Перейти до змісту

75% мови на ТБ - українська!


Миклован

Recommended Posts

Верховна Рада підтримала в першому читанні проект закону про квоти на мовлення на телеканалах.


За відповідний проект проголосували 244 депутати.


 

Проект пропонує встановити для телерадіоорганізацій загальнонаціональної категорії мовлення, частки передач та/або фільмів українською мовою не менше 75 % протягом доби у кожному з проміжків часу з 7.00 до 18.00 та з 18.00 до 22.00.


Відповідним телеорганізаціям регіональної та місцевої категорій мовлення проект пропонує встановити обов’язкову частку на рівні 50%;


Окремо законопроектом пропонується встановити обов’язкову частку передач новин державною мовою, а саме не менше 75 % від загальної тривалості всіх передач новин у кожному з проміжків часу з 7.00 до 18.00 та з 18.00 до 22.00.


При цьому в проекті уточнюється, що передача вважається виконаною українською мовою, якщо всі виступи дикторів (ведучих) передачі виконані виключно українською мовою. При цьому допускається використання без дублювання і озвучення репортажів з місць подій,  які не супроводжуються коментарями або іншим текстовим супроводом ведучого, трансляцій виступів запрошених учасників передачі (гостей), а також музичних творів.


Зазначені обов’язкові частки передач державною мовою стосуються тільки телерадіоорганізацій, які відповідно до умов ліцензій здійснюють ефірне та багатоканальне (цифрове) мовлення з використанням радіочастотного ресурсу. 


  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Зазначені обов’язкові частки передач державною мовою стосуються тільки телерадіоорганізацій, які відповідно до умов ліцензій здійснюють ефірне та багатоканальне (цифрове) мовлення з використанням радіочастотного ресурсу

А  роз'ясніть,  будь-ласка  цей  абзац,  тобто  кого, н-д, це  не  стосується. 

Цікаво,  чи  перенесуть  на  нормальний  вечірній  час  усі  ті  українські  фільми  і  програми (досить  непогані,  пізнавальні),  що  демонструються  виключно  після  2-3 год. ночі.

Змінено користувачем shpylka
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

 

 


При цьому допускається використання без дублювання і озвучення репортажів з місць подій

Я от від чого тупію, так це від дублювання російської  :fp1: Це ж хтось адово відмив бабла. 

Link to comment
Share on other sites

А  роз'ясніть,  будь-ласка  цей  абзац,  тобто  кого, н-д, це  не  стосується. 

Цікаво,  чи  перенесуть  на  нормальний  вечірній  час  усі  ті  українські  фільми  і  програми (досить  непогані,  пізнавальні),  що  демонструються  виключно  після  2-3 год. ночі.

 

Мабуть тих, які ведуть аналогове мовлення. Не кабель.

А взагалы це треба Сюмар запитати.

Link to comment
Share on other sites

Мабуть тих, які ведуть аналогове мовлення. Не кабель.

А взагалы це треба Сюмар запитати.

У  мене  кабельне  і  аналогове.  :shuffle:

 

А "Самопоміч" проти. Цікаво дізнатись чому...

 

Вони   певно  знову  якість  шкварки  шукають,  аби  звернути  на  себе  увагу.

Link to comment
Share on other sites

В АТО воины говорят не менее 50 % на русском языке  там никто не делит людей на каком языке отдавать команды  и сражаться за страну. Почему тыловые псы, которые слишком далеки от проблем народа, заставляют делать то что народ не воспринимает ?  Они работают  максимум до очередных - внеочередных выборов потом всех этих палюбиев как и ющенко днем с огнем не найдешь !

  Барыги на крови и воры на доверии  , каждый день подкидывают такие законы как ТО  и 75%  чтобы народ держать в шоковом состоянии !

Змінено користувачем Юрий с ФУП
  • Upvote 1
  • Downvote 8
Link to comment
Share on other sites

А "Самопоміч" проти. Цікаво дізнатись чому...

Этот закон не ко времени он делит общество  , или забыл причины бунта в Донецке ?

Змінено користувачем Юрий с ФУП
  • Downvote 5
Link to comment
Share on other sites

Этот закон не ко времени он делит общество  , или забыл причины бунта в Донецке ?

 

я тібя умоляю!

зараз ідучи на роботу з роботи по радіо слухаю чудову українську музику

замість кайапської, якої практично немає

і це при 30% квоті на українське!

а лякали! розколом, бунтом! і шо? і капшо

а на Даунбасі причина була не в тому, а в тому, шо там НЕ НАШІ ЛЮДИ!

інша річ, шо Україна ні хєра не зробила, шоб хоч трохи їх окультурити

хоча б введенням квот

раніше це потрібно було робити!

  • Upvote 5
Link to comment
Share on other sites

брехню звісно

але то вже інша річ

 

НІ, імхо, не інша...

