Перейти до змісту

Сегодня было грусно.


Recommended Posts

Ехала с работы.

Пусто в городе и грязно. Туман. У меня такое было ощущение,что туман-это дымка ночных салютов. Я наблюдала всю ночь их без радости.

Потом я очень переживала за Толика. Сыну запретила его выводить и жетон повесила, а сколько собак сегодня потеряшки от испуга от этой бомбамдировки,чи как там правильно написать это длинное слово?

Прийдя домой и с собакеном гуляя наблюдаю слабые крики разборок из квартир понижэ, возле магазинов кучки молодежи с последними конвульсиями выпивки-бо вжэ нэ лизэ, легкие потасовки-бо вжэ сили нема(и кругом раздуваются пустые прастиковые пакеты и цепляютя за ветки деревьев. Шуршат разноцветием(

Link to comment
Share on other sites

юзеры тут уже постили кортинко на ету тему

если ты не пьош в новогоднюю ночь, то лутше оставайсо с

Толиком и два дня минимум не выходи из дома.

потомушто незатуманенному алкоголем моску всё ето 

очнеь трудно потом развидеть...

 

зы. раз такой дело - ноченай пить щас.

это поможет хоть немного сгладить душевнуйу травму.

и сбрось один красненький пакет с балкона.

штоб знали. ну, или зельоненький... 

Link to comment
Share on other sites

Ну оставаться дома я не могла-работа.

Злилась от бессилия. А вообще я не брезгливая особо, беру перчятки и пакет большой-где могу этот пластик собираю, даже без перчаток по ходу тудой-сюдой поднимаю и выбрасываю. Вот только мой грех-после Толика какульки не убираю.

Мать их так. Повылазять червяки с мурашками-скушают. Оно ж органическое.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Я сьогодні зранку такого загубленця бачила! :(

По розміру як лайка, хвіст двойним бубликом, тільки вуха не стоячі. Дружелюбний, підійшов нюхатися до моєї бабульки... Подумала б, що в когось з будки відірвався, але ж на шиї нестарий строгий ошийник. Хтось мабудь спустив вечером з повідця....

 

Тепер шкодую, що не притримала. Але ж, плять: центр міста, поверх, сусіди, своя старушенція, коти... Куди мені...  Отак сиджу і мучусь совістю... :(

Link to comment
Share on other sites

Мать их так. Повылазять червяки с мурашками-скушают. Оно ж органическое.

Что-то у меня на ботинках никто не кушает, приходится за толиками самому отмывать. Мать их так и их владельцев. 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

От чого би я лазила по кущям?

Ходить по дорижках.

Угу, собака сере зверху на кущ? А дітям де бігати? Кожна собака, за якою не прибирає господар має здохнути.
Link to comment
Share on other sites

От чого би я лазила по кущям?

Ходить по дорижках.

А толики исключительно кусты метят? У меня под домом и кустов то нет, а метки есть. Летом оно хоть в траве прячется, а сейчас засрано все.

Но я то такое, не из брезгливых, как-то ботинки помою. А вот что так привлекает владельцев толиков в школьных дворах? 

Детям в школах тоже надо ходить исключительно строем? 

Link to comment
Share on other sites

А толики исключительно кусты метят? У меня под домом и кустов то нет, а метки есть. Летом оно хоть в траве прячется, а сейчас засрано все.

Но я то такое, не из брезгливых, как-то ботинки помою. А вот что так привлекает владельцев толиков в школьных дворах? 

Детям в школах тоже надо ходить исключительно строем?

 

 

 

Ето есть безобразие.

У меня возле дома несколько школ и там собак никто не гуляет.

Link to comment
Share on other sites

Ладно. Закроем тему.

Мой собакен бегает по пустырю, где кто то бродит в ботинках.

От нагнала на свою голову.

Хто там еще в говно моего Толика вступил? Переступил через окурки и мусор в своем подъезде засцяном и пришел тут меня ругать?

Link to comment
Share on other sites

Здохни ты.

писала долго, но крапка.

Забанив тп.

 

сратчь :shuffle:

Ніякого срачу. Хтось має собі іграшку, а хтось 365 куп гівна. І де кабиздох сере це пофігу, вітер принесе і на дитячий майданчик, і у вікно.

 

P. S. У мене на районі посрати і не прибрати коштує £500

Link to comment
Share on other sites

а кто слидит за соблюдением??

Насправді ніхто. Але якщо побачать - жопа. В менее он колега кинув бичок на дорогу - £80, хоча їх валяється місцями дофіга. Але гівна немає, звісно. І в центрі посрати - £1500.

