Перейти до змісту

За що мені влупили вічний бан на ФУПі. Попереджую, може не сподобатися.


A.W.

Recommended Posts

Так от.

Нещодавно бика свєтова вмєстє з групкою кліврєтов обнявила тіпа амністію.

Всєм прощаю. 

 

Взнав я про неї з листа доброго товариша, що порадив глянути у притулятник.

Розбанили. Гм..й не боялися.

 

Я й написав декілька повідомлень. Ввечері мені був знов вліплений вєчний бан за те саме, що й попереднього разу.

 

http://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=918134.msg18167982#msg18167982

 

--ліниво---

Re: Новая цена на газ - КАК ЭТО БУДЕТ. Ответы на самые главные вопросы
28 квітня 2016 23:33:47

пєдри, я хочу подивитися як ви співатимете осанну переможному входу військ росфєдєрації до києва
вот є в мене таке передчуття
і як ви станете найпершими співцями путіна

 

 

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

Оце й збісило бику з її флюгерочками.

 

Щодо тексту - раджу подивитися гілку і зрозуміти, що я є й лишаюся патріотом України, просто з тим, що виробляє пєдротя - те що я написав може стати невідворотньою реальністю.

 

 

  • Upvote 2
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

А,є ще нижче - ось що бику вивело з себе

 

Розгорнути попередні цитати...
а там где есть такие как в Украине африканские зп. тепло круглый год и газ населению нахер не нужен. ежа не противно быть порохоботом?? хотя за бабки люди лижут не только виртуально...
 

Макс, заспокойся.
Дівчина знайшла джерело фінансування. Не заздри, просто приймай.
Прийде Путін - вона й його славитиме, хулє. Сільна лічьность всьо-такі.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

А мене забанили *назавжди* за перепост одного поляка. І *амністія* на спрацювала. Я вирішив, якщо амністують - не заходити і не писати у той гадюшник. Але не амністували. От і добре. Я задоволений.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Нормально 8-)

Просто я попередив усіх хто є і там і тут - за що саме в мене висвічується . я забанений.

А там засилля стеця...пісєц...гірше ніж кацапська навала часів 2010-2013 років.

 

Добре що тут є нормальні люди й хароша компанія. 

  • Upvote 6
Link to comment
Share on other sites

... я хочу подивитися як ви співатимете осанну переможному входу військ росфєдєрації до києва

вот є в мене таке передчуття ...

 

Тільки забанили. Дуже гуманні люди.

  • Upvote 1
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

Шо ж вас туда так тянет :)

 

Я вот могу спокойно зайти, но не хожу... Разве что почитать посты из времен, когда тот форум было еще интересно читать, когда не было вселенских войн юльков-дрыщей (и особенно дегенератов-педроботов из минбздеця), а был смешной и не злобный коммунист папа Кеша, был начитанный шут Велосипедов, а главным подонком - штабс (кстати эта падла таки проговорилась о Крыме за пару лет (может меньше - точно не помню) до оккупации, когда жлобство некоторых "спонсоров" и "администраторов" держалось в рамках приличий, хотя бы потому, что они не были ни  спонсорами, и администраторами B-) Но это все в прошлом. Можно трошки понастальгировать. Хотя если глянуть тексты некоторых тамошних пердроботовских персонажей - возникает только одно жлеание - проблеваться и больше никогда туда не заглядывать. Чего и вам желаю :shuffle:

  • Upvote 5
Link to comment
Share on other sites

Разве что почитать посты из времен, когда тот форум было еще интересно читать, когда не было вселенских войн юльков-дрыщей (и особенно дегенератов-педроботов из минбздеця), а был смешной и не злобный коммунист папа Кеша, был начитанный шут Велосипедов, а главным подонком - штабс

 

интересная у Вас подборка ностальгических воспоминаний о былом форуме - "коммунист", "добрый кацап" и "злой кацап".

 

нужно признать, что из-за смешков и панибратства с этой категорией всё нынешнее говно и случилось.

 

пс еще жад был, такой весь добрый и плюшевый.

ппс а не злобный папаКеша не факт что не стоит где-то в попочленском расчете сейчас.

Змінено користувачем Бацилла
  • Upvote 2
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

интересная у Вас подборка ностальгических воспоминаний о былом форуме - "коммунист", "добрый кацап" и "злой кацап".

 

нужно признать, что из-за смешков и панибратства с этой категорией всё нынешнее говно и случилось.

 

пс еще жад был, такой весь добрый и плюшевый.

ппс а не злобный папаКеша не факт что не стоит где-то в попочленском расчете сейчас.

 

Вообще-то при любом моем появлении на ФУПе у двух последних начиналась истерия с массивным слюноотделением.  :weep:  И "добрый кацап" - это ваши  слова, а не мои...

Папу Кешу я просто не воспринимал всерьез. Хотя иногда от скуки и поносил его послденими словами. В то, что он где-то там стоит - не верю. Разве в очереди за социальной водкой где-то в ветеранской организации :lol2:

А Штабс, да...тот не исключаю был у нас с ублюдками а ля Гиркин и Бзлер.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Вообще-то при любом моем появлении на ФУПе у двух последних начиналась истерия с массивным слюноотделением. :weep: И "добрый кацап" - это ваши слова, а не мои...

Папу Кешу я просто не воспринимал всерьез. Хотя иногда от скуки и поносил его послденими словами. В то, что он где-то там стоит - не верю. Разве в очереди за социальной водкой где-то в ветеранской организации :lol2:

А Штабс, да...тот не исключаю был у нас с ублюдками а ля Гиркин и Бзлер.

