Перейти до змісту

Землетрясение Херсон. 2,14 ночи


Тулуб

Recommended Posts

в нас та сама фігня, спочатку думав що помилився

десь зо п’ять хвилин ще трусило, але не сильно, тільки по поверхні води було видно.

кицька спокійно собі спала, падлюка :gigi:

Link to comment
Share on other sites

Magnitude Mw 5.6

Region ROMANIA Date time 2016-09-23 23:11:19.9 UTC

Location 45.70 N ; 26.59 E

Depth 80 km

Distances 146 km N of Bucharest, Romania / pop: 1,878,000 / local time: 02:11:19.9 2016-09-24
46 km W of Focşani, Romania / pop: 106,000 / local time: 02:11:19.9 2016-09-24
10 km W of Nereju, Romania / pop: 4,300 / local time: 02:11:19.9 2016-09-24

 

http://www.emsc-csem.org/Earthquake/earthquake.php?id=532801

Змінено користувачем On_
Link to comment
Share on other sites

переживаю за юзера Злого? как он там? он ведь как дите малое ... :shuffle: остальным то что ))) спали ...

у нас безветренная погода уже много дней. и землетрус вряд ли будет ...

Link to comment
Share on other sites

переживаю за юзера Злого? как он там? он ведь как дите малое ... :shuffle: остальным то что ))) спали ...

у нас безветренная погода уже много дней. и землетрус вряд ли будет ...

 

та шо там злой...поправил обрез и дальше спать

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Чоловік каже дружині.
-Люба,чому ти мене не розбудила вночі?
-Навіщо?!
-Ну тобі ж відомо,що я не можу спати під час землетрусу!

Змінено користувачем parus32
Link to comment
Share on other sites

муж грит сквозь сон услышал, что все звенит-трясет, начал будить меня, я себе такая "да, землятресение, хорошо" и дальше в обиймы Морфея. Утром спрашивает "ну чьо?" а я с удивлением шозаваприз. а тут оказывается вон чьо было  :fp1:  проспала(с)

 

 

 


кицька спокійно собі спала, падлюка
онологична. муж грит наш лохматый спустился со второго этажа тока когда у нас движ мужа услышал, спокойно так посмотрел чьо там у нас и как и ушел дальше дрыхнуть

 

 

**пошла почитаю чьо люди говорят про то как у нас страшно ночью было**

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Этой ночью было два сильных землетрясения- в Румынии и на Филиппинах 

 

В Румынии 5,5 баллов (Вранча) 

У нас в Измаиле 3,5 - 4 балла 

 

Сейсмическая активность и карта землетрясений онлайн:

http://spacegid.com/seysmicheskaya-aktivnost-zemletry..

1Uxl0bvocK4.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ви цього не знали?! От жеж!...Я також не знав.А розумні люди у мережі пишуть:

 

"Шкала Рихтера содержит условные единицы (от 1 до 9, 5) — магнитуды, которые вычисляются по колебаниям, регистрируемым сейсмографом. Эту шкалу часто путают со шкалой интенсивности землетрясения в баллах (по 12-балльной системе), которая основана на внешних проявлениях подземного толчка (воздействие на людей, предметы, строения, природные объекты). Когда происходит землетрясение, то сначала становится известной именно его магнитуда, которая определяется по сейсмограммам, а не интенсивность, которая выясняется только спустя некоторое время, после получения информации о последствиях.

Правильное употребление: «землетрясение магнитудой 6, 0».

Прежнее употребление: «землетрясение силой 6 баллов по шкале Рихтера».

Неправильное употребление: «землетрясение магнитудой 6 баллов», «землетрясение силой в 6 магнитуд по шкале Рихтера».".

Link to comment
Share on other sites

"Японські дослідники прийшли до висновку, що ймовірність землетрусів підвищується в ті періоди, коли гравітаційний вплив Місяця і Сонця на нашу планету стає найбільшим, тобто, під час повного місяця. Наукові співробітники Токійського університету вивчили вплив космічних тіл на тектонічну активність Землі.
   Як повідомляють фахівці, Місяць і Сонце спричиняють напругу кори Землі, внаслідок чого невеликі за розмірами тріщини на ній одразу ж стають величезними. Іншими словами, небесні тіла не тільки стають причиною стихійних лих, але й посилюють їх.
   Дослідники оперують даними, що стосуються події в 2004 році – землетрусу в Індійському океані. Ця масштабна природна катастрофа привела до загибелі 300 тисяч чоловік, і була спровокована саме дією гравітаційних сил Місяця.
   Найбільш небезпечним фактором загрози є збіг вектора гравітаційних сил земного супутника з напрямком руху тектонічних плит, заявляє професор Сатоші Іде. Вчені планують продовжити дослідження по даній темі, і знайти незаперечні докази на користь свого припущення."

http://uagolos.com/vcheni-zemletrysi-viklikaut-sonce-i-misiac/

Link to comment
Share on other sites

 

 


муж грит сквозь сон услышал, что все звенит-трясет, начал будить меня, я себе такая "да, землятресение, хорошо" и дальше в обиймы Морфея. Утром спрашивает "ну чьо?" а я с удивлением шозаваприз. а тут оказывается вон чьо было   проспала(с)

 

 

Разбудил жену, спрашиваю наутро, а она "А ты меня будил?"

 

 

 

 

вывод:

етой ночью Надин спала с Тулубом.   :nose3:

Link to comment
Share on other sites

вывод:

етой ночью Надин спала с Тулубом.   :nose3:

Интересно, как на это отреагирует нефть? Для печени Тулуба вроде как полегче... Ну если поможет...  Останецца только определить правильную дозу... :nose3:

Link to comment
Share on other sites

Можливо наслідки землетрусу.Сьогодні,на вул Коблевській 40 (Одеса) впав балкон  третього поверху. На той момент там була жінка 65 років.Вона жива,зараз у лікарні.

Змінено користувачем parus32
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...