Перейти до змісту

ну, паписят!


Recommended Posts

С 1 января 2018 года в Украине максимально допустимая скорость движения составляет 50 км/час.


Соответствующее постановление правительства № 883 от 10 ноября 2017 г. вступило в силу.


Теперь один из пунктов раздела Скорость движения в ПДД звучит так: "В населенных пунктах движение транспортных средств разрешается со скоростью не более 50 км/ч". 


  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

а што там раздают?

Це  до  мене  питання? 

Якщо  так,  то  розкажу.  У  мене  під  вікнами  вночі  так  носяться,  що  аж  ревуть.  Машини,  мається  на  увазі.

До  речі,  хто  знає,  а  пішоходів  нові  правила  зачіпають?  Мені  так  здається,  що  я  їх  регулярно  порушую.

Змінено користувачем shpylka
Link to comment
Share on other sites

 

 


Це  до  мене  питання? 

 

ага :shuffle:

 

не, по пешеходам вроде ничо нового, пешеходам бы старые выполнять  :D

но не все их знают и многие щетают, што ПДД только для водителей :shuffle:


 

 


Мені  так  здається,  що  я  їх  регулярно  порушую.
почему?
Link to comment
Share on other sites

 

 


почему?

Намагаюся  переходити  вулицю  не  на  переході.  Бо  там  вбивають.  Зі  мною  було  вже  4 рази,  ледве  вціліла.  Отож  мушу  берегтися,  а  оскільки вмію  у  Львові  ходити  поміж  машинами (де  не їдуть  аж  дуже  швидко),  то  це  вже  такий  мій  стиль  виробився.

Link to comment
Share on other sites

Намагаюся  переходити  вулицю  не  на  переході.  Бо  там  вбивають.  Зі  мною  було  вже  4 рази,  ледве  вціліла.  Отож  мушу  берегтися,  а  оскільки вмію  у  Львові  ходити  поміж  машинами (де  не їдуть  аж  дуже  швидко),  то  це  вже  такий  мій  стиль  виробився.

То ви ще в Тбілісі не були. :)

Link to comment
Share on other sites

Намагаюся  переходити  вулицю  не  на  переході.  Бо  там  вбивають.  Зі  мною  було  вже  4 рази,  ледве  вціліла.  Отож  мушу  берегтися,  а  оскільки вмію  у  Львові  ходити  поміж  машинами (де  не їдуть  аж  дуже  швидко),  то  це  вже  такий  мій  стиль  виробився.

 

Я після Львова у Франківську довго звикав, що вулицю не можна переходити де завгодно між колесами автомобілів.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Ну  от  дивись,  Лєса. 

Є  перехід  посередині  вулиці,  яка  має  метрів  20-25.  Машини  на  неї  вискакують  з-за  рогу.  Чи  я  піду  по  ньому  з  дитиною, знаючи,  що  може  вискочити  якесь  вар ятське  авто  і  я  не  встигну  дострибнути  навіть  сама,  не  те,  щоб  з  дитям.  Ясна  річ,  я переходжу  на  початку  вулиці  не  на  переході,  бо  в  разі  небезпеки,  у  мене  буде  більше  шансів  вціліти.

Ще  один  перехід  під  хатою,  то  просто  смерть!  Одна  машина  зупиняється  перед  переходом,  а  друга  її  обганяє  на  швидкості,  бо  чи  не бачить,  що  там  перехід,  чи  просто  ідіотина  за  кермом.  А  я  її  теж  не  бачу.  Шо  дєлать? Отож  переходжу  там,  де  добре  бачу,  що  нічо  нізвідки  не  рухається.

Може  то  така  львівська  специфіка?

Змінено користувачем shpylka
Link to comment
Share on other sites

Ну  от  дивись,  Лєса. 

