Перейти до змісту

Швидко причалюємо з неправильного викривлення


Rost_I

Recommended Posts

Оскільки зрадофілам ліньки створити свою тему, я зроблю це за них. Бо вже притомився заходити в позитивну гілку та читати там прямо протилежне. Отже почну:

 

 

Reload Page to see tweet..Link..

 

 

Змінено користувачем Rost_I
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Оскільки зрадофілам ліньки створити свою тему, я зроблю це за них. Бо вже притомився заходити в позитивну гілку та читати там прямо протилежне. Отже почну:

что такое, победы режут глаз?

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

что такое, победы режут глаз?

та ні, просто мені подобається коли заголовок відповідає змісту.

Буде срача або стільки ж, або в два рази більше. Чи ви вважаєте, що "перемоги" можнокрадців лишаться без уваги?

Хай би було в одній гілці, НМСД.

ну тоді і назву гілки давайте перейменуємо відповідно

Link to comment
Share on other sites

Хай  буде  окремо.  Заголовок  повинен  відповідати  змісту.  Викинути  б  усю  зраду  з  тамтієї  гілки  і додати  сюди  і  подивитися,  яка  гілка  довша. Але  тільки  факти.  :)

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Оскільки зрадофілам ліньки створити свою тему, я зроблю це за них. Бо вже притомився заходити в позитивну гілку та читати там прямо протилежне. Отже почну:

+==================================================================+

Ворон ворону глаз не виклює. Чи є принципова різниця між хряком та шоколадом? 

Ні! Обоє рябоє!

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

+==================================================================+

Ворон ворону глаз не виклює. Чи є принципова різниця між хряком та шоколадом? 

Ні! Обоє рябоє!

А  ще  якби  не  було  мантр,  а  спокійне  розумне  обговорення  тієї  чи  іншої  проблеми,  то  взагалі  форуму  ціни  не  було  б.  А  тут  боти  позалізають  у  кожну  шпарку  і  спасу  нема.  Ні  спокою,  ні  розуму,  ні логіки.

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

даремно притомні люди беруть участь у фейковій темі під лозунгом відповідності назви теми і суті

та й подивіться на ту назву...

а та тема, за яку так переживає порохня, дуже гарно відповідає своїй суті

тільки з якого боку подивитись

так шо не ведіться

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

даремно притомні люди беруть участь у фейковій темі під лозунгом відповідності назви теми і суті

та й подивіться на ту назву...

а та тема, за яку так переживає порохня, дуже гарно відповідає своїй суті

тільки з якого боку подивитись

так шо не ведіться

))) та назву можна й замінити. Давайте пропозиції. Це в мене креативу не вистачило, щоби придумати щось більш ориінальне.

Змінено користувачем Rost_I
Link to comment
Share on other sites

))) та назву можна й замінити. Давайте пропозиції. Це в мене креативу не вистачило, щоби придумати щось більш ориінальне.

Та  не  в  назві  справа.  Тут  аби  поскиглити.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

что такое, победы режут глаз?

:good:

 

та ні, просто мені подобається коли заголовок відповідає змісту.

А коли зміст є фейком і маніпуляцією, що робити?

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Цікаво,  що  Шабунін  заспіває,  як у  другий  тур  вийде  Бойко  і  Тимошенко?  Чи  йому  так  треба?  Хай  краще  порадить,  як  позбутися  Тимошенко  і  тоді  картинка  може кардинально  змінитися.

 

На  сьогодні  існує  лише  один  конструктив:  усунути  Тимошенко  від  виборів,  або  на  них  її  втопити.  Україна  буде  врятована  і  від  бариг,  і  від  корупціонерів,  і  від  Тимошенко (читай -  Рашки). 

Змінено користувачем shpylka
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

 

 


А ще якби не було мантр, а спокійне розумне обговорення тієї чи іншої проблеми, то взагалі форуму ціни не було б. А тут боти позалізають у кожну шпарку і спасу нема. Ні спокою, ні розуму, ні логіки.

