Перейти до змісту

Мостовий у Гордона


abandon

Recommended Posts

https://www.youtube.com/watch?v=9Je97xKzVko&feature=youtu.be

 

Непогане інтерв'ю, раджу переглянути повністю.

Мостовий розкрив деякі невідомі мені факти (в його інтерпретації, звісно) початку Війни.

Непризначення Турчиновим голови АТЦ протягом 40 днів :fp1: "Кривавий Пастор" (с)

Міноборони - квота свАбоди :fp1:

Опосередковано пройшовся по Жулє, не згадавши її імені, але її позицію по "танках в казармє" вочевидь розкритикував.

 

П.С. Куди подівся штатний гриценківець Сітізен? Доводиться вести пропаганду за нього.

 

Але скажу відверто, якщо нічого екстраординарного не станеться, підтримуватиму на президента саме Мостового.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

я теж так думав

а потім якось дивлюсь - і шо робити з УПЦ МП не знає, і з ворожим кацапським майном теж, і вражин нинішніх не розстріляє, зате постійно теревенить з усіми телепридурками

Змінено користувачем Миклован
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

я теж так думав

а потім якось дивлюсь - і шо робити з УПЦ МП не знає, і з ворожим кацапським майном теж, і вражин нинішніх ну розстріляє, зате постійно теревенить з усіми телепридурками

 

 

Погоджуюсь.

Але вибори - це "вибір" з того, шо є. А противсіхом я ніколи не був і не буду. І в даній ситуації доводиться обирати найменш неприйнятне.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

П.С. Куди подівся штатний гриценківець Сітізен? Доводиться вести пропаганду за нього.

Але скажу відверто, якщо нічого екстраординарного не станеться, підтримуватиму на президента саме Мостового.

http://uapolitics.com/topic/5048-bannij-list/page-17?do=findComment&comment=1020069До 22 березня, як мінімум, не буде, погано поводився.

По Гриценку - навряд Анатолій Степанович має на меті реально стати президентом. Хоча з багатьох питань декларує цілком адекватні позиції.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

це так

я вважаю - хай люди голосують за кого завгодно, аби тільки не за тих, хто був і є при владі 

Хай голосують за кого завгодно, але обирати варто тих, в кого є вірогідність втілення реальних дій врозріз з поточним ганебним мейнстрімом.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

http://uapolitics.com/topic/5048-bannij-list/page-17?do=findComment&comment=1020069До 22 березня, як мінімум, не буде, погано поводився.

По Гриценку - навряд Анатолій Степанович має на меті реально стати президентом. Хоча з багатьох питань декларує цілком адекватні позиції.

 

 

Подивимось.

Гадаю, моя позиція є дуже типовою для так би мовити патріотичного електорату (не вати): ані Порошенко, ані Тимошенко не можуть бути вибором.

Тому є гігантський запит на третю силу. І є лише два рейтингових кандидати, які позиціюються відповідним чином - Гриценко та Садовий. Садовий для мене особисто є неприйнятним з низки причин. Відповідно, після тривалих коливань мені не залишилося варіанту, окрім як зупинитися на Гриценку, попри наявність й до нього кількох принципових претензій (вінчання в МП, неучасть в Війні, відсутінсть партійної команди...)

Link to comment
Share on other sites

Хай голосують за кого завгодно, але обирати варто тих, в кого є вірогідність втілення реальних дій врозріз з поточним ганебним мейнстрімом.

 

Таких, пане Євро, немає.

Ганебний мейнстрім є, аж вирує, а от щоб хто вчинив йому в розріз - катма.

Link to comment
Share on other sites

Таких, пане Євро, немає.

Ганебний мейнстрім є, аж вирує, а от щоб хто вчинив йому в розріз - катма.

А бариги вважають інакше. Слідкуйте за їх "вподобаннями".

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Подивимось.

Гадаю, моя позиція є дуже типовою для так би мовити патріотичного електорату (не вати): ані Порошенко, ані Тимошенко не можуть бути вибором.

Тому є гігантський запит на третю силу. І є лише два рейтингових кандидати, які позиціюються відповідним чином - Гриценко та Садовий. Садовий для мене особисто є неприйнятним з низки причин. Відповідно, після тривалих коливань мені не залишилося варіанту, окрім як зупинитися на Гриценку, попри наявність й до нього кількох принципових претензій (вінчання в МП, неучасть в Війні, відсутінсть партійної команди...)

В умовах з потрохами прихватизованої в буквальному сенсі держави, ще й після втечі до кращого життя найактивнішої частини населення, третя сила може виникнути 2 способами: створена мафією або держдепом. Бо для цього потрібні ресурси. 

