Перейти до змісту

Чому в Україні нема політичних партій


coolzak

Recommended Posts

сабж.

самі збіговиська по шкурних сьогоденних інтересах

зараз тобі косташу тицьне результати виборів по партіях :)  і велику перемогу "родіни"правда без голів тих обєднань,бо там перемога не світить. :) ...  а хто гроші дасть на ті партії? хто сам дає(як пеця і оппоблок.хто у хуйла бере,як "родіна",бо у лідерки пусто як у церковногї миші(протестантської.не православної.у тої хазяї жирні як кабани :) ).

Link to comment
Share on other sites

хочеться уточнити що я хочу бачити ідеологічно базовану.з чіткою позицією по податках.ролі держави в економіці .артикульованою зовнішньою програмою.

З чітко задекларованим стосунком до прав громадян .тобто свободи і обовязки.ЩОБ БУЛО ЗРОЗУМІЛО ХУ ІЗ ХУ.СОЦИКИ.ПРИХИЛЬНИКИ РИНКОВИХ МЕХАНІЗМІВ.ЛІБЕРТАРІАНЦІ ТОЩО

Link to comment
Share on other sites

хочеться уточнити що я хочу бачити ідеологічно базовану.з чіткою позицією по податках.ролі держави в економіці .артикульованою зовнішньою програмою.

З чітко задекларованим стосунком до прав громадян .тобто свободи і обовязки.ЩОБ БУЛО ЗРОЗУМІЛО ХУ ІЗ ХУ.СОЦИКИ.ПРИХИЛЬНИКИ РИНКОВИХ МЕХАНІЗМІВ.ЛІБЕРТАРІАНЦІ ТОЩО

+========================================================+

У тебе є позитивні пропозиції? Бо така ситуація не подобається і мені.

Link to comment
Share on other sites

Так,  у  нас  можуть  бути  лише  клуби  за  інтересами  на  зразок  селянської  "партії".

Крім  того,  що  потрібні  гроші  на  партію (очевидні  речі,  а  хто  їх  має?),  потрібно  протидіяти  східному  монстру,  бо    що  б  не  виникло:  демократичне,  ліберальне,  націоналістичне  чи  ще  якесь,  воно  буде  відразу  обпльовано  "юльками".  Кому  це  потрібно?  Це  подвиг  при  такому  стані  речей  ставати  публічною  людиною.

От  і  пруться  в  "політику"  лише  ті,  хто  по  гроші,  або  на  поводку  у  Пуйла.  Є  ще  ті,  хто  на  поводку  і  одночасно  до  корита.  Пальцем  можна  і  не  тикати,  і так  зрозуміло. 

Link to comment
Share on other sites

Так,  у  нас  можуть  бути  лише  клуби  за  інтересами  на  зразок  селянської  "партії".

Крім  того,  що  потрібні  гроші  на  партію (очевидні  речі,  а  хто  їх  має?),  потрібно  протидіяти  східному  монстру,  бо    що  б  не  виникло:  демократичне,  ліберальне,  націоналістичне  чи  ще  якесь,  воно  буде  відразу  обпльовано  "юльками".  Кому  це  потрібно?  Це  подвиг  при  такому  стані  речей  ставати  публічною  людиною.

От  і  пруться  в  "політику"  лише  ті,  хто  по  гроші,  або  на  поводку  у  Пуйла.  Є  ще  ті,  хто  на  поводку  і  одночасно  до  корита.  Пальцем  можна  і  не  тикати,  і так  зрозуміло. 

+======================================================================+

Це добре видно на прикладі "Нашої україни" дрища - гроші закінчилися, політика також...

Link to comment
Share on other sites

ЛІБЕРТАРІАНЦІ ТОЩО

Дик ось вони - непорушний блок лібертаріанців. Переможно працює з 90-х.

23754935_290830091426470_285649372844820

Змінено користувачем Euro
Link to comment
Share on other sites

 

 


Це добре видно на прикладі "Нашої україни

Я  теж  на  цей  раз  погоджуюсь  з  вами, що  це  хороший  приклад.  Як  не  вдалося  фізично  знищити,  то  почали  нищити,  обпльовувати  політично.  І  це  робили  ви,  юльки!  Публічно  від  1-ї  річниці  Помаранчевої  революції.  Швидко  поміняли  кольори.

Я  ще  нагадаю  хронологію: 

- спочатку  було  юлькине  ноу-хау - підписання  угоди  про  "прєємственнойсть",  тобто  прем єрську  табуретку.

- потім  був  замах  на  вбивство

-  а  вже  тоді  почалася  масова  травля  за  єдиним  сценарієм.

Link to comment
Share on other sites

Я  теж  на  цей  раз  погоджуюсь  з  вами, що  це  хороший  приклад.  Як  не  вдалося  фізично  знищити,  то  почали  нищити,  обпльовувати  політично.  І  це  робили  ви,  юльки!  Публічно  від  1-ї  річниці  Помаранчевої  революції.  Швидко  поміняли  кольори.