Велика помилка, не сприймати серйозно комуноподібних персонажів. Комунізм має багато прихованих облич, з відверто звірячим виразом
Link to comment
Share on other sites

у переможному входу військ росфєдєрації до києва вот є в мене таке передчуття

 

Тобто, я так розумію, що якщо таке станеться, то Ви, сидячи в Хорватії, будете злостиво потирати ручки, дивлячись як кацапи вбивають і грабують українців і повтюрювати "я ж казав, так вам і треба педри/противсіхи/і т.д."  Тобто чим у нас гірше, тим Вам краще?

Охуєть "патріот", з такими і ворогів не треба 

 

 

 

Тільки забанили. Дуже гуманні люди.

Та да, толерантні занадто...

Змінено користувачем snow_bird
  • Upvote 7
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Шо ж вас туда так тянет :)

 

Я вот могу спокойно зайти, но не хожу... Разве что почитать посты из времен, когда тот форум было еще интересно читать, когда не было вселенских войн юльков-дрыщей (и особенно дегенератов-педроботов из минбздеця), а был смешной и не злобный коммунист папа Кеша, был начитанный шут Велосипедов, а главным подонком - штабс (кстати эта падла таки проговорилась о Крыме за пару лет (может меньше - точно не помню) до оккупации, когда жлобство некоторых "спонсоров" и "администраторов" держалось в рамках приличий, хотя бы потому, что они не были ни  спонсорами, и администраторами B-) Но это все в прошлом. Можно трошки понастальгировать. Хотя если глянуть тексты некоторых тамошних пердроботовских персонажей - возникает только одно жлеание - проблеваться и больше никогда туда не заглядывать. Чего и вам желаю :shuffle:

 

Є така справа. Якась дурна ностальджи по тому чого вже немає..

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Просто есть такие нравственно гибкие личности - они всегда за власть. Любую. По всем известной причине.

 

А тому що вони до неї стоять раком і , власне, іх не хвилює яке в неї обличчя

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Вранці, обов'язково. Дякую.

 

А вам гівна на лопаті, разом з усіма вашими війсками вашої педерації в Києві.

Твоєї, й твого пєдрілкі.

Хто там розширяє присутність у сегменті дешевих цукерочок ?

Link to comment
Share on other sites

Шо ж вас туда так тянет :)

 

Я вот могу спокойно зайти, но не хожу... Разве что почитать посты из времен, когда тот форум было еще интересно читать, когда не было вселенских войн юльков-дрыщей (и особенно дегенератов-педроботов из минбздеця), а был смешной и не злобный коммунист папа Кеша, был начитанный шут Велосипедов, а главным подонком - штабс (кстати эта падла таки проговорилась о Крыме за пару лет (может меньше - точно не помню) до оккупации, когда жлобство некоторых "спонсоров" и "администраторов" держалось в рамках приличий, хотя бы потому, что они не были ни  спонсорами, и администраторами B-) Но это все в прошлом. Можно трошки понастальгировать. Хотя если глянуть тексты некоторых тамошних пердроботовских персонажей - возникает только одно жлеание - проблеваться и больше никогда туда не заглядывать. Чего и вам желаю :shuffle:

 

Я туда почти и не заглядывал и об т.н. амнистии узнал случайно.

Посмотрел - и вправду есть. была то есть.

По поводу форума - полностью разделяю мнение.за исключением того, что все-таки шнапс и жора были фейками - писали с этих аккаунтов разные люди , что было видно и по стилю и по содержанию. Причем один из писак жорика был рейлфаном - пересекались мы с ним по этой теме.

Link to comment
Share on other sites

Тобто, я так розумію, що якщо таке станеться, то Ви, сидячи в Хорватії, будете злостиво потирати ручки, дивлячись як кацапи вбивають і грабують українців і повтюрювати "я ж казав, так вам і треба педри/противсіхи/і т.д."  Тобто чим у нас гірше, тим Вам краще?

Охуєть "патріот", з такими і ворогів не треба 

 

 

 

Та да, толерантні занадто...

 

Так, буду дивитися, як гєтьман канхвєтка запрошує російські війська ,щоб зберегти свій трон від розлючених людей.Яких він пограбував з особливим цинізмом.

А ти будеш співати осанну путіну як захиснику української државності.

  • Upvote 2
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

А ти будеш співати осанну путіну як захиснику української државності.

 

Не знаю що я буду робити в майбутньому, а Ви вже наразі озвучуєте антиукраїнську пропаганду з своїми влажніми прєдчувствіями.

Але от я відчуваю (такеи моє передчуття :D ), що замість кацаповійськ у Києві наїстесь Ви блінов гімна з лопати з особливим цинізмом :gigi: як Вам вище і побажали

Змінено користувачем snow_bird
  • Upvote 3
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Не знаю що я буду робити в майбутньому, а Ви вже наразі озвучуєте антиукраїнську пропаганду з своїми влажніми прєдчувствіями.

Але от я відчуваю (такеи моє передчуття :D ), що замість кацаповійськ у Києві наїстесь Ви блінов гімна з лопати з особливим цинізмом :gigi: як Вам вище і побажали

 дрищик, я ДУЖЕ ХОЧУ побачити, як вся ваша шатія-братія буде слаити гетьмана канхвєту , який знов дружить з расєєю і як доблєсні расійські війська захистили канхвєтний трон від нечуваної біди - взяття гетьмана канхвєти за яйця. так що гімно їстимеш ти і розповідатимеш що то шоколад рошен.

дорогие юзверди, не делайте преждевременных выводов,

не ознакомевшысь хотябэ с содержанием той ведко. 

 

сратчь на ровном месте.  :pardon:

 

я завжди провокую срач, особливо з дрищами.  :lol2:

  • Upvote 3
  • Downvote 3
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...