Я б на другий варіант погодився, оскільки для будь-якої реальної зміни системи підтримка американців так чи інакше необхідна безальтернативно. Але поки я не дуже вірю в анонсоване Сілентіо диво масштабного вкладання в наші справи з боку США. Тому, на мій погляд, продуктивніше до кращих часів підтримувати тих, хто має реальний управлінський досвід і не сприймається керуючою мафією. Маючи при цьому їх недоліки на увазі, безперечно.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

В умовах з потрохами прихватизованої в буквальному сенсі держави, ще й після втечі до кращого життя найактивнішої частини населення, третя сила може виникнути 2 способами: створена мафією або держдепом. Бо для цього потрібні ресурси. 

Я б на другий варіант погодився, оскільки для будь-якої реальної зміни системи підтримка американців так чи інакше необхідна безальтернативно. Але поки я не дуже вірю в анонсоване Сілентіо диво масштабного вкладання в наші справи з боку США. Тому, на мій погляд, продуктивніше до кращих часів підтримувати тих, хто має реальний управлінський досвід і не сприймається керуючою мафією. Маючи при цьому їх недоліки на увазі, безперечно.

 

Я би поставив на Ту, Яку Не Можна Називати, але не як на лідера коаліції, а як на міноритарія - члена команди. Вона має неприємну для мене здатність непередбачувано розвертати курс у будь-який момент, і обґрунтовувати це емоційно і правдоподібно. Ющенко теж не парився послідовністю, але йому не вистачало терпіння і бажання пояснювати "моїм українцям" кроки гетьмана. Тому хай Юлька буде в команді, але "одна з", я за неї не голосуватиму, але інших не відмовлятиму.

 

Інший момент: Юлька в опозиції і у владі - це різні політики. Батьківщина має розгалужену партійну мережу, отже, розгалужену мережу спонсорів, і їм НЕ МОЖНА не дати плату за лояльність. Так завжди було (всілякі Буряки і Васадзе), і так ЗАВЖДИ БУДЕ. Смішно розраховувати, що Юлька порозумнішала і формуватиме переважно чисті колони, бо саме розум підказує, що без спонсорів таких великих колон, як треба ЮВ, не буде, а буде якийсь дрібний ДемАльянс.

 

Отже, глобально очищати владу Юлька не дуже зможе, бо третина-половина кадрів з її франкції не потребують руйнування системи, а, навпаки, потребують користатися з неї (може, з косметичними змінами і виправленням наодіозніших паскудств). Але, порівняно з Блоком Порохнявих Підарасів, Юлька - це плюс, і завдяки своєму лівацтву (ще один мінус проти її лідерської позиції) вона ближча до плебсу, ніж якас там Самопоміч.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Пропоную зупинитися на необхідності єднання того, що здатне об'єднатися заради зміни системи. До речі, цю мету кожного дня озвучує тепер уся демократична опозиція, а та що "неможна" - якось не дуже.  :shuffle:  Сподіваюсь, це камуфляж заради зменшення щільності вогню. І не варто оппі педалювати розбіжності і тиснути амбіціями та закидами. Час розсудить. Головне, щоб нарешті взялися робити спільну справу. Бо ще трохи і робити її не стане де.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Без єдиного кандидата від альтернативних сил (я назву їх так) наступні вибори президента взагалі не мають сенсу. До тих, кого я називаю альтернативними, можуть бути купа запитань, але принаймні вони артикулюють контр-системні думки. Вони всі мають зібратися, сісти, випити сто грам за упокій своїх однопроцентних амбіцій і вийти на спільну думку: якщо від них не буде єдиного кандидата, якого технологічно я позиціоную як "альтернативний, контр-системний", то можна вже тепер зливати воду. Іти на поклін до Юлі, намагаючись притесатися до імовірного лідера, - то краще застрелитися (це я кажу хвальоному Руху Нових Сил Саакашвілі, який зачастив до Юлі Володимирівни, намагаючись утворити союз із богинею кидалова). Якщо хтось із великих борців за Україну примкне до Тимошенко в надії отримати свій шматочок піци - то горіть у пеклі.
Сказати чесно, я не вірю, що так звані "альтернативні" сили здатні висунути єдиного кандидата. Тому що треба вгамувати свою любов до дзеркала і свідомо працювати на інше обличчя - а це багатьом "звйоздам" не під силу. Крім того, єдиний альтернативний кандидат повинен оприлюднити РАДИКАЛЬНУ (а не блаблабла) програму конкретних контр-системних дій, рівнозначних переворотові. А також - представити свою команду (силовики, РНБО, майбутній уряд) із прізвищами, які мають стосунок не до політичних кіл професійних балаболів, а до експертного та громадського кола.
Я би казав цим політичним силам уже тепер почати процес, негайно. Інакше весь злоякісний електорат (він у нас багатомільйонний, на рабіновичі їде, бойком поганяє) зіграє свою традиційну роль і вас розведуть, як кошенят. Сідайте і домовляйтеся. Не до Юлі бігайте, а висувайте єдиного альтернативного. Буде він - будуть і ефіри, і спонсори, і виборчі стратеги. Дайте початок. Щоб не було всім кінця.
Змінено користувачем Миклован
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

 

 

єдиний альтернативний кандидат повинен оприлюднити РАДИКАЛЬНУ (а не блаблабла) програму конкретних контр-системних дій, рівнозначних переворотові.
  :nose3:

 

 

Не до Юлі бігайте, а висувайте єдиного альтернативного. Буде він - будуть і ефіри, і спонсори, і виборчі стратеги.
Хлопчик навіть ништяки припас!  :gigi:
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

https://www.youtube.com/watch?v=9Je97xKzVko&feature=youtu.be

 

Непогане інтерв'ю, раджу переглянути повністю.

