Перейти до змісту

Славег Золотой Зуп вызвал на ковер прокуроров и судей


ЦеDzip

Recommended Posts

Лідер сепаратистів, що називає себе мером Слов'янська, В'ячеслав Пономарьов, погрожує місцевим суддям і прокурорам.


Про це він заявив на брифінгу у вівторок.


"Я думаю, суддівський корпус Слов'янська почує мене, найближчим часом я чекаю представників", - заявив він.


"Тому що займати таку мишачу позицію заховавшись у нори й чекати, як воно вийде. суддів… пускай вони бояться, щоб ми їх бачили. А то тільки коли вироки виносять – умнічають, а коли боротися треба, так їх немає", - сказав він.


"Тож, товариші судді і прокурори, я через ЗМІ звертаюся, хотіли б вас бачити тут у виконкомі. З вами треба розмовляти. Якщо ви не розумієте російської мови, а тільки українську, вам доведеться звільнити нашу територію. Ми своїх людей самі знайдемо… Повідомляю всім: прокурорів і суддів хочу бачити в себе!" – заявив він.


 


Link to comment
Share on other sites

Сашко Билый тоже с прокуроров начинал

Не совсем удачно

Музычко начинал на той территории, где прокуроры реально власть имели - вот и получил, как только очухались. А тут придет к судье десяток гопников со стволами и научат выносить правильный приговор.

Link to comment
Share on other sites

Все правильно делает, законодательная власть, исполнительная, военные у него в руках, осталось поджать под себя судебную, взять телеграф, газету и вокзал, и вся полнота власти собрана.


каг бы наоборот не получилось, у золотозалупа денюх нет, а у судей с прокурорскими должны бы

У него есть люди с автоматами, и менты под ним. А это знаешь ли дороже денег.

Link to comment
Share on other sites

сочувствия к судьям в себе не обнаружил 

Ага люстрация чужими руками )) С другой стороны, пример Крыма показывает, что возможно у сепарастов скоро заведется своя прокуроНяша )))

Link to comment
Share on other sites

Все правильно делает, законодательная власть, исполнительная, военные у него в руках, осталось поджать под себя судебную, взять телеграф, газету и вокзал, и вся полнота власти собрана.

У него есть люди с автоматами, и менты под ним. А это знаешь ли дороже денег.

он никто и звать его никак. И светит ему в лучшем случае во это  :K. А в худшем уже ничего и не понадобится. 

Link to comment
Share on other sites

он никто и звать его никак. И светит ему в лучшем случае во это  :K. А в худшем уже ничего и не понадобится. 

 

 

Пока он там царь и бог.

Змінено користувачем Stron
Link to comment
Share on other sites

Опровергаю другие глупости.

та не надо напрягаться, имхуй себе тихенько  москалыку  :pleasant:

 

Зуп жжот 

 

https://www.youtube.com/watch?v=XshGmWszuGw&feature=em-uploademail

Змінено користувачем ЦеDzip
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...