Перейти до змісту

Аеліт. Розбір польотів.


mg42

Recommended Posts

Дуже багатьом юзерам не до вподоби читати десятки раз повторювані образливі епітети щодо українців як нації і України як держави.

Мені теж настопиздило, не дивлячись на те, що хлопцю було дано доволі конструктивних зауважень.

Люди кажуть, мовляв, шо то в вас за український патріотичний форум, коли на ньому хтось безкарно сере шлакоблоками на українців.

Та ще й плодовитий, шо піпєц.

 

На мою думку, форум втрачає від цього. 

 

Хоча, я зробив все від мене залежне, щоб не банити.

 

Та, певно, марно.

 

Прошу висловлюватися.

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Ну, дякую, що хоч нахуй не послав...

Я только что послала туда Гену из Умани в соседней теме.

Но, в свое оправдание, хотела бы сказать, что Гена первый порекомендрвал мне подобрать пейсы и пиздовать на жидовские форумы.

Так как у нас сайт высокой культуры быта, предлагаю За обсценную лексику банить по айпи сразу.

Всех.

Кроме меня.

Link to comment
Share on other sites

Обсценная лексика, приложеная к месту и не несущая в себе оскорбление собеседника - есть шорт кат к пониманию вопроса. Я только приветствую. 

Тут проблема ИМХО в другом: Ксенофобия и персональные оскорбления. Вот за это гнать ссаными тряпками.

  • Upvote 7
Link to comment
Share on other sites

Самое прикольное то, что, если єто именно тот Геннадий_Умань, что біл на ФУПе, то мы встречались с ним в реале.

 

в конеце марта 2014. Заправляли БТРы НГ.

Link to comment
Share on other sites

Я всегда призывал не скидывать политические принципы и человеческие в один котел. Среди патриотов Украины такое же количество человеческого говна как и в любой другой популяции. ПО-крайней мере так  утверждает наука психометрика.

Link to comment
Share on other sites

Жалко!!! Жалко Аэлита, я уже к нему как то привык...

Я конечно могу переименоваться.

Но, боюсь, это будет последнее переименование в моей жизни на этом сайте.

Хотя, можно было бы поржать.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Імхо, після міжфорумного скандалу, тут з'явились дивні дописувачі, які відверто "топлять" форум. Особливо помітно, якщо переглядаєш поверхово, по темам. Навіть заходити в ті теми неохота. А чи ті це люди, яких форумчани знають в реалі - невідомо. Можливо хтось використовує нікі з своєю метою.

 

 

 


Среди патриотов Украины такое же количество человеческого говна как и в любой другой популяции

 

Я не розумію, як людина, що вважає себе патріотом може видати от таке.

 

 


З мого досвіду і перебування в різних країнах. Що може бути найбридкіше це українка
Link to comment
Share on other sites

Это я думаю, характеризует его человеческие качества и перенос личного неудачного жизненного опыта на все народонаселение. Ему к психологу надо.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...