Перейти до змісту

Україна мочила Трампа. І "УП" в тому числі.


Recommended Posts

Мне одному кажется, что когда он с хуйлом встретился и начал ныть "аааааа, меня фейкньюсы обижают, говорят, что раша помогла выиграть", то хуйло ему посоветовало в ответ валить все на Украину?

Я думаю на встрече Х-ло ему натурально кадровые назначения надиктовывал. Уж сильно дохера Трамп пытается протянуть кадров завязанных на Кацапстан.

Link to comment
Share on other sites

камон, Людас! ви вірите у всемогутність держави України - її хакерів та вплив на міжнародній арені?

 

хотіло теля вовка з"їсти

Безумовно ні. Але я вірю в жлобство і рагулізм Трампа. Такі не пробачають

найдрібніші наїзди на їх ЧСВ. Клімкін та його аналітики від слова анал тупо підставили

Пороха. А цьому теж здавалося дипломату не вистачило клепки зайняти хоча б нейтральну

позицію перед виборами в штатах. А чому ? Тому що теж жлоб і рагуль.

Не приймає Трамп ? Та я хочу б з Клінтон замалююсь.

Замалювався ?

 

Єдине правильне рішення було як я писав вище відправити цього

Клімкіна у відставку і все звалити на нього.Зразу після перемоги Трампа.

Але ж " гучскіє свої нє брасают" (с)

Змінено користувачем Людас
Link to comment
Share on other sites

Все были полностью уверены в победе Хиллари и топтали Трампа ногами. Пол Америки на этом погорело. Сейчас не знают как отмыться. Он оказался злопамятным
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Безумовно ні. Але я вірю в жлобство і рагулізм Трампа. Такі не пробачають

найдрібніші наїзди на їх ЧСВ. Клімкін та його аналітики від слова анал тупо підставили

Пороха. А цьому теж здавалося дипломату не вистачило клепки зайняти хоча б нейтральну

позицію перед виборами в штатах. А чому ? Тому що теж жлоб і рагуль.

Не приймає Трамп ? Та я хочу б з Клінтон замалююсь.

Замалювався ?

 

Єдине правильне рішення було як я писав вище відправити цього

Клімкіна у відставку і все звалити на нього.Зразу після перемоги Трампа.

Але ж " гучскіє свої нє брасают" (с)

 

Та Пєтрушка у нас сам "большой учоний, в язикозниніі познал он толк" (с). Клімкін - блазень, і у Пєті на корокому повідку. А щодо відставки цапа-відбувайла разо з послом Чалим, погоджуюсь

Link to comment
Share on other sites

Все были полностью уверены в победе Хиллари и топтали Трампа ногами. Пол Америки на этом погорело. Сейчас не знают как отмыться. Он оказался злопамятным

Як це всі ? Я виграв два парі . Одне з них на ФУПі.

Бо був абсолютно впевнений в перемозі Трампа.

Середній білий американець скромно і тихо показав фак толерастії

після епохи Обами.

Але , на жаль , фігура Трампа не кращий вибір для перемоги білої ідеї.

Що і показали події після виборів. Потягнуло містера Трампа до соціально

близького. До Путіна.

Link to comment
Share on other sites

Бугааагггггаа  :lol2:  :lol2:  :lol2:  :lol2:  :lol2:  :lol2: 

 

Валерий Алексеевич Чалый

 

Родился: 1 июля 1970 г. (47 лет), Винница

 

Совпадение? Не думаю!

 

А я то думал как такую грязную безмозглую свыню могли послом в Гамэрыку назначить  :weep:  :weep:  :weep: 

 

 

Теперь поедет в Зимбабве, развивать двусторонние связи и обмениваться опытом  :lol2:  :lol2:  :lol2: 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Бугааагггггаа  :lol2:  :lol2:  :lol2:  :lol2:  :lol2:  :lol2: 

 

Валерий Алексеевич Чалый

 

Родился: 1 июля 1970 г. (47 лет), Винница

 

Совпадение? Не думаю!

 

А я то думал как такую грязную безмозглую свыню могли послом в Гамэрыку назначить  :weep:  :weep:  :weep: 

 

 

Теперь поедет в Зимбабве, развивать двусторонние связи и обмениваться опытом  :lol2:  :lol2:  :lol2:

 

Привіт , Сілентіо.

 

Бачиш ми ще здатні тебе дивувати :)

Link to comment
Share on other sites

 

DNC-Ukraine connection

  •  

 

 

 

 

NOW PLAYING

Ukrainian, DNC alleged connection: Congress investigates

Close

Republicans in Congress have joined the White House in asking questions about the extent to which a Democratic Party consultant may have worked with Ukrainian officials to hurt then-candidate Donald Trump's presidential bid last year. 

Senate Judiciary Committee Chairman Chuck Grassley wrote a letter earlier this week to the Justice Department asking whether the Democratic National Committee broke the law. Grassley, R-Iowa, specifically asked if the DOJ was investigating Alexandra Chalupa, a Ukrainian-American DNC consultant who allegedly had meetings at the Ukrainian Embassy in Washington, D.C., to discuss incriminating information about Trump campaign officials.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...