Перейти до змісту

Пшеки - козли!


Recommended Posts

Україна з Бандерою до Європи не увійде – Качинський

Понеділок, 06 лютого 2017, 14:15

 

 

Голова керівної партії Польщі "Право і Справедливість" Ярослав Качинський вважає, що глорифікація імені Степана Бандери в Україні може завадити євроінтеграційним прагненням України.

Про це він заявив в інтервʼю виданню Do Rzeczy, повідомляє TVP.INFO.

"Ми не можемо впродовж років погоджуватися, щоб в Україні був культ людей, які вчинили геноцид щодо поляків", – відзначив Качинський.

За словами політика, українці "перевершили німців у жорстокості проти поляків".

"Коротше кажучи, це справа певного вибору України. Я чітко сказав пану президенту Порошенку, що з Бандерою вони (Україна. – Ред.) в Європу не увійдуть. Це справа для мене ясна, ми і так виказали величезне терпіння, але всьому є межі", – наголосив Качинський.

Відзначимо, раніше лідер керівної партії Польщі "Право і Справедливість" Ярослав Качинський заявив про те, що майбутнє польсько-українських відносин "під питанням" через трактування в Україні власної історії, зокрема ролі УПА.

 

Link to comment
Share on other sites

 

 


українці "перевершили німців у жорстокості проти поляків

 

Молодець, лизнув хазяям :tu:

 

 


що з Бандерою вони (Україна. – Ред.) в Європу не увійдуть

Польща головна в ЄС ? :shok: От не знала, молодці, так піднялись, що аж німецьку-французьку-італійські економіки перевершили :weep: Тепер вони приймають рішення кого в Єс приймати, причому одноосібно :66:

 

ЗІ Прекрасний знак ці істерики польских високопосадовців. Щось видно з місця зрушило...

Link to comment
Share on other sites

я уже как то писал..

в какойто польской ветке..

вся эта хуета от поляков будет до тех пор пока наш люд будет биднее пшеков и ездить к ним на заработки....

 

как только это наши люди станут жить лучше или на равне с поляками...вся эта хуета польская прикратится....

  • Upvote 4
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

я уже как то писал..

в какойто польской ветке..

вся эта хуета от поляков будет до тех пор пока наш люд будет биднее пшеков и ездить к ним на заработки....

 

как только это наши люди станут жить лучше или на равне с поляками...вся эта хуета польская прикратится....

 

вот кстати да, солидарен.

Link to comment
Share on other sites

вот кстати да, солидарен.

 

а это их, кстати, как конченых козлов характеризует....

ты как бы можешь сравнить отношение ... сам знаешь с кем (нам до них тоже як до неба рачки)

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

 

 


а это их, кстати, как конченых козлов характеризует....

хоть я и сам на половину поляк по материнской линии.. :D

но я их если честно недолюбливал никогда..такое же гавно имперское как и кацапьё.

  • Upvote 5
Link to comment
Share on other sites

Кто для вас Степан Бандера? Для меня это человек который боролся за независимость Украины всеми возможными для этого методами и несомненно он герой. Были перегибы? Разумеется были, но в любой войне благородства мало.

Тут дело совсем в другом. Мы живем в информационном пространстве которое сформировалось еще в СССР. Историю, которую мы знаем и помним - это те версии происходящего которые преподносили нам писатели, поэты, историки и кинематографисты. В этом правды мало, только ключевые моменты, которые они хотели оставить. Все раздуто и перекошено. Невозможно сразу, одним росчерком пера, все поменять. Простые люди, даже те, кто негативно относятся к России, этого не поймут.
Нужно очень медленно, малыми шагами изменять менталитет украинцев. Тут необходимо создавать новые документальные и художественные фильмы, книги, статьи, программы...новую историю! Нельзя сейчас объединять украинцев под знаменем Бандеры. Это тупик! Это приведет к расслоению общества. Народ к этому не готов.

Змінено користувачем Kot
Link to comment
Share on other sites

а это их, кстати, как конченых козлов характеризует....

ты как бы можешь сравнить отношение ... сам знаешь с кем (нам до них тоже як до неба рачки)

 

Кстати, мож кому из знакомых подкинь

 

http://www.moj-posao.net/Posao/312508/Senior-Software-Developer-mf/?utm_source=Facebook&utm_campaign=The+Mobility+House&utm_medium=CPC&utm_content=Senior+Software+Developer 

 

Сплит, работа на немцев, за 7 штук кун. Был бы разработчиком - поехал бы. 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Что удивляться? Наш МИД это просто позорище. Чем эта крыса Климкин занимается вообще непонятно. Проебал все что можно. И Турцию, и поляков, и против Трампа залупался еще до результатов их выборов. Про безвиз вообще молчу. Просто крот натуральный.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

 

 


Нельзя сейчас объединять украинцев под знаменем Бандеры. Это тупик! Это приведет к расслоению общества. Народ к этому не готов.

Як в нас люблять розписуватися за народ.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

хоть я и сам на половину поляк по материнской линии.. :D

но я их если честно недолюбливал никогда..такое же гавно имперское как и кацапьё.

 

В мене, чесно кажучи, якесь відчуття повного сюру.