Я  ще  нагадаю  хронологію: 

- спочатку  було  юлькине  ноу-хау - підписання  угоди  про  "прєємственнойсть",  тобто  прем єрську  табуретку.

- потім  був  замах  на  вбивство

-  а  вже  тоді  почалася  масова  травля  за  єдиним  сценарієм.

+===========================================================================+

Відверта зрада дрища - мумурандум та універсал з синяками - достатньо щоб переконати

людей про продаж України олігархам очільником партії "Наша Україна". І цей факт не здатен

спростувати жоден пропагандон.

Link to comment
Share on other sites

тоже думал об этом немного. 1) нет традиций (в той же прибалтике легче было, до советов были партии, восточная европа тоже самое). 2) популизм захлестнул страну, появились различного рода аферистки/аферисты, рвущие себе выгоду и раздающие доверчимому народу  обещания. и выходит: обіцянка — цяцянка, а дурневі радість. 3) сильное влияние мордора (тоже самое было и есть в Украине, олигархия, клептократия, правда сейчас что-то началось понемногу двигатся вперед. вот несколько причин ... есть, конечно,  и другие тоже ... 

  • Upvote 4
Link to comment
Share on other sites

+===========================================================================+

Відверта зрада дрища - мумурандум та універсал з синяками - достатньо щоб переконати

людей про продаж України олігархам очільником партії "Наша Україна". І цей факт не здатен

спростувати жоден пропагандон.

Перша  річниця  Майдану  була  набагато  швидше.  Кацапо-Турівські  методички  вивчайте  самі.

Link to comment
Share on other sites

Отсутствует гражданское общество.

70 лет полноценного зомбирования, уничтожение истории и культуры, подмена понятий и ценностей. Народ не понимает глубины того, что происходит, плюс отсутствуют механизмы информационной реанимации. Все это приводит к тому, что никто никому не верит, каждый думает исключительно о себе, моя хата с краю. Если им наверху можно безнаказанно красть, брать/давать взятки, уходить от налогов, чем я хуже.

Для выздоровления нужно сделать два шага. Полностью перекрыть всякие связи с кацапами и полномасштабная люстрация. Начинать строительство общества нужно с изменения судебно-правовой системы. Правила игры должны быть для всех одинаковые - от бомжа до президента.

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Перша  річниця  Майдану  була  набагато  швидше.  Кацапо-Турівські  методички  вивчайте  самі.

+==========================================================+

Мумурандум датований вереснем 2005-го. Тобто, злив зараховано.

Краще вивчайте хуйлодрищеські темники, щоб не палитися так відверто.

Link to comment
Share on other sites

Отсутствует гражданское общество.

70 лет полноценного зомбирования, уничтожение истории и культуры, подмена понятий и ценностей. Народ не понимает глубины того, что происходит, плюс отсутствуют механизмы информационной реанимации. Все это приводит к тому, что никто никому не верит, каждый думает исключительно о себе, моя хата с краю. Если им наверху можно безнаказанно красть, брать/давать взятки, уходить от налогов, чем я хуже.

Для выздоровления нужно сделать два шага. Полностью перекрыть всякие связи с кацапами и полномасштабная люстрация. Начинать строительство общества нужно с изменения судебно-правовой системы. Правила игры должны быть для всех одинаковые - от бомжа до президента.

+====================================================================+

Тільки ситі люди будуть цікавитися культурою та історією. Тому злидні українців, що

впроваджують педробандитити, відсувають зростання політичної культури на невизначений

термін. Саме тому я категорично проти влади педробандитів.

Змінено користувачем vkhavr2
Link to comment
Share on other sites

+==========================================================+

Мумурандум датований вереснем 2005-го. Тобто, злив зараховано.

Краще вивчайте хуйлодрищеські темники, щоб не палитися так відверто.

Ой,  як  добре,  що  згадали  вересень  2005.  От  тільки  дачну  змову  проминули.  А  це  був  початок  вересня,  я  як  раз  на  Кріт  летіла.  Добре  пам ятаю.  От  союзнички - юльки!  Чого було  преза  тоді  скидати?  Бачите,  що  вийшло  з  мамкиної  нетерлячки?  Але  для  вас  добре,  бо  вже  стільки  років  (мама  дарагая,  12!)  годуєтеся  тим,  що  обливаєте  помиями  усіх  навколо.  Ото собі  професію  вибрали - лайномети.

Змінено користувачем shpylka
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Ой,  як  добре,  що  згадали  вересень  2005.  От  тільки  дачну  змову  проминули.  А  це  був  початок  вересня,  я  як  раз  на  Кріт  летіла.  Добре  пам ятью.  От  союзники - юльки.  Чого було  преза  тоді  скидати?  Бачите,  що  вийшло  з  мамкиної  нетерлячки?  Але  для  вас  добре,  бо  вже  стільки  років  (мама  дарагая,  12!)  годуєтеся  тим,  що  обливаєте  помиями  усіх  навколо.  Ото собі  професію  вибрали - лайномети.