Link to comment
Share on other sites

А я от скажу таке. Коли бачу батків - тата або маму, які дворічній дитині спустили штанці, повернули до дерева і дитя цюрить собі ( або як варіант посадили дівчинку в позу орла) - то мені хочеться взяти щось важке і товкти тою залізякою тих батьків по голові. Довго і з натхненням. Бо зараз то цюрить в кутку дворічна дитини, а років через двадцять буде осикати під"їзди здоровий козел.

 

Да, тепер ми знаємо, що собаче гамно коштує 500 фунтів. А скільки коштує новорічне блювотиння на бруківці "брітіш гьйорлз"?


І да - здохи - вони ж догхантери - всі ментальні друзі Мільчакова.

Link to comment
Share on other sites

@tom_cat, прибирання - це частина податку місцевого. Я от плачу десь 200 баксів на місяць, хоча і не блюю. Якщо коп побачить, що кинули недопалок або сміття не в урну - £80 з кармана.

 

Щодо дітей. В Україні є реальна проблема з кімнатами для дітей / доступними туалетами. Це срамота. Але я до того що мала дитина справить малу фізіологічну потребу на вулиці відношусь нормально. Її ж можна навчити, пояснити потім. За собаками сечу ж не прибирають ніде. Я, особисто, купив спеціальний горщик для подорожей, тягаємо його з собою постійно.

 

Щодо дог хантерів. В мене будинок на 18 квартир, живе десь 10 малих дітей, є 3 собаки. В нас є галявина на подвір'ї, невеличка, але є де побігати. Діти нормально граються, якщо сильний дощ, то і собак виводять туди. Поки що жодної купи гівна я там не бачив, а з власниками собак я маю чудові відносини.

 

А от в Україні був випадок, у сусідів бігала в городі вівчарка, перестрибувала через паркан, нападала на мене і дружину. Я пішов до хазяїв і мирно попросив прив'язати і зайнятись вихованням. Вони мене послали нах, довелось отруїти. Але собака не винна в цьому, просто її власники - ідіоти. Собака це не іграшка, а відповідальність.

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

 

 


А от в Україні був випадок, у сусідів бігала в городі вівчарка, перестрибувала через паркан, нападала на мене і дружину. Я пішов до хазяїв і мирно попросив прив'язати і зайнятись вихованням. Вони мене послали нах, довелось отруїти. Але собака не винна в цьому, просто її власники - ідіоти. Собака це не іграшка, а відповідальність.

 

А яке б покарання отруйнику призначив британський суд? Ну от комусь не подобається поведінка сусідської собаки і він замість звернення до правоохоронних органів тупо її травить? А якщо підключити грінпісівців всяких? Га?

 

До речі - це "довелося отруїти" я від ВАс і сподівалася.

Link to comment
Share on other sites

ага на Певчем поле такие общественные туалеты что дети  не захотели заходить. точнее не смогли. и куда вы предлагаете детям ходить?)

 

Ну, тутешніх догхантерів не турбують проблеми собак. То чого мене мають єбсти проблеми батьків? Хай цюрить в баночку.

Link to comment
Share on other sites

А яке б покарання отруйнику призначив британський суд? Ну от комусь не подобається поведінка сусідської собаки і він замість звернення до правоохоронних органів тупо її травить? А якщо підключити грінпісівців всяких? Га?

 

До речі - це "довелося отруїти" я від ВАс і сподівалася.

Якби у нас був британський суд в Україні, то після першого нападу собаки на мене другого вже не було б, крім того власник собаки ще й заплатив штраф. І труїти - не довелося б.
  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Ну, тутешніх догхантерів не турбують проблеми собак. То чого мене мають єбсти проблеми батьків? Хай цюрить в баночку.

 

потому что город это место для людей (и их детей), а не для животных.

 

собакосрач в разное время периодически вспыхивает и все аргументы уже давно сказаны.

по крайней мере мне так казалось.

Змінено користувачем Бацилла
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Людина, яка може отруїти собаку - потенційно може вбити і людину. Не заради самозахисту, а просто так. Навить поліція, коли шукає маньяка, то здохів буде перевіряти в обов"язковому порядку.

 

І да, для Фоми - евтаназія і отруєння протитуберкульозним препаратом чи мишяком - то різна смерть. Ну, могли ще бензином спалити, то було би ще дешевше.

 

Все. Огидно мені ці розмови тут. Йду геть.

Link to comment
Share on other sites

@tom_cat, я вам скажу честно - якщо переді мною буде, наприклад, Хуйло, і в мене буде шанс - я б убив. Усі, хто вбивають нас мають сдохнути.

 

Щодо собаки яку я вбив - я попередив власників у травні. Вбив у лютому через рік, бо стало багато снігу і вона постійно перестрибувала через паркан. Але власникам на те пох, вони її купили в однушку в Києві, а потім віддали в село до матері, якій було 80+, вона її і не годувала майже.

І евтаназії не було, довелося ізоніазід, вибачайте.

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...