Перейти до змісту

наши в Польше


Гість paraskaa-W

Recommended Posts


Середній місячний заробіток українців у Польщі становить 2300 злотих (516 євро). Такими є дані Національного польського банку, повідомляє "Еспресо" з посиланням на "Польське радіо".


Найменше українці в Польщі отримують в секторі домашніх послуг - 1826 злотих (410 євро); в будівництві в середньому заробляють 2729 злотих (613 євро). Інша популярна галузь серед українців - торгівля, тут щомісячні доходи на рівні 2000 злотих (450 євро).



 



Найбільше українців працює в ремонтно-будівельному секторі - 35%. 20% українців знайшли роботу в готельному і гастрономічному бізнесі, а 19% - в секторі сільського господарства.


У 2015 році в Польщі жили і працювали 763 тисячі українців, наприкінці жовтня цього року їх було понад мільйон.


Змінилася також структура працевлаштування українців у Польщі. У 2013 році більше половини українських іммігрантів працювала в секторі домашніх послуг.





 


 

 



 

Link to comment
Share on other sites

Многие если не большинство оформлены на одну сумму, а получают другую.

Стройки так поголовно работают.

Как мне объясняли бывалые там люди, в том числе и поляки, то если перетащить жену, то стандарт примерно такой - 1500 баксов в месяц.

Он работает по полной, она что нибудь попроще и поменьше.

Его зарплаты с головой хватит на аренду квартиры, питание, одежду и остальной быт. Остальное можно откладывать.

Плохие это условия или хорошие пусть каждый сам решает...

Link to comment
Share on other sites

Краще в Польщу ніж до кацапів, хай їдуть і заробляють бабло.

 

Я ще влітку розмовляв з хлопакою, який роками працював в Кацапії, причому за 500 метрів до України - робили якісь меблі. Але десь рік тому кацап-хазяїн звільнив всіх українців. То цей знайшов подібну роботу в Польщі, і мав їхати туди вперше. Що цікаво, мови вчити не хтів - збирався навчитись на місці, що, я думаю, трохи дурне. Але все одно в перспективі йому буде краще.

Link to comment
Share on other sites

хай краще до польщі - вона все ж може навчити дечому українчиків. А рашка лишень горівку пити та матюччя гнути, легко обходячись без будь-якої мови. І чому ото російські пропагандони обрали для морального знищення українців саме російську мову , яка .мовляв, так уже гнобиться в УКраїн1 ? Адже рускіе легко обходяться монгольськими матюками - їм той рускій ізик до лампади.
Link to comment
Share on other sites

Богдан Червак

Польський Сейм має намір прирівняти український націоналізм до комуністичного й нацистського тоталітарних режимів.
Відповідний закон може бути ухвалений уже на цьому тижні.
Що ж, поляки, до речі, як і московити, роблять усе, щоб українських націоналістів ставало більше.
До речі, не тільки в Україні, але й Польщі.
Якщо закон буде схвалено у Польщі може розпочатися процес демонтажу пам’ятників і могил вояків Армії УНР, січових стрільців, воїнів ОУН і УПА. Новий закон дозволятиме це робити. 
Цього допустити не можна!
Очевидно, що має реагувати ВР України. При цьому не треба чіпати польський націоналізм.
А от польський шовінізм треба викорінити з України раз і назавжди.
Link to comment
Share on other sites

Бля, кацапы пытаются планомерно раскачать ситуацию и разорвать наши отношения с Польшей. Дилберт, а ты еще и распространяешь всякие идиотские призывы. Так Украина скоро окажется в полном окружении. Беларусь уже кацапы начали оккупировать, турков переманили. Теперь вот Польша осталась.
Link to comment
Share on other sites

Бля, кацапы пытаются планомерно раскачать ситуацию и разорвать наши отношения с Польшей. Дилберт, а ты еще и распространяешь всякие идиотские призывы. Так Украина скоро окажется в полном окружении. Беларусь уже кацапы начали оккупировать, турков переманили. Теперь вот Польша осталась.

шо я де розповсюджую? я приводжу цитату про "хороших поляків" з волинською рєзньою

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Месяц назад был в Бельгии, в Антвкрпене, так там сплошь украинская речь. Я у наших поинтересовался, много ли вас здесь, на что мне ответили, что да, много.

А про поляков сказали, что их в Бельгии больше, чем в Польше!

Так что мне сдается, что скоро Китай начнется за Уралом!

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...