Перейти до змісту

Батьки і діти


coolzak

Recommended Posts

Все оносительно. Моя в 2013, когда поступала после школы, на эконом пошла только по моему пинкуж года два-три плевалась, а вот пару дней назад выдала, что не жалеет о выборе факультета, "это мое - менеджмент, администрировпние, теперь я понимаю куда хочу и двигаться и знаю что смогу"
Link to comment
Share on other sites

Не казатиму про всі професії, але математику (і як спеціальність, і як елемент прикладної освіти - комп'ютерної або інженерної) можна вивчити або до 23-ох років, або ніколи. Отже, вчити треба у віці, коли неперервна усвідомлена самоосвіта є фізіологічно неприродною. Вихід: дєть хай обирає сам, але потім треба трохи щемити. Варіант "треба буде - вивчить" просто не існує.
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

А більшість забувають і професійні математики, але мат. логіка, предикати, алгоритми на графах, відношення - що, наніц зникло з голови? І якесь транзитивне замикання відношення би не знайшов?
Link to comment
Share on other sites

Це звісно пам'ятаю. Але от діфури і усілякі струни - забув.

 

А це й потрібно. І сформувати ТІЛЬКИ ЦЕ у твоїй голові було неможливо, бо математика викладається як система. Вистачає, щоб ти знав ідею, як вилазять у дифурах суми протилежних хвиль - хоча б тому, що десь може трапитись подібне явище.

 

Ти думаєш, що я пам'ятаю якусь формулу Кірхгофа? Треба буде - нагадаю. Суть у тому, від яких точок у минулому залежить дане місце хвилі зараз. Нематематики просто цього не зрозуміють. Ти навіть не уявляєш, скільки у свідомості нормального програмера є неявних математичних ідей, і як він їх часто використовує. Формули - діло десяте.

Link to comment
Share on other sites

вища освіта і інші проторені шляхи можна дітям пропонувати і обговорювати але остаточне рішення повинне бути їхнє.щось як з ким одружуватися.

 

Це 100%, але вони повинні розуміти, що деякі можливості існують тільки вже і негайно. Відмовляться - так тому і бивать, але батьки повинні донести інфу до свідомості.

 

А інші можна відкласти, і це теж треба розуміти. Lifelong learning придається для освоєння не всього нового і складного. Потім можна вивчати психологію, менеджмент, фотографію, дизайн, але не музику або математику. І танці можна вивчати тільки для себе, а не як професію.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

тут ще проблема наскільки діти дорослі на момент прийняття рішення.я зрозумів бля себе що не можна бути занадто контролюючим і направляючим і бачити що то вже час відпустити в самостійне плавання по життю а не дивитсь на дітей як на дітей
Link to comment
Share on other sites

НМД, мае сэнс накіроўваць дзіця займацца матэматыкай, калі ў яго ёсць да гэтага прыродныя схільнасці. Калі ён сам хоча гэтага.

Адкуль мы можам ведаць, у якой галіне наша дзіця праявіцца найлепшым чынам?

Задачу бацькоў бачу ў тым, каб даць дзіцяці магчымасць паспрабаваць і тое, і гэтае, і пятае, і дзесятае. Хай знойдзе тое, што яму цікава, і развіваецца далей у гэтым напрамку.

Змінено користувачем Soloviev
Link to comment
Share on other sites

Схиляти ще можна у школі, бо школяр не може вчитися тільки з власної волі, і то нема сенсу напружувати дитину, щоб вона викладалася на всіх предметах - досить тих, що їй цікаві, плюс деякі найважливіші незалежно від цікавості, як іноземні мови. Потім тільки делікатно переконувати, а щемлять нехай викладачі. Якщо дитина сама вибере, як моя донька, то буде доводити всім і собі, що вибір правильний і вона може. Якщо я виберу за неї, то у будь-який момент зрезиґнує, і нічого з цим не зробиш.

Link to comment
Share on other sites

в мене тільки син якось йде по лінії шкільних інтересів а обидві доньк робили різкий поворот в 20-21 рік..

