Перейти до змісту

Фреймут адин штюк нада?


Vyacheslav

Recommended Posts

Стежити

Я ржу шото.
Ко мне на приём пришла подсадная девушка, а за девушкой посреди приёма ко мне пришла Фреймут со съёмочной группой спрашивать почему я в фейсбуке в коментах назвала её рагулыхой и недавно вывесила неудачный кадр из Пацанок. Кадр кстати норм, красивый по цветам. Сказали что будет Типа новая передача про хейтеров Оли. 
Как перестать сильно ржать. Оля, вы сделали мой день. Так оригинально ко мне за помощью ещё не обращались. Если надумаете на терапию то я готова принять вас в новом кабинете.

 

Link to comment
Share on other sites

І тут мене бомбануло.
Щойно Ця афігєвша Фреймут приперлася під Верховну Раду з корзиною МАЛЮСІНЬКИХ КОШЕНЯТ.
Яких вона пхала всім депутатм підряд.
ЖИВИХ маленьких котейок!!!!
Вона впихала в руки абсолютно незнайомим людям і з преспокійно відвалювала далі.
Один мужик взяв котя, як кульочок зі сміттям і з огидою поніс кудись.

Їх же спокійнісінько можуть викинути прямо там!
А вони такі крихітні, тільки оченята відкрилися!!як можна впихати беззахисних тваринок всім підряд!? Це ж невідомо хто!
Вона махала цими котенятками, як непотребом, як ганчірками!!!
Її абсолютно не цікавило, що з ними буде далі.

Це просто дно.
Я там ледь не розплакалася.
Безсовісна.

Сутність людини визначається її ставленням до наших менших братів.
З Фреймут мені відтепер все ясно.

30707121_1555751144523813_12038592884564

 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

іі поради мудрожєнщини, про те, що  істінним лєді в гостях не можна істи :fp1:

https://tabloid.pravda.com.ua/lounge/5a7c41b571cbc/

 

 

Телеведуча Ольга Фреймут розказала, як треба поводитися, щоби бути справжньою леді. 

Оля знову вестиме шоу на Новому каналі, в якому виховуватиме панянок, і спеціально для нього сформувала власний список з 8-ми пунктів.

"Мова – ваш паспорт! Якщо ви розмовляєте суржиком, примітивними ідіомами, застільними анекдотами – навіть горжетка з італійського бобра не приховає у вас приналежність до людей, що нижчі нижчого класу", - заявила Оля.

 

Також Фреймут упевнена, що дівчині з гарними манерами ніколи не холодно, і вона не хоче їсти:lol2:  :weep:  :fp1:

 

А ще вона стала обличчям модного бренду екс-дружини Олександра Шовковського - Ольги Альонової.

 

 

не треба ображати село 

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...