Польща була першим "закордоном" куди я потрапила. Було те давно, ансамбль, де я грала, поїхав до польсьвого ансамблю у гості. Ми по сім'ях жили.

Приймали нас там чудово.

Яка їх муха вкусила..... навіщо їм наше ставлення до Бандери.

 

А потім, вже у дорослому віці, їхала до Франції. Через Варшаву. Ну хто мене бачив, підтвердить, що при нагоді я таки за француженку можу "прокатити".

Я розмовляла там французькою. Треба було бачити, як вони переді мною стрибали. І сміх і гріх... зараз "піднялися" і вилізле імперське рило ?

Змінено користувачем Françoise
  • Upvote 7
Link to comment
Share on other sites

 

 


как только это наши люди станут жить лучше или на равне с поляками...вся эта хуета польская прикратится....

 

"Біометрика, корупція, відсутність законів, ліпєцкая фабріка, то-сьо..." Тепер до списку претензій доєднають Бандеру. Потім Хмельницького. Потім, блять, Брєжнєва чи Рабіновіча  :lol2:

 

Поляки (і інші) готові ляпати язиками все, що завгодно,

аби лиш оправдати відсутність безвізу та інших реальних кроків назустріч Україні

аби лиш тихенько догодити кацапам в українському питанні.

 

Загалом, позиція незмінна вже десятки чи й сотні років...

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Як в нас люблять розписуватися за народ.

у чомусь Кот має рацію. Бандеру дійсно і в Україні багато хто не сприймаж. Більшість (якщо не абсолютна то вже точно переважна) сприймає, але багато хто й ні.

Ну треба й інші персоналії брати, їх же багато. Бандера має бути одним зі списку, але ЛИШЕ єдиним

Link to comment
Share on other sites

Тут проблема в тому, що у Польщі - польська історія, де вони білі та пухнасті, а навколо вороги.

Это понятно, всегда так будет. Это работа МИДа искать общие точки соприкосновения. Можно вместе с поляками устраивать ежегодные мероприятия по Катыни (кацапы расстреляли 20тыс польских военных и всю элиту их армии, если кто не в курсе), и т.д. Было бы желание. В пример надо ставить Германию с Францией. Вот уж кто успел навоеваться друг с другом за свою историю. И ничего, живут теперь нормально.

Link to comment
Share on other sites

В України немає іншого шляху до майбутнього, в якому Бандера - національний герой. Як і Мазепа, як і Петлюра.

Всі їх діяння, їх оцінка - наша справа.

А хто буде нам вказувати повинен відразу бути посланий далеко і надовго.

Як іти до цього майбутнього - то інша справа, швидко, чи повільно. Але наразі ми тупцюємо на місці, всі 25 років. Дотупцювались вже.

А як тільки ми ще навіть не зробили крок, а тільки повернулись в тому напрямі, як з усіх сторін - стоять, мать-перемать! 

Україна виявляється найстрашніша від усіх, від фашистів, шовіністів та іншої нечисті. Навіть жидам з-за моря ми муляємо.

Бо як піде Україні в тому правильному напрямі, то сусідам доведеться потіснитись. Чого вони не хочуть до сказу.

От і верещать.

  • Upvote 7
Link to comment
Share on other sites

Шо вы копья ломаете? В обозримом будуще нам ни ЕС, ни НАТО не светит. Так что можно смело посылать всех несогласных европидаров нахуй

Гениально! А торговать с кем? С марсианами? По периметру уже никого из союзников не осталось.

Link to comment
Share on other sites

а режим наш буде чинити навпаки - кланятись і нікуди не йти


Гениально! А торговать с кем? С марсианами? По периметру уже никого из союзников не осталось.

 

їх ніяк не може бути

бо ми може так статисть, що спробуємо відстоювати ВЛАСНІ нац. інтереси

які тут нах союзники?

Link to comment
Share on other sites

Гениально! А торговать с кем? С марсианами? По периметру уже никого из союзников не осталось.

 

Чем торговать, Бандерой? Типа, вопрос  культа Бандеры влияет на торговые отношения с ЕС. Ну бред же...

Link to comment
Share on other sites

Чем торговать, Бандерой? Типа, вопрос  культа Бандеры влияет на торговые отношения с ЕС. Ну бред же...

Все влияет, но тут дело не в Бандере. У любых соседей есть разные моменты в истории - и плохое, и хорошее. И задача МИДа фокусироваться на позитиве.

Link to comment
Share on other sites

Все влияет, но тут дело не в Бандере. У любых соседей есть разные моменты в истории - и плохое, и хорошее. И задача МИДа фокусироваться на позитиве.

 

щось я подумала, де той позитив там шукати, нічого окрім Віденської битви взагалі у голову не лізе....

Link to comment
Share on other sites

Все влияет, но тут дело не в Бандере. У любых соседей есть разные моменты в истории - и плохое, и хорошее. И задача МИДа фокусироваться на позитиве.

Ви можете фокусуватися на чому завгодно, а сусіди будуть фокусуватися на своїй національній історії.

Link to comment
Share on other sites

 

Польща була першим "закордоном" куди я потрапила. Було те давно, ансамбль, де я грала, поїхав до польсьвого ансамблю у гості. Ми по сім'ях жили.

 

 

А на чому грала, Франсі?

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...