Змінено користувачем coolzak
Link to comment
Share on other sites

тут ще проблема наскільки діти дорослі на момент прийняття рішення.я зрозумів бля себе що не можна бути занадто контролюючим і направляючим і бачити що то вже час відпустити в самостійне плавання по життю а не дивитсь на дітей як на дітей

 

Видно,  Ви  трохи  спізнилися  щодо  дочки.  Дітям  треба  впарювати  методично  змалечку,  що  освіта  потрібна,бо  потрібна.  Це  не тільки  система  знань.  вміння  мислити,  але  й  відповідне  середовище.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Дітям треба впарювати методично змалечку, що освіта потрібна,бо потрібна.

В таком виде - не пройдет. Надо обосновывать - зачем. Даже заманухи типа "закончишь четверть на одни пятерки - куплю планшет" срабатывают редко.

Змінено користувачем Jinx
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

шось на рефлексії потягнуло.

Батьки стараються щоб діти мали краще життя і пхають на такі життєві стежки де думають дітям буде краще а ті все одно вибирають власні дороги в житті

В нас старша кинула універ після третього року недовчившись рік і вся пішла у власний фотобізнес.я був проти і просив і змушував щоб хоч би рік довчилась а та в ні яку.

а через три роки в неї тільки на ютубі 230000 підписчиків і їздить робити воркшопи в бразилію НЮ і от в ЮК поїде

 

В какой сфере она работает?

Link to comment
Share on other sites

Всю херню что тут нагородили тут - пусть coolzak не обижается конечно, но 99% таких «самородков» крутят на хую папики по всем странам мира. А Дома они несут чепуху и внятные ответы не дадут...
Link to comment
Share on other sites

 

Всю херню что тут нагородили тут - пусть coolzak не обижается конечно, но 99% таких «самородков» крутят на хую папики по всем странам мира.

 

 

штойто я не поняла смысловой нагрузки етого предложения.

ето штойто про инцест или еще какая фигня? 

ты што сказать хотел-то?

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Всю херню что тут нагородили тут - пусть coolzak не обижается конечно, но 99% таких «самородков» крутят на хую папики по всем странам мира. А Дома они несут чепуху и внятные ответы не дадут...

Не знаю как в Канаде, в США очень вряд ли. Конечно есть такое, но раз в 100 меньше чем в Украине. У нас тут при попытке заговорить со школьницей из проезжающей машины всю полицию на уши ставят. Рассылают что где когда и приметы. Вспоминаю в таких случаях Украину. В родных краях местные мафиози перепортили половину девок, когда тем еще 16 не исполнилось. Буквально под школой встречали и увозили.

 

Вариант с папиком очень вряд ли. Тут очень негативное отношение к большой разнице в возрасте и таких пар практически нет. Просто молодежью воспринимается как что-то отвратительное. Думаю что в Канаде аналогично.

Link to comment
Share on other sites

Тем не менее согласен с convex. Есть определенный возраст (для мужчин 33-35, для женщин еще раньше), до которого нужно забежать как можно дальше. После этого возраста все дается гораздо труднее. А кое-что практически невозможно. Поэтому очень важно не терять времени именно в период от 20 до 30. Своих так настраиваю во всяком случае.

Link to comment
Share on other sites

 

 


После этого возраста все дается гораздо труднее. А кое-что практически невозможно.

Скорее всего проявляются факторы, которые нормальный человек не может игнорировать и не уделять им времени - семья, дети, родители, собственное здоровье.

Link to comment
Share on other sites

Скорее всего проявляются факторы, которые нормальный человек не может игнорировать и не уделять им времени - семья, дети, родители, собственное здоровье.

Это тоже, но главное физиология.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

 

 


Надо обосновывать - зачем

А  не  треба,  бо  тоді  у  дитяти  з являються  власні  думки  і  переконання.  А  ще  коли  хтось  "доброзичливо  підскаже"  збоку,  то  марні  ті  пояснення.

Набагато  краще  спрацьовують  сентенції:  тобі  то  не  личить;  то  не для  тебе,  чи  навпаки  "для  тебе  це  must".

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...