Перейти до змісту

Тимошенко про закон Ківалова - Колесніченка


Recommended Posts

Як відомо, 3 липня 2012 року було прийнято з порушенням процедури ганебний (потрібно пояснювати чому ганебний?) так званий закон Ківалова - Колесніченка (офіційно Закон України "Про засади державної мовної політики"), який викликав масові акції протесту. Тоді Тимошенко гостро розкритикувала цей закон і закликала боротись проти нього. Але в 2014 році в Донецьку назвала цей закон "балансом між західною і східною частиною країни, який потрібно зберігати". Також вона похвалила цей закон в

і
(на 28:17). Також "змінив риторику" і Яценюк: в 2012 він виступав проти цього закону в акціях протесту, а зараз захищає

його.

Насправді російській мова в Україні не зазнає ніяких утисків: вона розповсюджена в Україні набагато більше за частку росіян в Україні. Натомість потребує захисту саме українська мова, існує загроза її витіснення з етнічних українських територій, серед яких схід України. І дуже прикро, що Юля, яка є чи не єдиним кандитатом, що здатний протистояти олігархії, багато говорить про існуючі проблеми в Україні, такі як зовнішня загроза від Росії, економічні проблеми, проблеми олігархії, але наче забула про не менш важливу проблему збереження української мови, а натомість говорить про якійсь незрозумілі права "кожного спілкуватися тією мовою, якою йому зручно".

Можливо, в умовах зовнішньої агресії справді потрібно тимчасово промовчати про мовну проблему, але ж тоді не потрібно також і зачіпати цю проблему з іншого боку.

Ще зауважу, що ці заяви Тимошенко й Яценюка внутрішньо суперечливі: вони водночас виступають за збереження української мови як єдиної державної й за закон Ківалова - Колесніченка, який фактично робить російську мову другою державною.

Змінено користувачем Мешканець дороги
Link to comment
Share on other sites

а то донбас типо может...

 

встретились два знакомых. один говорит: петя представляешь и я как и ты стал импотентом. ой вася и как ты теперь?  петя ты не представляешь, гора с плеч.  :fp1:

Link to comment
Share on other sites

ну и о чем далбас будет договариваться с куевом, если куев внятно не может пояснить чего он хочет?  :fp1:

Почему не может? Трупчинов и К неоднократно говорили:

1. все сдают оружие

2. сдаются сами

3. голосуют за порошенку.

Link to comment
Share on other sites

Як відомо, 3 липня 2012 року було прийнято з порушенням процедури ганебний (потрібно пояснювати чому ганебний?) так званий закон Ківалова - Колесніченка (офіційно Закон України "Про засади державної мовної політики"), який викликав масові акції протесту. Тоді Тимошенко гостро розкритикувала цей закон і закликала боротись проти нього. Але в 2014 році в Донецьку назвала цей закон "балансом між західною і східною частиною країни, який потрібно зберігати". Також вона похвалила цей закон в

і
(на 28:17). Також "змінив риторику" і Яценюк: в 2012 він виступав проти цього закону в акціях протесту, а зараз захищає

його.

 

потрібно пояснювати чому ганебний

  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

"Ни в коем случае нельзя трогать закон о региональных языках, который дает право разговаривать жителям восточной и южной Украины на русском языке." - Тимошенко

 

:fp1:  бедный я, бедный. оказывается, я не имел права разговаривать на русском без этого закона

Link to comment
Share on other sites

Насправді російській мова в Україні не зазнає ніяких утисків: вона розповсюджена в Україні набагато більше за частку росіян в Україні. Натомість потребує захисту саме українська мова, існує загроза її витіснення з етнічних українських територій, серед яких схід України. І дуже прикро, що Юля, яка є чи не єдиним кандитатом, що здатний протистояти олігархії, багато говорить про існуючі проблеми в Україні, такі як зовнішня загроза від Росії, економічні проблеми, проблеми олігархії, але наче забула про не менш важливу проблему збереження української мови, а натомість говорить про якійсь незрозумілі права "кожного спілкуватися тією мовою, якою йому зручно".