Режим кидає шматки, аби заткнути ротаі відволікти від головного - продовження грабунку країни і людей.

Можеш кинути в мене камінь. але мені особисто покуй якою мовою буде брехати ящик... Ні, навіть не так, ще огидніше як він буде брехати і нести хуцпу українською...

Змінено користувачем Silentio
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Камінь кидати не буду

Режим відволікає увагу - так, але з цього режиму хоч шерсті клок

Хай хоч квоти, хоч якусь блокаду, хай формальну

Чогось добитись можна тільки тиском

Хай

Link to comment
Share on other sites

Камінь кидати не буду

Режим відволікає увагу - так, але з цього режиму хоч шерсті клок

Хай хоч квоти, хоч якусь блокаду, хай формальну

Чогось добитись можна тільки тиском

Хай

 

Аби нарід тількит розумів, що шоколадних дарунків не буває

Треба все вигризати самим.

Link to comment
Share on other sites

я тібя умоляю!

зараз ідучи на роботу з роботи по радіо слухаю чудову українську музику

замість кайапської, якої практично немає

і це при 30% квоті на українське!

а лякали! розколом, бунтом! і шо? і капшо

а на Даунбасі причина була не в тому, а в тому, шо там НЕ НАШІ ЛЮДИ!

інша річ, шо Україна ні хєра не зробила, шоб хоч трохи їх окультурити

хоча б введенням квот

раніше це потрібно було робити!

 

На Донбассе и Крыму языковую проблему использовали как повод для бунта ,  понятно что бунта не будет но вывод  народа  будет ,  а народ должен слушать то что хочет а не то что навязывают. 

  • Downvote 4
Link to comment
Share on other sites

На Донбассе и Крыму языковую проблему использовали как повод для бунта ,  понятно что бунта не будет но вывод  народа  будет ,  а народ должен слушать то что хочет а не то что навязывают. 

Тобто пан Юрій пропонує услишать Дамбац?

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

На Донбассе и Крыму языковую проблему использовали как повод для бунта ,  понятно что бунта не будет но вывод  народа  будет ,  а народ должен слушать то что хочет а не то что навязывают.

 

Не набридло третій рік одні й тіж брехні як мантри повторювати?

От виключно із-за української Хуйло буки і гради на Донбас затяг і Крим захопив.

Якби ці гидкі українці взагалі на мові не говорили, а ще краще виздихали самі, звісно цього б всього не було :weep: Всьо біло б па прєжнєму :)

 

ЗІ Все одно ці квоти приймуть, як не цей склад Ради, так наступний :pleasant:

  • Upvote 4
Link to comment
Share on other sites

народ должен слушать то что хочет

Я  власне  хочу,  але  НІКОЛИ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!,  ще  раз  повторюю  НІКОЛИ  не  можу.  Бо  в  3-й  ночі  сплю.

Наші  діти  не  мають  українського  фільму:  ні  гарного  мультіка,  ні  якогось  підліткового.  Наші  люди  забито  дивляться  кацапські  серіали  і  у  них  на  язиці  той  сленг,  ті  їхні  вирази.  Доки  таке  має  бути?  Обізвіться,  пане  Юрію  з  ФУПу?

Змінено користувачем shpylka
Link to comment
Share on other sites

Я  власне  хочу,  але  НІКОЛИ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!,  ще  раз  повторюю  НІКОЛИ  не  можу.  Бо  в  3-й  ночі  сплю.

Наші  діти  не  мають  українського  фільму:  ні  гарного  мультіка,  ні  якогось  підліткового.  Наші  люди  забито  дивляться  кацапські  серіали  і  у  них  на  язиці  той  сленг,  ті  їхні  вирази.  Доки  таке  має  бути?  Обізвіться,  пане  Юрію  з  ФУПу?

Понимаетет что кроме вас живут много людей которые думают  и говорят иначе  их слишком много  у них никто мнение не спросил  неужели  эта самая важная тема в стране на фоне про властной коррупции и разворовывании страны ? . А то что нет  фильмов  этот вопрос  к власти  и недо  министру   культуры  тпану Пингвину  которому не нужно и который не в состоянии снимать качественный продукт как для детей так и взрослых а значит есть выход смотреть шароварщину   уровня сельского клуба или иностранные   фильмы на которые тратя большие средства  или  передачи.Я реалист не появится то что самой власти не нужно 

Link to comment
Share on other sites

 

Я  власне  хочу,  але  НІКОЛИ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!,  ще  раз  повторюю  НІКОЛИ  не  можу.  Бо  в  3-й  ночі  сплю.

Наші  діти  не  мають  українського  фільму:  ні  гарного  мультіка,  ні  якогось  підліткового.  Наші  люди  забито  дивляться  кацапські  серіали  і  у  них  на  язиці  той  сленг,  ті  їхні  вирази.  Доки  таке  має  бути?  Обізвіться,  пане  Юрію  з  ФУПу?