 

 


Согласен. Флуд и офтопик на любом форуме, независимо от тематики, это рак разъедающий! Я за разделение.

В результаті флуд та оффтопік будуть у двох гілках. Інфа 146%.

 

Краще вже стару гілку перейменувати на зразок "Успіхи та фейли влади"

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

А  ще  якби  не  було  мантр,  а  спокійне  розумне  обговорення  тієї  чи  іншої  проблеми,  то  взагалі  форуму  ціни  не  було  б.  А  тут  боти  позалізають  у  кожну  шпарку  і  спасу  нема.  Ні  спокою,  ні  розуму,  ні логіки.

+==============================================================+

А якби не було брехні, на кшалт: "ВОНА(тм) вкрала ВСЕ!", то було-б можливо 

обговорювати як вилізти з тієї шоколадної дупи, куди всю Україну завела уся 

ця шоколадно-бандитська 3.14здобратія! 

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Нехай Шабунін зі зрадолюбами чухає в Брюссель і влаштовує там майдан з гаслом "геть євробариг!"

+=================================================================+

Хай шоколадні бариги чухають до свого спільника у Ростов під крильце хуйла!

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

+==============================================================+

А якби не було брехні, на кшалт: "ВОНА(тм) вкрала ВСЕ!", то було-б можливо 

обговорювати як вилізти з тієї шоколадної дупи, куди всю Україну завела уся 

ця шоколадно-бандитська 3.14здобратія! 

какие обсуждения :D если начать обсуждать такое повсплывает! :fp1:потому ворам и остается только кричать "держи вора"

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

В результаті флуд та оффтопік будуть у двох гілках. Інфа 146%.

 

Краще вже стару гілку перейменувати на зразок "Успіхи та фейли влади"

 

Згоден. Цю гілочку - громовідвід для порохоботів - треба ігнорувати. Навпаки, я би об'єднав деякі гілки і відповідно їх назви, наприклад: "Потихеньку відчалюємо у правильному напрямку. Пєтя - гандон"  :gigi: 

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

В результаті флуд та оффтопік будуть у двох гілках. Інфа 146%.

 

Краще вже стару гілку перейменувати на зразок "Успіхи та фейли влади"

а мені подобаються інформативні гілки. За це я й люблю цей форум. За теми про "одинадцятий",  про "Brent", про "ВПК", про "АТО приємне" і за те що існує окремо тема "АТО неприємне".

"Потихеньку відчалюємо" я читав, поки цю гілку не засмітили отими "порохоботами", "юлькоботами" та просто "ботами". "Швидко причалюємо" я теж читатиму. Про "АТО неприємне" ж читаю, але коли я заходжу в ту гілку, я знаю, що там виключно інформаційні повідомлення, а не вічний пошук зрадників та винуватців.

Змінено користувачем Rost_I
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

 

 


а мені подобаються інформативні гілки.

Кому ж не подобаються? Але в отій "інформативній" гілці багато брехні, маніпуляцій чи й взагалі речей, які до влади відношення не мають, але видаються саме як перемоги саме влади. На кшталт відкриття підприємств, які повністю приватні, і єдина участь влади у тому - виключно надання дозволів та отримання податків.

 

Так що та гілочка приречена на срач. І розносити срач про перемоги та фейли влади в окремі гілки не бачу сенсу.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

 

 


А там повинно бути тільки про владу? З якого переляку?

Але так чомусь є. Одним простирадлом іде одне-два досягнення влади (а часто-густо й не досягнення, а тільки анонсування досягнення) і вагон усілякої хурми, яка до влади відношення не має. Джинса вульгаріс.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Але так чомусь є. Одним простирадлом іде одне-два досягнення влади (а часто-густо й не досягнення, а тільки анонсування досягнення) і вагон усілякої хурми, яка до влади відношення не має. Джинса вульгаріс.

Jinx, знайде джинсу де завгодно. By default. :)

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...