Перейти до змісту

Что не построено и не запущено в Украине в 2015 и 2016гг.


хозяин

Recommended Posts

В умовах,  коли  б  не  було  Рашки  під  боком  і Юльки  в  країні,  ми  б  з  Порохом  справились  би.  Чесно  кажучи,  я  і  інші  сподівались,  що  він  Юльку  розітре  в  порох,  але  поки-що  цього  нема,  тому  другий  термін  йому не  світить. 

 

Дивна логіка. Петя, благаю, зітри Юльку в порох, я всьо прощу!  :fp1:

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Дивна логіка. Петя, благаю, зітри Юльку в порох, я всьо прощу!  :fp1:

Логіка  проста.  Краще  потерпіти  ще  5  років,  ніж  15.  Зараз  все  одно  ніхто  потрібний  на  заміну  не  вималювався,  а  загроза  реваншу  є  і  велика. 

За  5  років  може  хтось  достойніший  і  з явиться.

Link to comment
Share on other sites

В умовах,  коли  б  не  було  Рашки  під  боком  і Юльки  в  країні,  ми  б  з  Порохом  справились  би.

Я помню, как в четырнадцатом справились на 54 процента. Если бы не Юлька, справились бы на 94 :)

 

Чесно  кажучи,  я  і  інші  сподівались,  що  він  Юльку  розітре  в  порох,  але  поки-що  цього  нема,  тому  другий  термін  йому не  світить.

Как не светит? Ему же так Юлька мешает, что и пятый должен светить. 

 

P.S. Правда народная мудрость гласит, что плохому танцору что-то по мужской линии мешает, а не пор женской. Но то такое, нам мудрость не указ. Своих шишек набьем.  

Link to comment
Share on other sites

Логіка  проста.  Краще  потерпіти  ще  5  років,  ніж  15.  Зараз  все  одно  ніхто  потрібний  на  заміну  не  вималювався,  а  загроза  реваншу  є  і  велика. 

За  5  років  може  хтось  достойніший  і  з явиться.

 

Та ви вже Юща нам пропонували терпіти і обрати ще на 5 років. А в результаті отримали Овоча з ригоаналами, бо юлясука. І чого ті малахольні той другий Майдан замутили? Овоч таки реально Тимоху попустив же, до речі. Шо не так ім знову... 

Link to comment
Share on other sites

Да потому что никто не хочет вкладывать тут деньги, проще зарабатывать на импорте, купи-продай йопт!

Не проще, а выгодней. Цепочка нахлебников меньше и с рейдерами полегче. 

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...