Мостовий розкрив деякі невідомі мені факти (в його інтерпретації, звісно) початку Війни.

Непризначення Турчиновим голови АТЦ протягом 40 днів :fp1: "Кривавий Пастор" (с)

Міноборони - квота свАбоди :fp1:

Опосередковано пройшовся по Жулє, не згадавши її імені, але її позицію по "танках в казармє" вочевидь розкритикував.

 

П.С. Куди подівся штатний гриценківець Сітізен? Доводиться вести пропаганду за нього.

 

Але скажу відверто, якщо нічого екстраординарного не станеться, підтримуватиму на президента саме Мостового.

 

 

Того, що розпродав та розвалив українську армію, що через декілька років призвело до анексії Криму, війни на Донбасі і тисяч втрат захісників України? Того, що закликав наївну молодь на Майдан, а сам ганебно здристнув у ключовий момент?

 

Ви хочете, щоб ця огидна особа стала Вашим президентом? Той, хто за нього закликає голосувати, зраджує всі ці жертви і пам"ять Небесної Сотні :X.

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Того, що розпродав та розвалив українську армію, що через декілька років призвело до анексії Криму, війни на Донбасі і тисяч втрат захісників України? Того, що закликав наївну молодь на Майдан, а сам ганебно здристнув у ключовий момент?

 

Ви хочете, щоб ця огидна особа стала Вашим президентом? Той, хто за нього закликає голосувати, зраджує всі ці жертви і пам"ять Небесної Сотні :X.

 

Якщо зовсім щиро, то найбільше зруйнували українську армію при Янику, у владі якого Пєця цілком успішно був міністром. І ця огидна особа ВЖЕ є нашим президентом. Хоча я за нього раз проголосував (переоцінив імунітет українського народу - його здатність відторгати інфекцію), але підтримувати цього брехуна  і очільника корупції сьогодні - це дійсно зраджувати жертви і пам'ять Небесної Сотні.

  • Upvote 5
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

...Юлька в опозиції і у владі - це різні політики. Батьківщина має розгалужену партійну мережу, отже, розгалужену мережу спонсорів, і їм НЕ МОЖНА не дати плату за лояльність. Так завжди було (всілякі Буряки і Васадзе), і так ЗАВЖДИ БУДЕ. Смішно розраховувати, що Юлька порозумнішала і формуватиме переважно чисті колони, бо саме розум підказує, що без спонсорів таких великих колон, як треба ЮВ, не буде, а буде якийсь дрібний ДемАльянс.

 

Отже, глобально очищати владу Юлька не дуже зможе, бо третина-половина кадрів з її франкції не потребують руйнування системи, а, навпаки, потребують користатися з неї (може, з косметичними змінами і виправленням наодіозніших паскудств). Але, порівняно з Блоком Порохнявих Підарасів, Юлька - це плюс, і завдяки своєму лівацтву (ще один мінус проти її лідерської позиції) вона ближча до плебсу, ніж якас там Самопоміч.

Вважаю, що Тимошенко лише тимчасово тактично затихарилася, концентруючись на соціальних моментах, й залишивши нішу радикальної правди-матки решті опозиції. Дійде до справ, тактика мусить змінитися. 

 

Що до "завжди буде".

Є популярною позиція з опозиційного табору - Тимошенко це минуле і вона не здатна змінюватись. Але подивіться на колосальне скорочення пулу людей на кшталт Портнових-Мєдвєдєвих-Уколових навколо Тимошенко. Від цього надважливого раніше функціоналу вони відмовилися, не зважаючи на виникнення через це проблем з PR. Тимошенко фактично проголосила принцип північних корейців - спиратися виключно на власні сили, але співпрацювати з іншими, хто поділяє спільну мету. А заявленою метою РНС та інших є ліквідація олігархічної системи!

Варто звернути увагу, що саме Батьківщина відстоювала закон про бюджетне фінансування політпартій, що за правильних змін у ньому в майбутньому зробить для рейтингових партій непотрібними ніяких Васадзе. Що дуже буде добре, бо прибирає залежність від корупційних чи бізнесових грошей. 

Тож "як зажди" бути не мусить. Принаймні в Тимошенко є досить особистих мотивацій і для радикальних змін, і для принципового ставлення до стовпів системи, чиїм консенсусом її було позбавлено волі.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...