Понимаетет что кроме вас живут много людей которые думают  и говорят иначе  их слишком много  у них никто мнение не спросил  неужели  эта самая важная тема в стране на фоне про властной коррупции и разворовывании страны ? . А то что нет  фильмов  этот вопрос  к власти  и недо  министру   культуры  тпану Пингвину  которому не нужно и который не в состоянии снимать качественный продукт как для детей так и взрослых а значит есть выход смотреть шароварщину   уровня сельского клуба или иностранные   фильмы на которые тратя большие средства  или  передачи.Я реалист не появится то что самой власти не нужно 

 

Я  ніяк  не  второпаю,  чи  Ви  не  розумієте,  чи  ігноруєте.  Питаюся:  чи  може  україномовний  люд  у  своїй  державі  дивитися  те,  що  потребує?  Не  йдеться  про  тих,  хто  нинішним  станом  задоволений.

Ви  говорите  лише  про  50%  російськомовних,  що  воюють.  А  думку  тих  інших  50%  Ви  спитали?  Тих,  що  теж  воюють  не  відомо  за  що?  За  те,  щоб  рідного  слова  в  країні  не  було? 

Хочу  також  нагадати,  що  спір  іде  за  мову  агресора.

Щодо  українського  продукту.

Навіть  якщо  б  Пінгвін  вискочив  зі  своїх  пінгвінячих  штанів,  та  знайшов  гроші  на  цікавий  фільм (а  матеріалу  є  просто  завались),  та  й  зняли  би  супер-пупер фільм  чи  серіал,  то  скажіть  на  милість,  як  його  запхати  в  ящик?  Він  буде  лежати  на  поличках  і  пилом  припадати,  як  припадає  пилом  повно  українських  фільмів.  Хороших.

До  речі,  сказали  мені  на  днях,  що  є  якийсь  сайт  з  класними  українськими  мультяшками,  але  на  ТБ  їх  нема.

Змінено користувачем shpylka
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Є супер мульти, які зробили українці, але вони англійською.

І  що,  нема  українського  тексту?  Але  є  кому  робити,  та  нема  кому  купувати.  Тому  і  квоти  по  заріз  необхідні. 

Link to comment
Share on other sites

І  що,  нема  українського  тексту?  Але  є  кому  робити,  та  нема  кому  купувати.  Тому  і  квоти  по  заріз  необхідні.

 

Нема, бо ринок не готовий платити.
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

НІ, імхо, не інша...

Режим кидає шматки, аби заткнути ротаі відволікти від головного - продовження грабунку країни і людей.

Можеш кинути в мене камінь. але мені особисто покуй якою мовою буде брехати ящик... Ні, навіть не так, ще огидніше як він буде брехати і нести хуцпу українською...

 

Треба дотиснути режим, щоб він цю кістку для замилювання очей дійсно кинув народу. Поросяті пофіг, бо це несуттєво для його бізнес-інтересів, але для України це НЕСАМОВИТО ВАЖЛИВО. А коли українська на ТВ утвердиться, можна копнути і Порося.

 

Тут максималізм - українська тільки разом зі стопроцентною правдою - недоречний. 

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Від проблем виживання голова болить, а тов. Юрий с ФУП віднайшов на сьогодня головне - 75%  :fp1: 

Чесно кажучи, там доволі коректно і обережно норми прописані. Маю єдине зауваження - нафіга це 1 читання? Такі речі варто робити не розсусолівая!

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

В АТО воины говорят не менее 50 % на русском языке  там никто не делит людей на каком языке отдавать команды  и сражаться за страну. Почему тыловые псы, которые слишком далеки от проблем народа, заставляют делать то что народ не воспринимает ?  Они работают  максимум до очередных - внеочередных выборов потом всех этих палюбиев как и ющенко днем с огнем не найдешь !

  Барыги на крови и воры на доверии  , каждый день подкидывают такие законы как ТО  и 75%  чтобы народ держать в шоковом состоянии !

подивився на голосувалку? от і візьми то до уваги юра.міняйся не тільки в плані путін-хуйло і ТС-кака(ми то памятаємо тебе,юлька,з осаною хуйлу і ТС.простили і зрозуміли твоє прозріння,тепер починай прозрівання слідуючого рівня-мовного.Повір-складний перший крок.

Link to comment
Share on other sites

http://samopomich.ua/movni-kvoty-na-tb/

 

Тут відповідь.

 

Дякую. Але хтось бреше, "УП" чи "Самопоміч". "УП" написала, шо "Самопоміч" була проти.

 

"«Самопоміч» підтримала цей проект закону в першому читанні, оскільки ми однозначно виступаємо за посилення позицій державної мови і за поширення її використання, зокрема, в інформаційному полі України. "

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...