Перейти до змісту

Психічне здоров'я нації в небезпеці


Recommended Posts

Афобазол пропав з аптек... В аптеках кажуть, що кацапи зажали... спочатку підсадили, а тепер зажали... диверсія?

Олдбой мабуть задолбався вже відповідати на телефонні дзвінки пацієнтів: "чим замінити, док?"

Link to comment
Share on other sites

Точно, волшебную таблетку у всех забрали. 

Готов выступить спасителем нации форума

 

Аналоги Афобазола:

Диваза, ГРандаксин, Феназепам, Новопассит, Фензитат, мебикар, персен, тенотен и еще пол ведра (названия забыл)

Link to comment
Share on other sites

Точно, волшебную таблетку у всех забрали. 

Готов выступить спасителем нации форума

 

Аналоги Афобазола:

Диваза, ГРандаксин, Феназепам, Новопассит, Фензитат, мебикар, персен, тенотен и еще пол ведра (названия забыл)

 

 

кстать ніфіга

в своїй ніші унікальний препарат

та ще й дешевий

Змінено користувачем OldBoy
Link to comment
Share on other sites

кстать ніфіга

в своїй ніші унікальний препарат

та ще й дешевий

100% унікальний, док... хоть щось кацапам толкове вдалося створити... аналогів в світі нема

Link to comment
Share on other sites

А що це таке і хто це їсть

Моя мама, наприклад, їсть, і підорзрюю, що ще багато тисяч населення..

До речі, маму саме Олдбой підсадив, дякую йому за це... хороший препарат, не визиває залежності, нема побочки... хоча побочка є, але вона виражається нейропротективною дією, оце і є шик, правда, док?

Змінено користувачем ценительница алей
Link to comment
Share on other sites

Моя мама, наприклад, їсть, і підорзрюю, що ще багато тисяч населення..

До речі, маму саме Олдбой підсадив, дякую йому за це... хороший препарат, не визиває залежності, нема побочки... хоча побочка є, але вона виражається нейропротективною дією, оце і є шик, правда, док?

 

 

основні дві переваги, що:

 

1. нема залежності, як у бензодіазепінів

2. він коригує сам механізм реагування на стрес. Це можна із тхеквондо порівняти, коли енергія нападу спрямовується на відбиття самого нападу, важко в декількох словах описати

Link to comment
Share on other sites

основні дві переваги, що:

 

1. нема залежності, як у бензодіазепінів

2. він коригує сам механізм реагування на стрес. Це можна із тхеквондо порівняти, коли енергія нападу спрямовується на відбиття самого нападу, важко в декількох словах описати

Так, це внесок в науку однозначно, препарат класний... для космонавтів розробляли його, кажуть0.. правда, не знаю,в кого кацапи ідею поцупили на цей раз? мабуть в одній з нейрофізіологічних лабораторій якоїсь бувшої союзної республіки, самі вони ні на що не годні))

До речі, не дивлячись, що препарат - просто жир, його ще до санкцій з європейського фармаринку виперли.. там своя мафія...

Link to comment
Share on other sites

Научно доказано (якобы) только воздействие на сигма1 рецепторы. Остальные воздействия (МТ3 и тд) не проверены толком.

 

Выперли из Европы не за это. А за приблизительность фармакологической науки в СССР и России.

Кацапы идею сами придумали. Профессор Середенин. Это была его идея найти что-то, что будет целенаправлено действовать на мелатониновые рецепторы. Он эту идею с начала 90х исследовал. Перед этим изучал вышеописаную мной группу препаратов.

Надо сказать, буржуи для этого просто жрут мелатонин и стимулируют те же самые сигма1 мелатониновые рецепторы. Про побочку мелатонина не слышал. Надо почитать.. Тут его на каждом углу продают без рецепта и жрут ведрами. 

Змінено користувачем Вуйко_З_Онтарио
Link to comment
Share on other sites

Так, це внесок в науку однозначно, препарат класний... для космонавтів розробляли його, кажуть0.. правда, не знаю,в кого кацапи ідею поцупили на цей раз? мабуть в одній з нейрофізіологічних лабораторій якоїсь бувшої союзної республіки, самі вони ні на що не годні))

До речі, не дивлячись, що препарат - просто жир, його ще до санкцій з європейського фармаринку виперли.. там своя мафія...

 

 

у кацапів принаймні в кінці 90-х іще залишались залишки совкових хімічних лабораторій і фундаментальної науки.

я був на презентації препарату, коли він тільки виходив на ринок, і брав участь у його клінічних дослідженнях. Там досить таки нескладну серію експериментів провели з пацюками, котрі мали різний тип вищої нервової діяльності,  котрі вивели їх на основну ідею.

Це із серії "знахідок", коли затративши мінімум ресурсу зробили хороший результат.

Link to comment
Share on other sites

Тю, он в Голландії є його чудові замінники, які можна вирощувати в Україні

 

 

до речі, колись проводили клінічне дослідження антидепресанта з канабісом у складі.

Старечі депресії лікували, на фоні деменції. 

Бабульки як птічки з депресії вискакували. 

Але минуло уже років 10, а препарату на ринку так і немає.

ефдіей не пропустив.

Link to comment
Share on other sites

Северная Америка стремительно движется к тотальному легалайзу. Думаю и ФДА изменит свое отношение к препаратам на канабисной основе. Дело времени. У нас в Канаде магазины по продаже растут как грибы. 

Скоро будем еще добрее и медленнее. БОльшая такая Акуна- Матата.

Link to comment
Share on other sites

Есть разные способоы завалиться в стресс и депрессию. И чем интенсивнее общество, тем проще слететь с катушек. Самому не у многих получается.

Link to comment
Share on other sites

 

 


У нас скоро маріхуана буде легальною. Хоча я ніколи її (чи будь-яких інших наркотиків) не пробувала, але запах нюхала і він мені не сподобався.

На запах наче кокс пробують

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

На запах наче кокс пробують

 

Коли маріхуану смалять (наприклад, в кущах біля річки під час ковбойського фестивалю чи прямо на лавочці біля Сіті-Холу) і йдеш поряд, то ідентифікуєш його 100-відсотково. Такий солодкувато-занудний, бе. Навіть істот, що смалили, там може вже не бути, а запах залишається.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...