Перейти до змісту

Одесская Вата!


кноп

Recommended Posts

Вєнік на ехомск казав шо і у Харькові.

Тіпа - "там провели, то чому у Одесі хулігани не покарані?".

 

ПС. От радувалися, що Тоша подав у відставку. Не має кому тепер моніторити гастролі падонків.

Змінено користувачем kleynod
Link to comment
Share on other sites

блть

киянам жирний минус :td:

 

Мабуть відкат був проплачений.  А у Одесі вирішили не платити?... ХЗ...

Життя таке паскудне...

 

 

ПС. Якщо луцик розказує, що треба 5-8-10 років розслідувати ростріл людей на Майдані.

Змінено користувачем kleynod
Link to comment
Share on other sites

а в Киеве оно было?? ;o

 

цирк якийсь...

 

Втім, ну не знаю, я на місці артиста, мені було б тупо соромно їхати потайки, щоб "ніхто не знав", щоб ім'я на афішах не друкували

Що за люди....

Link to comment
Share on other sites

цирк якийсь...

 

Втім, ну не знаю, я на місці артиста, мені було б тупо соромно їхати потайки, щоб "ніхто не знав", щоб ім'я на афішах не друкували

Що за люди....

 

чому не друкували?

У Києві мінімум за місяць висіло у лайтбоксах на бул. Шевченка.

Link to comment
Share on other sites

чому не друкували?

У Києві мінімум за місяць висіло у лайтбоксах на бул. Шевченка.

х\з

може не обращал внимания..но не видел..

как то пару недель назад там тянулся..было на лайт боксах какието украинские исполнители и вроде онука..

он сегодня проезжал..возле дворца Украина...бросился в глаза  банер с тото котуньо...

Link to comment
Share on other sites

Вєнік на ехомск казав шо і у Харькові.

Тіпа - "там провели, то чому у Одесі хулігани не покарані?".

 

ПС. От радувалися, що Тоша подав у відставку. Не має кому тепер моніторити гастролі падонків.

он типа ответственный был?

и толку ..

они выступали и с ним тоже.

Link to comment
Share on other sites

а це київська вата

 

23658611_1912428102119367_76585321262695

 

 

 
 
Follow · 23 hrs · 
 
 
 
Райкіна з тріском випхали з Одеси і що натомість робить одеська вата? Правильно, хвалиться, як приймає його у себе в ресторані, у Києві. Причина такої поведінки зовсім не любов до творчості Райкіна натомість, любов до часів, коли щедрі росіяни залишали у ресторані "Дача" по штуці баксів за раз. Проте, коли Савву міцно затрусили "донецькі", він одразу став затятим євромайданівцем про що, напевно, зараз дуже жалкує, рефлексуючі по райкіних.
Стейк хаус, Компот, Риба в огнє, Таверетта, Дача - ресторани Савви Лібкіна. Не фінансуйте вату.
Link to comment
Share on other sites

А ему запретили вьєзд?

 

я не знаю

видимо нет, раз оно здесь

я просто не очень понимаю - вроде был концерт в Киеве, про который никто не слышал, потом оно приперлось в Одессу, где ему отгрузили фуев тачку, и вот оно опять в Киеве или как

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...