Перейти до змісту

У кацапов большой Алярм!


Donchanin

Recommended Posts

Не удивлюсь есле Хуйло снимется в последний момент, иль еще шонить, и победит Собчачка

 

 
 
 

Послание В режиме некоторой секретности сообщается о том, что послание Федеральному собранию состоится 1 марта. Такое впечатление, что немец уже под Москвой, и пора собирать партактив на "Маяковской", стараясь, чтобы враг узнал о событии последним.

Link to comment
Share on other sites

Не удивлюсь есле Хуйло снимется в последний момент, иль еще шонить, и победит Собчачка

 

 
 
 

Послание В режиме некоторой секретности сообщается о том, что послание Федеральному собранию состоится 1 марта. Такое впечатление, что немец уже под Москвой, и пора собирать партактив на "Маяковской", стараясь, чтобы враг узнал о событии последним.

На Маяковской 06.11.41 собирали скорее на ПХА, а торж. собрание посвящённое Головщине Окт. переворота

Link to comment
Share on other sites

Это если доживёт и не заставят сняться

Хто??? Забудь... Там вся кацапія за нього...  :fp1: Хіба що москали да пітерци трохи проти, а так глубінка тіко ЗА. Різкого нічого не буде... 

Змінено користувачем Ruza
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Хто??? Забудь... Там вся кацапія за нього..:fp1: Хіба що москали да пітерци трохи проти, а так глубінка тіко ЗА. Різкого нічого не буде... 

Я бы так не сказал

Link to comment
Share on other sites

а чого там цікавого? театр абсурду та мерзотності ті "вибори". більш 90% населення живе у тому театрі, і радіє черговій виставі  (P)

Видно для елґуідера вибори хуйла тема №1  :fp1:

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Я бы так не сказал

В мене декілька родичів від Татарстану до Карєлії... Так що я трохи в курсі... Різких змін не буде, хіба що як Єльцин по состоянію здоров'я і представленням прєємніка то можна припустити але малоймовірно.

Змінено користувачем Ruza
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

В мене декілька родичів від Татарстану до Карєлії... Так що я трохи в курсі... Різких змін не буде, хіба що як Єльцин по состоянію здоров'я і представленням прєємніка то можна припустити але малоймовірно.

По нескольким родычам судить об общей картине неправильно

Link to comment
Share on other sites

в одном микрорайоне на одном участке 70/70, а на соседнем скажем 40/20

Про шо мова? Це лише в нас тільки з наступних виборів планується подолати системно. А в хуйла давно вже неправильні протоколи не літають. І хєр цьому завадить будь-який Захід. Коцапи пробірки з сечею усі позаміняли в опломбованому міжнародними олімпійськими структурами приміщенні. А в мухосранськах там давно ідеальні цифри малюють без жодних виключень.

Змінено користувачем Euro
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...