Перейти до змісту

Буде аудит?


DiDUS

Recommended Posts

Valentyn Nalyvaichenko

 

 

В США обурені інформацією про втручання адміністрації президента України у роботу новостворених антикорупційних органів та вимагають розслідування та покарання винних.

 

Не виключаю, що остання серія скандалів щодо НАЗК може закінчитися аудитом використання міжнародної допомоги на боротьбу із корупцією та жорсткою розмовою з керівництвом України.

 

Під питанням міжнародна допомога на наступний рік. А українській владі буде поставлено ультимативні умови щодо невтручання в діяльність антикорупційних органів та покарання винних.

 

#Наливайченко #США

В США обурені інформацією про втручання адміністрації президента України у роботу новостворених антикорупційних органів та вимагають розслідування та покарання винних.

Не виключаю, що остання серія скандалів щодо НАЗК може закінчитися аудитом використання міжнародної допомоги на боротьбу із корупцією та жорсткою розмовою з керівництвом України.

Під питанням міжнародна допомога на наступний рік. А українській владі буде поставлено ультимативні умови щодо невтручання в діяльність антикорупційних органів та покарання винних.

#Наливайченко #США


23674754_2080377112198288_60563749050225

Link to comment
Share on other sites

Дело не в доверии/недоверии

Дело в том что донорам похер пока они получают что хотят. А я сомневаюсь что во главе угла стоит желание справедливости. Поэтому на то кто там кого контролирует - будут смотреть сквозь пальцы.

Пока все это лишь влажные мечты наливая

Link to comment
Share on other sites

Дело не в доверии/недоверии

Дело в том что донорам похер пока они получают что хотят. А я сомневаюсь что во главе угла стоит желание справедливости. Поэтому на то кто там кого контролирует - будут смотреть сквозь пальцы.

Пока все это лишь влажные мечты наливая

Andrew Titarenko наскільки мені відомо, лише Наливайченко на прямому контакті з ФБР.

Там в середині ФБР не все просто, але контакт у нього прямий.

Інформацією він володіє не з газет.

Питання української корупції зараз на часі в DC в силу різних, в основному внутрішніх,

причин, попит на інфу є, і вони вже майже розібрались.

Link to comment
Share on other sites

Andrew Titarenko в принципі інформація доволі надійна. Інакше я б не писав.

Свідчення ФБР може давати хто завгодно.

Зараз йде розслідування по misappropriation of funds американської допомоги Україні,

насамперед антикорупційними установами та NGO, свідчення можуть бути, наприклад, в рамках цієї справи.

 

Пару днів тому був дуже неприємний для України opening monologue у Hannity,

він зараз найбільш попудярний ведучий в prime time, і він очевидно координує все з Білим Домом.

Чалый "обслужил" Украину в полный рост.

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...
×
×
  • Створити...