Перейти до змісту

Do you speak pasku ?


DiDUS

Recommended Posts

ноу, ай донт

покашо месицца

Я напік цей раз по рецепту царської...

На вершках, самашедча кількість яєць і масла...

Вона не крихка, а як масло...

Ще там кардамон, цукати, ізюм...

Дружина сказала, що це паска її дитинства. :ok:

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

стоїть у дома аж 3 пасочки.... ми їх усі "понадкушували". Але що з ними далі робити хтойзна. Викидати неможна. Їсти ніхто не хоче з моїх. Я їх теж не дуже полюбляю.

Може хто підкаже якись "лайфхак" чи що...?

Link to comment
Share on other sites

стоїть у дома аж 3 пасочки.... ми їх усі "понадкушували". Але що з ними далі робити хтойзна. Викидати неможна. Їсти ніхто не хоче з моїх. Я їх теж не дуже полюбляю.

Може хто підкаже якись "лайфхак" чи що...?

У нас, звичайно, кожен приносить свої паски на роботу і пригощає колег ... :shuffle:  

Традиція. Треба покуштувати мінімум 7 пасок...  

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

стоїть у дома аж 3 пасочки.... ми їх усі "понадкушували". Але що з ними далі робити хтойзна. Викидати неможна. Їсти ніхто не хоче з моїх. Я їх теж не дуже полюбляю.

Може хто підкаже якись "лайфхак" чи що...?

 

паска з молоком - любить малий

 

паска з запеченим м'ясом - люблять всі

 

паска з угорським салом (з трьома перцями і часником) - це вже я

 

ще можна паску з смородиною чи малиною, перетертою з цукром

 

І взагалі, я не розумію, що за проблема? У вас що, горілка закінчилась?

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

паска з молоком - любить малий

 

паска з запеченим м'ясом - люблять всі

 

паска з угорським салом (з трьома перцями і часником) - це вже я

 

ще можна паску з смородиною чи малиною, перетертою з цукром

 

І взагалі, я не розумію, що за проблема? У вас що, горілка закінчилась?

горілка - ні :)) вихідні закінчились. Паски я не дуже, як і любі ніші булки. Ну хіба що свіжі (з чаєм, чи там, з молоком). Але ж паски чомусь печуть у четвер (чи п'ятницю) то в неділю вони вже не такі свіжі. А у понеділок-вівторок - це якийся капець несмачний, що сильно кришиться. 

Мабуть віддати пташкам - то кращий варіант

Link to comment
Share on other sites

Класична паска стоїть два тижні і не черствіє, тільки злегка підсихає. Правда, там треба купу яєць, і моя половина годину руками вимішувала, зате тепер пожинає плоди і насолоджується реакцією публіки. З чотирьох пасок залишилася третина паски, бо дві зять забрав до Києва.

 

Можливі економ-варіанти (і щодо роботи, і щодо ресурсів), але тоді нетривкі. Дійсно, віддати пташкам - це варіант, і не гріх, і зробити комусь добре.

Link to comment
Share on other sites

Класична паска стоїть два тижні і не черствіє, тільки злегка підсихає. Правда, там треба купу яєць, і моя половина годину руками вимішувала, зате тепер пожинає плоди і насолоджується реакцією публіки. З чотирьох пасок залишилася третина паски, бо дві зять забрав до Києва.

 

Можливі економ-варіанти (і щодо роботи, і щодо ресурсів), але тоді нетривкі. Дійсно, віддати пташкам - це варіант, і не гріх, і зробити комусь добре.

Я саме таку спік...

по рецепту царської...

Півлітра вершків, 30 яєць, півкіла масла...

Вона не крихка, а як масло...

Ще там кардамон, цукати, ізюм...  :shuffle:

Це на 2 кіло борошна...

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...