Є  перехід  посередині  вулиці,  яка  має  метрів  20-25.  Машини  на  неї  вискакують  з-за  рогу.  Чи  я  піду  по  ньому  з  дитиною, знаючи,  що  може  вискочити  якесь  вар ятське  авто  і  я  не  встигну  дострибнути  навіть  сама,  не  те,  щоб  з  дитям.  Ясна  річ,  я переходжу  на  початку  вулиці  не  на  переході,  бо  в  разі  небезпеки,  у  мене  буде  більше  шансів  вціліти.

Ще  один  перехід  під  хатою,  то  просто  смерть!  Одна  машина  зупиняється  перед  переходом,  а  друга  її  обганяє  на  швидкості,  бо  чи  не бачить,  що  там  перехід,  чи  просто  ідіотина  за  кермом.  А  я  її  теж  не  бачу.  Шо  дєлать? Отож  переходжу  там,  де  добре  бачу,  що  нічо  нізвідки  не  рухається.

Може  то  така  львівська  специфіка?

 

Я, звісно вибачаюсь, що встряю у вашу дівчачу бесіду, для мене  дуже незвичним та разючим контрастом після

Харкова стали перехрестя та переходи в Торонто.

Тут повний пріоритет ПІШОХОДА перед водієм!

Підходиш  до перехрестя, а тут підїжжає автівка.

Ти такий,зупиняєшся і за нашою звичкою- ну,він жеж на авто типу намагаєшся перечекати доки він чи вона проїде! :gigi:

А воно фіг там!

Автівка стоїть, а водій жестикулює з салону- Е, ні, тільки після вас!

Ти показуєш- та ні, їдь першим!

А він такий, та ні, я не поспішаю, йди ти першим! :D

Така пантоміма інколи затягуєцця на півхвилини, доки хтось з жинтельменів не здасцця.

І ще-  памятаю, як в Україні  сигналять а інколи ще гоняцця за тим, хто з ряда в ряд перебудовуєцця! :fp1:

Тут навіть, якщо ти просто передумав і згадав,що треба заїхати на заправку,наприклад, а для цього треба перетяти дві лінії, ти просто

 виставляєш руку в вікно і "просиш" типу- хлопці та дівчатки, пля буду, ну мені треба он туди.. B-)

Тебе  пропустять і ніхто не буде навіженно сигналити.

Всі спокійно почекають доки ви проїдете,куди вам потрібно!

Звичайно, за це  дякують також  рукою!

Отака от фігня, малята  ой, дівчата!

Змінено користувачем Blokh
  • Upvote 4
Link to comment
Share on other sites

Це  до  мене  питання? 

Якщо  так,  то  розкажу.  У  мене  під  вікнами  вночі  так  носяться,  що  аж  ревуть.  Машини,  мається  на  увазі.

До  речі,  хто  знає,  а  пішоходів  нові  правила  зачіпають?  Мені  так  здається,  що  я  їх  регулярно  порушую.

 

 

Я спочатку, наївний, подумав, що ви швидкість перевищуєте, як пішоход! :gigi:

Link to comment
Share on other sites

 

 


Отака от фігня, малята  ой, дівчата!

 

в етом вся разница, я же пешу - народное, плин.

у нас тут нет друг у другу елементарного доверия: и пешеходы везде

выскакивают, и автивки обганяют на пешеходах и где попало.

 

вместо "возлюби ближнего" у нас "сделай ближнего".

 

вот и всё различие...  :(


Це точно! :X

от.  :pardon:

Link to comment
Share on other sites

в етом вся разница, я же пешу - народное, плин.

у нас тут нет друг у другу елементарного доверия: и пешеходы везде

выскакивают, и автивки обганяют на пешеходах и где попало.

 

вместо "возлюби ближнего" у нас "сделай ближнего".

 

вот и всё различие...  :(

от.  :pardon:

 

Нету  чувства народа- общности.Что типа тот, кого  ты "щемишь" такой же как ты.