+====================================================================+

Цікаво, де у наявності ОФІЦІЙНІ документи, а не брехня дрищів про "дачну  змову"??? 

Знову будуть дебільні відмазки?

 

Пи.Си. Для Лєси: розповсюдження цілеспрямованої брехні про "дачну  змову

якраз підпадає під пункт 3:

3. Усвідомлена цілеспрямована дезінформація. Розповсюдження суспільнонебезпечної брехні, особливо в корисливих, або ідеологічно-пропагандистських цілях.

Змінено користувачем vkhavr2
Link to comment
Share on other sites

Нема партій, бо люди і самі не розуміють, що їм потрібно від політиків і держави.

Чи соціалізм - тоді високи податки, чи капіталізм - ну тоді годі чекати чогось безкоштовного, але в нас хочуть все і відразу і шоб нє напрягацца і не гірше ніж у Швейцарії, тому популісти рулять

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Отсутствует гражданское общество.

70 лет полноценного зомбирования, уничтожение истории и культуры, подмена понятий и ценностей. Народ не понимает глубины того, что происходит, плюс отсутствуют механизмы информационной реанимации. Все это приводит к тому, что никто никому не верит, каждый думает исключительно о себе, моя хата с краю. Если им наверху можно безнаказанно красть, брать/давать взятки, уходить от налогов, чем я хуже.

Для выздоровления нужно сделать два шага. Полностью перекрыть всякие связи с кацапами и полномасштабная люстрация. Начинать строительство общества нужно с изменения судебно-правовой системы. Правила игры должны быть для всех одинаковые - от бомжа до президента.

А зі списком Форбса що робить? Який позаофіційнопосадовий і абсолютно недоторканий безперебійно рулить все бабло собі в кишені вже третє десятиліття? Причому, завдяки коцапській ресурсній і корупційнії голці в першу чергу.

Це ж вони плодять тут штучні Народні самообойони, СДПУ(0), За єду, Соцпартії в асортименті, Народні фронти, Наші краї, Відродження, РПЛи і т.д. Що створюються під одні-двоє виборів, аби перевести придбаний раніше політконтингент з вже обісравшихся проектів-одноденок до "нових".

 

Дик ось вони - непорушний блок лібертаріанців. Переможно працює з 90-х.

23754935_290830091426470_285649372844820

Link to comment
Share on other sites

згоджуся про відсутність суспільсва.фактично суспіл ний устрій України це пізній феодалізм.ГЕТЬМАН ВІДДАЄ ВАСАЛАМ НА вІДКУП РЕГІОНИ ЧИ ГАЛУЗІ А ТІ ВИДАВЛЮЮТЬ З КРІПАКІВ ЩО МОЖУТЬ ЩОБ ВІДБИТИ ТЕ ЩО НАВЕРХ ДАЮТЬ.нечислені ремісники ака середній клас за алі чи заслабі наразі а існуюча систе а не дозволяє росту ідеологічно мотивовсної оптзиції Змінено користувачем coolzak
Link to comment
Share on other sites

Ой,  як  добре,  що  згадали  вересень  2005.  От  тільки  дачну  змову  проминули.  А  це  був  початок  вересня,  я  як  раз  на  Кріт  летіла.  Добре  пам ятаю.  От  союзнички - юльки!  Чого було  преза  тоді  скидати?  Бачите,  що  вийшло  з  мамкиної  нетерлячки?  Але  для  вас  добре,  бо  вже  стільки  років  (мама  дарагая,  12!)  годуєтеся  тим,  що  обливаєте  помиями  усіх  навколо.  Ото собі  професію  вибрали - лайномети.

Почему всех? Только тех кто торгует родиной. 

Link to comment
Share on other sites

Може хтось гляне

з "лідерами" "політичних партій", політичною рекламою, теле"дебатами", і справжніми отцамі-основатєлямі цих "партій".

Усе практично як у нашому житті  :K  З моменту 

Змінено користувачем Euro
Link to comment
Share on other sites

згоджуся про відсутність суспільсва.фактично суспіл ний устрій України це пізній феодалізм.ГЕТЬМАН ВІДДАЄ ВАСАЛАМ НА вІДКУП РЕГІОНИ ЧИ ГАЛУЗІ А ТІ ВИДАВЛЮЮТЬ З КРІПАКІВ ЩО МОЖУТЬ ЩОБ ВІДБИТИ ТЕ ЩО НАВЕРХ ДАЮТЬ.нечислені ремісники ака середній клас за алі чи заслабі наразі а існуюча систе а не дозволяє росту ідеологічно мотивовсної оптзиції

Это не поздний феодализм, а нечто другое, чем пронизано общество с низу до верху. Одним словом и не скажешь.

 

DPo8cXgW4AE0EYX.png

Link to comment
Share on other sites

я тут подумав що раніше революції відбувалися бо ростучий середній клас буч менш мобільний і щоб покращити своє становище організовувався і пртводив киргиз.а тепер народ тупо пакує торби і робить ноги і критична маса не вспіває накопитись
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...