Перейти до змісту

У кацапов большой Алярм!


Donchanin

Recommended Posts

+======================================================+

Ну, буде реєстрація усіх порушень, що надасть основи не визнавати 

тую владу за легітимну. І все...

Там ща в комиссиях обстановочка аховая...План 70/70 выполнить просто нереально.Думаю,часть Председателей будет тянуть изо всех сил..А часть просто забъёт на это дело. И за это можно будет зацепится..Потому как не бывает так,что в одном микрорайоне на одном участке 70/70, а на соседнем скажем 40/20

Link to comment
Share on other sites

Ладно,посоны,не расстраивайтесь. Сегодня вечером я вас от своего присутствия избавлю  :pleasant:

Вот зря вы, вас прикольно читать, так что, не уходите. Ну или заглядывайте чаще, что ли...

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

как же они хотят быть типа интерестны всему миру?

а миру боьше интерестно..шо там какаято Опра сказала..а не выборы чергове призначення в какойто россии.

Так точніше

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Ладно,посоны,не расстраивайтесь. Сегодня вечером я вас от своего присутствия избавлю  :pleasant:

розслабся  ,  забий .  Розумієш  ,  тут  справді  нема  користувачів  яких  цікавлять  кацапські  вибори хуйла .

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Вот зря вы, вас прикольно читать, так что, не уходите. Ну или заглядывайте чаще, что ли...

Тему про отползание буду тащить

розслабся  ,  забий .  Розумієш  ,  тут  справді  нема  користувачів  яких  цікавлять  кацапські  вибори хуйла .

А зря

Link to comment
Share on other sites

розслабся  ,  забий .  Розумієш  ,  тут  справді  нема  користувачів  яких  цікавлять  кацапські  вибори хуйла .

 

а чого там цікавого? театр абсурду та мерзотності ті "вибори". більш 90% населення живе у тому театрі, і радіє черговій виставі  (P) 

Link to comment
Share on other sites

В чем смісл наблюдать за коронованием хуйла?

Там есть конкуренция? Там есть люди?

Тогда зачем оно мне?

Там не всё так просто и однозначно на сейчас. Если кто то думает, что Хуйло выберется 100%*-глубоко ошибается

Link to comment
Share on other sites

 ---

 

На  ФБ   один користувач  гучно  обізвав всих ідіотами ,  хто не розуміє що дружьба  з кацапами неминуча  ,  типу  лише  питання  коли . 

 

Моє  коли про інше ,  а  саме  про  те  коли вже  кацапня  загнеться  ,  бо по іншому  спокою  не буде нам . Ні  ,  Пономарь ще  в  2017  пророкував  "  кацапстану  пістєц"  ,  иак  КОЛИ ?


---

доречі  користувач(ка)  з  фупу 

Link to comment
Share on other sites

  Розумієш ,  Україна  цікавить ,  раіся  ні  ,  крім  одного моменту  -  КОЛИ ?

Дык прямая связь! Между ослаблением ( или ещё чем) Хуйла и благополучием Украины. НЕ?

Link to comment
Share on other sites

 

 


Ладно,посоны,не расстраивайтесь. Сегодня вечером я вас от своего присутствия избавлю :pleasant:

Ні, хлопче. Може, якийсь час ми тебе й не побачимо. Але таки хотілося б відвертої та обгрунтованої відповіді, чого тебе сюди заносить.

Банальний бан на фупі за аргуменатцію не пройде - форумів добабуїніща, і чомусь саме наш не оминутий увагою.

Link to comment
Share on other sites

Дык прямая связь! Между ослаблением ( или ещё чем) Хуйла и благополучием Украины. НЕ?

так ,  але  дивитись раісю24  чи іншу  пропаганду  кацапів  і  по ній  гадати -  точно не моє .  

 

От сиджу  наприклад  на мотофорумі  ,  постійно -  бо цікавить . Розумієш ?  Так і  навколо України -  цікавить .

 

Кацапське  не цікавить ..Ні  кіно ,  ні  музика ,  ні  розважальний  інет  НАВІТЬ . Новини -  до кацапських  не тощо цікавості  нема ,    я  за  ними за  гроші  хуй  слідкуватиму .

Змінено користувачем ElGuider
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...