Притом, тут как презрение к пешеходам- "А, нисчеброды безлашадные"  так и презрение  водителей к другим водителям: "А, я на жыпе, а этот урод и нисчеброт  на "Ланосе"

Тоесть у нас  один НЕНАВИДИТ другого за социальный статус- тоесть соблюдаецца  принцып  курятника- Отодвинь ближнего и  (извиняюсь)  с.и  на нижнего! :fp1:

Змінено користувачем Blokh
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

 

 

 

вместо "возлюби ближнего" у нас "сделай ближнего".

 

вот и всё различие...  :(

от.  :pardon:

 

 

Неа, это токо  па абаюдному сагласию и ноличии симпатии! :first_move:

А лучче в присуцтвии адвоката и по письменному саглашению сторон! :D

Змінено користувачем Blokh
Link to comment
Share on other sites

Ехаю я, никого не трогаю, трасса йопт, смотрю знак "переходный пешеход", в метрах 20ти от знака стоит автобус и моргает аварийкой(может закипел или ещё чего нибудь) и тут, из под автобуса, мне под колёса выскакивает бабушко с кравчучкой, благо жоп шото почувствовал и я вовремя оттормазился... Может таки начнем соблюдать ПДД, и да, привет дятлам рисующим зёбру на трассе вместо установки светофора...
Link to comment
Share on other sites

Я спочатку, наївний, подумав, що ви швидкість перевищуєте, як пішоход! :gigi:

Я  таки  літаю  на  всіх  парах,  Ви  вгадали.  Принаймні  щодня  метрів  300  я  до  трамвая  біжу  завжди.  Наперегонки  з  трамваєм.  Часом  2-3  рази  на  день.  :D

То виглядає  так:  виходжу  з  хати,  бачу - їде трамвай,  перебігаю  в  недозволеному  місці  і  далі,  хто  швидше  до  зупинки.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Я, звісно вибачаюсь, що встряю у вашу дівчачу бесіду, для мене  дуже незвичним та разючим контрастом після

Харкова стали перехрестя та переходи в Торонто.

Тут повний пріоритет ПІШОХОДА перед водієм!

Підходиш  до перехрестя, а тут підїжжає автівка.

Ти такий,зупиняєшся і за нашою звичкою- ну,він жеж на авто типу намагаєшся перечекати доки він чи вона проїде! :gigi:

А воно фіг там!

Автівка стоїть, а водій жестикулює з салону- Е, ні, тільки після вас!

Ти показуєш- та ні, їдь першим!

А він такий, та ні, я не поспішаю, йди ти першим! :D

Така пантоміма інколи затягуєцця на півхвилини, доки хтось з жинтельменів не здасцця.

І ще-  памятаю, як в Україні  сигналять а інколи ще гоняцця за тим, хто з ряда в ряд перебудовуєцця! :fp1:

Тут навіть, якщо ти просто передумав і згадав,що треба заїхати на заправку,наприклад, а для цього треба перетяти дві лінії, ти просто

 виставляєш руку в вікно і "просиш" типу- хлопці та дівчатки, пля буду, ну мені треба он туди.. B-)

Тебе  пропустять і ніхто не буде навіженно сигналити.

Всі спокійно почекають доки ви проїдете,куди вам потрібно!

Звичайно, за це  дякують також  рукою!

Отака от фігня, малята  ой, дівчата!

Про пішоходів згідний а от на дорозі по різному.В торонто агресивна їзда бо якщо чекати на милість інших то можна і не перемінити ряд.Було так 10 років тому.
Link to comment
Share on other sites

Про пішоходів згідний а от на дорозі по різному.В торонто агресивна їзда бо якщо чекати на милість інших то можна і не перемінити ряд.Було так 10 років тому.

 

Ні, ваші данні  застаріли! B-)

Link to comment
Share on other sites

Доречі  вимагаю  забанити Парасочку  за такий провокативний заголовок  1-го січня. :X:gigi:

А ще, конфіскувати у неї в домі  все спиртне та віддати тому хто повівся на такий заголовок, тобто мені! :pleasant:

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...