечко, який в молодості, в 90-ті, грав за "Дніпро" (чи, може, за "Зарю", не пам'ятаю) один сезон, пару сезонів за дубль, а потім по клубам другої ліги, потім десь тренером робив в ДЮСШ, а потім його по блату до нас пристроїли. Дядя обіймає не маленьку посаду, на якій і відповідальність за людей, і за мільйони коштів. При цьому дядя настільки тупий, що для нього написати ділового листа на два абзаци- непідйомне завдання. А якщо дяді доводиться складати проект розпорядчого акту- то над цим проектом ридають кривавими сльозами пів-адмінбудівлі. І що найбільш дивує - коли ти вже заїбався розтлумачувати йому на словах, що йому потрібно переробити в проекті, щоб отримати мою візу, ти плюєш на все і надиктовуєш йому вірний текст. Він старанно, висолопивши язика, і наморщивши вузенького лобика, записує під диктовку. Слово в слово! Уходить щоб доручити підлеглим  набрати цей текст на комп'ютері та вивести його на бланк. І приносить, блядь, зовсім інший текст, з помилками і невірний по суті! Його питаєш: Євлампію Автандиловичу, ну як же ж так вийшло- а він, сука, мовчить, він не може навіть пояснити- що він робив і нахуя гідний тексти перелопатив, і написав його невірно.

 

Колись поставив експеримент, забрав у нього проект документу, над яким він глумився з особливим цинізмом півтори тижні, доручив своїм підлеглим (був час та натхнення, і "вікно" в роботі) зробити з документу "лялечку", і віддаав йому готовий "під ключ" документ на флешку- на, Євлампію, ось тобі взірець, далі штампуй все по шаблону, не дякуй, може потом м'яча якого з автографом Жаїрзіньо подаруєш на день колгоспника. Він з електронного тексту якогось хуя частину викинув, частину речень поміняв місцями, так, що зміст документу зійшов на пси, і потягнув керівництву на підпис. Звісно, отримав неіллюзорних піздюлів і прийшов жалітися і питати- як його переробити взад. Я у нього питаю: нащо ти текст переробив? А він каже: я подумав, так краще буде. Сказав я йому, щоб не намагався він більше думати, бо йце не його, бач, он яка хуйня постійно виходить- так він образився. Гоноровий, шо твій Перес де Куельяр. Я, каже, майстер спорту міжнародного класу, як ви мені можете таке казати- і дим з ніздрів пускає. Ну я йому пояснив, що на словах він Лєв Толстой, а насправді- майстер спорту, і наказав більше до мене не приходити, бо можу щось погане втнути.

 

Його начальник потім приходив вибачатися- я його спитав, нащо він такий мотлох тримає, він же всю роботу пересере. А той мені і каже: а ти зі спортсменами колись спілкувався? Він ще найкращий, решта- повні уйобки, які слово "хуй" без помилок не напишуть. І зі всякими тренерами і директорами ДЮСШОР він на їхній мові сліпотупих жестами балакає, і вони один одного розуміють. Отакими от чудернацькими шляхами, використовуючи посередника між світом живих людей і Аідом спортсменів, торує розвиток спорту в області.

 

І таки насправді, мабуть, решта ще гірші, бо молоді підлеглі того футбольного дядечка- пловичня якась, гандболістка та ще такі ж, дівки років 25-30, ще тупіші, ніж їх начальник, хоча це, здавалося б, і неможливо.

 

Напевне, це все ж якась селекція. Тіко в обратному напрямку.

  • Upvote 5
Link to comment
Share on other sites

Видимо спортсмены не соображают, что делают. Солнце, море, рестораны, красивые женщины... приятная тусовка и все они в центре внимания. Но, спецы СБУ, кто курирует проведения олимпиады, должны им объяснять, как себя вести в подобной ситуации. Не понимают, отправлять домой...

 

Солдатам, на передовой, употребляя солдатскую пайку, тяжело наблюдать подобное братание. Чтобы люди лучше понимали происходящее, нужно всех граждан до 35 лет отправлять на военные учение, недельки на 2-3, непосредственно на линию фронта. Всех! Включая олимпийцев, артистов, ведущих и детей высокопоставленных чиновников.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Мельдониевое братство.

 

Предлагаю тепло встретить этих пидарасов в аэропорту соответствующими плакатами и речевками.

Неплохо было бы привлечь футбольных фанов с песенкой про хуйло.

Можно инвалидов в камуфляже пригласить.

И родственников погибших солдат, если они не побрезгуют. 

  • Upvote 6
Link to comment
Share on other sites

тому я і не дивлюся цю срану олімпіаду

 

гидко

 

тим більше після того як кацапів туди пустили після всіх цих допінгових зашкварів

 

Школа - одна.

Наши клоуны допинг жрут не меньше.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

а хто оцю фотку зі стартпосту счас пеарить, як думаєш?

"Газєта.ру"

А хто на той фотке запечатлилсо? Невже корреспонденты Газеты.ру? Чи може спартсмены вильной и незалежной?

Link to comment
Share on other sites

Мельдониевое братство.

 

Предлагаю тепло встретить этих пидарасов в аэропорту соответствующими плакатами и речевками.

Неплохо было бы привлечь футбольных фанов с песенкой про хуйло.

Можно инвалидов в камуфляже пригласить.

И родственников погибших солдат, если они не побрезгуют. 

олимпийцы не сидят до последнего дня...

многие сваливают..

буквально на следующий день...

проиграл..и всё больше там нехуй делать..сваливает..

так шо узнать кто и когда прилетает наверное очень сложно

Link to comment
Share on other sites

это теннисисты.Мячиками в голову ударенные. А и то - спорт для московии всегда был  обьектом большой политики.   спекуляции також.И сейчас особенно.Представляю, сколько много рюсские трудились над организацией вот такого снимка. Дурачки из Украины  думать не способны ,спортсмэны, блин. Зачем такие ?

Link to comment
Share on other sites

ну зато вони успішні, як тут нам втирали про Поплавського у сусідній гілці

 

не дивлячись на те, що тупі

 

ЧИ НЕ ТАК?

 

країна, в якій перемогла безмозкість та антіінтелектуалізм

 

скоро і у нас за Трампа будуть голосувати а шо

 

зато успішні ж 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...