Перейти до змісту

Досить уже - переходжу на українську мову


p.i

Recommended Posts

Ми маємо розуміти тих,хто дійсно не володіє державною з певних обставин,і при цьому є патріотами України та вважають себе українцями.

Але також,ми маємо розуміти,що спекулюючі на цих обставинах,проти нас ведуть пропагандистську війну!

Мовляв,ми "адіннарод",України не існує... І ті,хто володіє державною,але пишуть іншою мовою,сприяють цій війні проти нас!

Link to comment
Share on other sites

В моєму випадку - нічого втішного - звичайнісіньке пристосуванство.Воно диктувало мені мовну поведінку. Аж поки не стало самому гидко.Процес пішов.

Шановна Шпилько , Махно гуляв добряче по Дикому полю, це так.От я краще вам дам невеличку підказку :Протовчанська паланка в минулому. Муравський шлях...Зараз там маємо об"єкт ЮНЕСКО.У селищі мого народження..

Link to comment
Share on other sites

14657278_1115426608544664_71657815112556

 

 

Просто трапилося в мережі доречне.

Мушу сказати, що всі пункти я як виконав у віці 3-4 роки (в дитсадочку чи якось так), так і живу собі... 

Успіхів і вам у цьому непростому починанні.

а я до дорослого віку розмовляв російською. Перехід почав десь на початку нульових. Наразі застряг на останніх двох пунктах :(

Link to comment
Share on other sites

Ми маємо розуміти тих,хто дійсно не володіє державною з певних обставин,і при цьому є патріотами України та вважають себе українцями.

Але також,ми маємо розуміти,що спекулюючі на цих обставинах,проти нас ведуть пропагандистську війну!

Мовляв,ми "адіннарод",України не існує... І ті,хто володіє державною,але пишуть іншою мовою,сприяють цій війні проти нас!

Але ми також маємо розуміти,що є ті серед нас,які не володіють державною з певних обставин,при цьому проти паРаші,але не за Україну,тому що не українці.

Link to comment
Share on other sites

Але ми також маємо розуміти,що є ті серед нас,які не володіють державною з певних обставин,при цьому проти паРаші,але не за Україну,тому що не українці.

Проти сучасної  паРаші ( можливо), але  не  проти  "узкого  міра".  Він  лізе  зі  всіх  щілин,  щоб  ми  про  нього  часом  не  забули.  Тут. 

Змінено користувачем shpylka
Link to comment
Share on other sites

 

 


Шановна Шпилько , Махно гуляв добряче по Дикому полю, це так.От я краще вам дам невеличку підказку :Протовчанська паланка в минулому. Муравський шлях...Зараз там маємо об"єкт ЮНЕСКО.У селищі мого народження..

Друга  спроба - Петриківка. :shuffle:

Link to comment
Share on other sites

Как сразу заговорить на английском языке

http://kiczune.livejournal.com/29559.html

============

Така ж ситуація була і є зараз в російськомовних школах з вивченням української мови.

Змінено користувачем zero
Link to comment
Share on other sites

я просто ето туд оставлю в качестве напоминания для тех, кому

охота раздуть очередной срач:

 

http://uapolitics.com/forum-2/announcement-7-dopovnennia-do-pravil-forumu/

Та дійсно!Українців в Україні дискримінують за ознакою мови! Нав'язують іноземну!

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...