Шо это за джинса, плть? С одной стороны кагбе критикуют Тимашонку, а с другой она единственная борцыця с олигархами.

А Васадзе, Жеваго кагбе и не было

Link to comment
Share on other sites

 

потрібно пояснювати чому ганебний

 

По-перше, він був прийнятий з порушенням процедури розгляду. По-друге, він фактично робить російську мову другою державною, і цим суперечить Конституції. По-третє, є внутрішні неточності: наприклад, він дає визначення "рідна мова — перша мова, якою особа оволоділа в ранньому дитинстві".

Змінено користувачем Мешканець дороги
Link to comment
Share on other sites

Підкину цитати, щоб було видно контраст.

Ось що казала Юля в 2012 році:

По-третє, сьогоднішній, так би мовити, "закон" абсолютно протирічить Конституції України, вже не кажучи про здоровий глузд та елементарний людський розум.

По-четверте, цей "закон" невдовзі буде НЕОДМІННО СКАСОВАНО. І це не моє своєрідне побажання з-за грат, це – ГАРАНТІЯ!!!

А ось що в 2014 році:

Закон про регіональні мови, який ухвалювався попередньою владою, є, на мій погляд, тим балансом між західною і східною частинами країни, який досягнутий, і який потрібно зберігати.

Дуже хотів би почути думку інших з цього питання, що мене непокоїть.

Link to comment
Share on other sites

Підкину цитати, щоб було видно контраст.

Ось що казала Юля в 2012 році:

А ось що в 2014 році:

Дуже хотів би почути думку інших з цього питання, що мене непокоїть.

Юля собі не зраджує - стабільність ознака класу  :gigi:

Link to comment
Share on other sites

Ще раз підніму тему, бо я дуже стурбований цим питанням. Я боюся, що Юля може втратити довіру через таку непослідовність стосовну цього закону, а зараз їй потрібна підтримка, тому що Порошенко, який пов'язаний з олігархією, рветься до президентства. Дуже хотів би, аби хтось пояснив це.

Link to comment
Share on other sites

Ще раз підніму тему, бо я дуже стурбований цим питанням. Я боюся, що Юля може втратити довіру через таку непослідовність стосовну цього закону, а зараз їй потрібна підтримка, тому що Порошенко, який пов'язаний з олігархією, рветься до президентства. Дуже хотів би, аби хтось пояснив це.

 

Б-гггг !

 

Юлька і послідовність, от загнув.  :lol2:  :lol2:  :lol2: 

Link to comment
Share on other sites

@Мешканець дороги

 

не прихильник. але я спробую. 

питання мови зараз - це зброя. надавати цю зброю ворогу - небезпечно.

тому просто заспокоюємся і переходимо до питань інших. 

 

закон ка-ки ідіотський, суперечливий по суті. його треба змінювати, але не зараз. 

Link to comment
Share on other sites

@Мешканець дороги

 

не прихильник. але я спробую. 

питання мови зараз - це зброя. надавати цю зброю ворогу - небезпечно.

тому просто заспокоюємся і переходимо до питань інших. 

 

закон ка-ки ідіотський, суперечливий по суті. його треба змінювати, але не зараз. 

Дякую. Я про це вже казав:

Можливо, в умовах зовнішньої агресії справді потрібно тимчасово промовчати про мовну проблему, але ж тоді не потрібно також і зачіпати цю проблему з іншого боку.

Навіщо тоді казати, що

Закон про регіональні мови, який ухвалювався попередньою владою, є, на мій погляд, тим балансом між західною і східною частинами країни, який досягнутий, і який потрібно зберігати.

? Це можна трактувати, як зраду тих, хто боровся за українську мову. Я дуже боюсь, що ця заява Юлі може відвернути останніх, і президентом може стати Порошенко. Це ж фактично брехня, і якщо Юля тут збрехала, то меншає довіра до її інших заяв.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...