Перейти до змісту

Психічне здоров'я нації в небезпеці


Recommended Posts

Запах не понравился это ясно, а в остальном как?

 

То ж кажу - не пробувала нічого, включаючи траву.  Хех, я навіть ні разу п"яна не була. Цигарок не палила. Ось така я занудна особа.

Link to comment
Share on other sites

 

 


Хех, я навіть ні разу п"яна не була.

 

Як так?????? Я дико извиняюсь, я понимаю, что так не принято и всё такое прочее, но сколько же вам лет, 12 или больше?

Link to comment
Share on other sites

То ж кажу - не пробувала нічого, включаючи траву.  Хех, я навіть ні разу п"яна не була. Цигарок не палила. Ось така я занудна особа.

Я  аналогічно  така  ж  "занудна". :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Як так?????? Я дико извиняюсь, я понимаю, что так не принято и всё такое прочее, но сколько же вам лет, 12 или больше?

 

Навіть у студентські роки якось не доводилось напиватися, хоча ми в певний час навіть пили бражку. Я взагалі не люблю алкоголь, навіть вино. Хоча в ресторанах вибираю всякі коктейлі типу маргарити, але там алкоголь на смак мало відчувається. Шампанське і аналоги люблю, але п"ю рідко. Ось зробила з домашньої малини лікерчик минулого літа, і то скільки його вип"єш? Так і стоїть.

Link to comment
Share on other sites

Респект. Я для выпускного вечера сварил большой молочный бидон браги на томатной пасте скарамельками молочными. О то было трилло. Выпили все. Мама мне до сих пор пройопаный бидон простить не может.
Link to comment
Share on other sites

Уважаю!!! 

 

За що? бражка то було типу недоспіле вино, але бактерій там було багато і як правило, від нього швидко п"яніють. Точно не пам"ятаю, але дехто, здається, також використовував старе варення і т.п.

Link to comment
Share on other sites

Коли маріхуану смалять (наприклад, в кущах біля річки під час ковбойського фестивалю чи прямо на лавочці біля Сіті-Холу) і йдеш поряд, то ідентифікуєш його 100-відсотково. Такий солодкувато-занудний, бе. Навіть істот, що смалили, там може вже не бути, а запах залишається.

Тоже терпеть не могу этот запах. А его все больше и больше кругом. Кончится тем, что будет или сухой закон а-ля 100 лет назад на алкоголь в США или перестройкой а-ля в совке в 91 с тем же финалом. :(

Змінено користувачем Abamenkov
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

А вы не так просты на самом деле, мне кажется таки, что вы в теме....

 

Я не варила, а споживала. Мені пощастило із студентським життям - я не жила в общазі, але мої друзі жили і я з ними постійно тусувалася, так що маю уявлення, що це таке :).

 

Она знает самый вкусный ингредиент. Однозначно наш человек, только под прикрытием благочестия и двойной х хромосомы :)

 

Хехе :)

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...