Перейти до змісту

Школа і батьки


coolzak

Recommended Posts

Хто має виховувати дітей в сенсі прищеплення певного морального світогляду? Школа чи батьки є головними в цьому ?Чи повинна школа повідомляти батьків про поведінку дітей яка є проблемною чи успішність?
Link to comment
Share on other sites

Хто має виховувати дітей в сенсі прищеплення певного морального світогляду? Школа чи батьки є головними в цьому ?Чи повинна школа повідомляти батьків про поведінку дітей яка є проблемною чи успішність?

 

Якщо батьки не прищеплюють то буде прищеплювати школа

Link to comment
Share on other sites

Що прищеплюють.якщо такі погані то що забирати дітей в батьків?чому школа вдагалі ідеологією займається?

 

Наприклад? Якою ідеологією.... Ну вчать дітей бути толерантними, це дуже корисна навичка, а не ідеологія.

Link to comment
Share on other sites

Що значить толерантними?толерувати це значить не кривдити але не значмть схвалювати.якщо батьки кажуть дітям що гомосексуалізм це гріх і погано але не кажуть щоб кривдити гомосексуалістів це толерантно?
Link to comment
Share on other sites

Що значить толерантними?толерувати це значить не кривдити але не значмть схвалювати.якщо батьки кажуть дітям що гомосексуалізм це гріх і погано але не кажуть щоб кривдити гомосексуалістів це толерантно?

 

Це індоктринація. На мою думку діти самі повинні вирішувати що добре що погано. Просто їм треба пояснювати чому одні вважають так, а інші вважають інакше.

Link to comment
Share on other sites

То треба дітей забирати в батьків ?хай держава індоктринує?

 

Не треба взагалі індоктринувати, стосовно держави - треба дітям допомагати тренувати імунітет від індоктринації

Link to comment
Share on other sites

А хто знає що правильно? Ти знаєш?Чинуша в школі?

Чому батьки які люблять дитину не можуть вчити що таке добре а що зле?

Це комуністи вчили батьків не слухати.Павлика Морозова памятаєш?

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

А хто знає що правильно? Ти знаєш?Чинуша в школі?

Чому батьки які люблять дитину не можуть вчити що таке добре а що зле?

Це комуністи вчили батьків не слухати.Павлика Морозова памятаєш?

 

Хай сама дитина вчиться приймати рішення на основі розуміння природи речей та процесів в суспільстві..... 

Link to comment
Share on other sites

Ок .Хто приймає рішення яку ідеологію дітям давати в школі і що робити якщо вона відрізняється від поглядів батьків.

 

Якщо в школі дають ідеологію, то це погана школа. В школі дають наукові, соціальні знання та навички

Link to comment
Share on other sites

Ок.я зрозумів твою точку зору- вчителі це восокоосвічені і досвідчені особи які знають краще ніж батьки що таке добре а що ні для дітей.А тепер що робити з батьками що не згідні.

Забирати дітей?

Link to comment
Share on other sites

Ок.я зрозумів твою точку зору- вчителі це восокоосвічені і досвідчені особи які знають краще ніж батьки що таке добре а що ні для дітей.А тепер що робити з батьками що не згідні.

Забирати дітей?

 

Вчителі - це освічені особи, які мають свою власну точку зору. Якщо вчитель нав'язує її дітям, то це поганий вчитель. Я в такому разі буду піднімати це питання перед адміністрацією школи, дістріктом, тощо. Якщо не допоможе, то переведу дитину в іншу школу. Але, слава богу, поки що я з цим не стикався. Зазвичайн навпаки, вчителі вітають різні точки зору, та здатність їх пояснювати і обгрунтовувати

Link to comment
Share on other sites

На самотек пускать, конечно, нельзая. Но школа, сверсники имеют больший вес вцелом. По-моему, важно не распаляться и пытаться контролировать все и вся, а настаивать только на самых принципиальных вещах. И то гарантии нет.

Link to comment
Share on other sites

Вчителі - це освічені особи, які мають свою власну точку зору. Якщо вчитель нав'язує її дітям, то це поганий вчитель. Я в такому разі буду піднімати це питання перед адміністрацією школи, дістріктом, тощо. Якщо не допоможе, то переведу дитину в іншу школу. Але, слава богу, поки що я з цим не стикався. Зазвичайн навпаки, вчителі вітають різні точки зору, та здатність їх пояснювати і обгрунтовувати

Ти наївний капець

В Онтаріо автором програми по секседукації був мужик якого посадили за педофільство.По хлопчиках.

Link to comment
Share on other sites

Ти наївний капець

В Онтаріо автором програми по секседукації був мужик якого посадили за педофільство.По хлопчиках.

 

Я про свій досвід кажу. Щодо секс освіти - не знаю як у вас, але у нас є опція відмовитись.

Link to comment
Share on other sites

Якщо в школі дають ідеологію, то це погана школа. В школі дають наукові, соціальні знання та навички

У школі дають основну навичку для українців - тицяти хабарі, 

а наукові знання дають платні репетитори.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...