Перейти до змісту

Фома,як тобі Канада?


coolzak

Recommended Posts

Оце щойно з Вуйко з'їли стейк!

 

Канади я не бачив, якщо чесно, тільки Торонто, завтра на Ніагару і далі в штати.

 

Торонто - реальний смітник, я здивований як таке взагалі можливо.

Link to comment
Share on other sites

Понаїхавші.Де саме,які вулиці смітник?

Ніагара мені особисто не дуже.Мале туристичне містечко з водоспадом.там найкраще по місцевих винокурнях походити в околиці

Link to comment
Share on other sites

:))) Бомжи  на вулицях сплять, шмаль смердить, я теж вважаю шо ДАунтаун ліберали довели до цугундера у першу чергу. Але Фому відпустить добряче після мого рідного Нью-Йорку - гарантую.

Link to comment
Share on other sites

  Торонто Мейпл Лифс    вот куда стоит сходить   посмотреть на знаменитую команду  , стадион     Даже если нет сейчас игр просто посмотреть на легенду  канадского хоккея !.
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Понаїхавші.Де саме,які вулиці смітник?

Та скрізь смітник. Зокрема Yonge Street - один великий смітник.

 

Я ж просто знаю що Канада це ведмеді, ліса і озера, а тут бетонні джунглі, бомжі, конопля і пилюка!

 

А если ему тот хоккей до дупи ???

Я вчора був в Toronto Hall of fame по рекомендації Вуйко, хоч я і не любитель хокею, але кубок Стенлі глянув.

 

Що сподобалося там - в музеї є інтерактивні ігри, можна встати на ворота, перед тобою екран, по ньому крутять відос який закінчується кидком у ворота. Або самому спробувати забити.

 

Сам музей - всередині шопінг молу, жесть!

 

Ніагара мені особисто не дуже.Мале туристичне містечко з водоспадом.там найкраще по місцевих винокурнях походити в околиці

Мені навпаки, я вино не п'ю. Точніше п'ю але явно для цього кудись не поїду.

 

Ми взагалі заскочили в Канаду щоб глянути Ніагару, а так я б і не знав що тут! Треба буде колись поїхати у справжню Канаду, зацінити природу.

Link to comment
Share on other sites

Фома, а как там девушки? Лучше чем в Англии?

Баришні краще, голодні мабуть. Що здивувало - муслімів майже нема, негрів - майже нема. Де дайверсіті?

А за вход?

6 баксів! + відбитки пальців брали, дикі люди.

Link to comment
Share on other sites

Кроме моего предложения  смотрю нет более достойных.   Например сходить в знаменитый зал "Хоккейной славы " Такого нет больше нигде в мире  там собрана вся историю европейского и американского хоккея !    

Link to comment
Share on other sites

Например сходить в знаменитый зал "Хоккейной славы " Такого нет больше нигде в мире  там собрана вся историю европейского и американского хоккея !

 

Був вчора
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...