Перейти до змісту

Політична самоорганізація общини - досвід Альберти


Spencer H.

Recommended Posts

Я вже неодноразово писала про те, що українці повинні самоорганізовуватися, щоб створювати справжні народні партії, незалежні від олігархічних партійних проектів. Такі створені та фінансовані простими людьми партії (grassroots) - втілення демократичного процесу.

 

Канада, а точніше, Альберта, має такий нещодавній досвід - утворення нової провінційної партії, що називається UCP (United Conservative Party). Ось поклала дитину спати і дивлюся запис їх конвенції з міста Ред Дір. Вона велася онлайн на Фейсбуку і її дивилися люди з різних куточків світу.

 

Якщо комусь цікаво, ось лінк. Кулзак, думаю, Вам буде цікаво. Дуже цікаві спічі і атмосфера.

Link to comment
Share on other sites

Лідер партії Джейсон Кенні тільки що згадав внесок українських емігрантів як приклад, що все можливе - "люди у овечих шкірах із степів України корчували ліс, щоб створити поля. Вони не казали, що це неможливо - вони робили".

Змінено користувачем Spencer H.
Link to comment
Share on other sites

Я вже неодноразово писала про те, що українці повинні самоорганізовуватися, щоб створювати справжні народні партії, незалежні від олігархічних партійних проектів. Такі створені та фінансовані простими людьми партії (grassroots) - втілення демократичного процесу.

 

Канада, а точніше, Альберта, має такий нещодавній досвід - утворення нової провінційної партії, що називається UCP (United Conservative Party). Ось поклала дитину спати і дивлюся запис їх конвенції з міста Ред Дір. Вона велася онлайн на Фейсбуку і її дивилися люди з різних куточків світу.

 

Якщо комусь цікаво, ось лінк. Кулзак, думаю, Вам буде цікаво. Дуже цікаві спічі і атмосфера.

Я міг поїхати від нашої первинної але часу не було
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Два виступи - від Бреда Вола та Джейсона Кенні - були бомбезні. Ось такими повинні бути справжні лідери - робити, показувати результати і на основі цього бути здатними повести за собою людей. А не "бе-бе-бе".

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...