Перейти до змісту

Стецьписецькреатив ))


SvitLana

Recommended Posts

:fp1:  :bluet:  :Ganba:

 

А тепер, коли для мене

Жартом злим кінчиться драма

І от-от зірватись має

Гостра, злобна епіграма, –

Безпощадній зброї сміху

Я боюся піддаватись,

І, забувши давню гордість,

Плачу я, щоб не сміятись.

 

 

:(  

Link to comment
Share on other sites

Духовно багаті обличчя, що тобі не подобається?
А поняв ти мабуть за розмальовані обличчя, я не зрозумів ні в чому креатив, ні в чому проблема...

Можна було б їм, ще по шаріку дати жовто блакитному, шикарно дивилось... :lol2:

Link to comment
Share on other sites

Мені подобається! Сподіваюсь, вони будуть посміхатися до туристів. А то одна із найнеприємніших згадок про Україну - залізобетонні морди на пропускному пункті в аеропорту Львова :(.  І гарні ж дівчата, то посміхніться, скажіть дякую чи будь ласка, ви ж представляєте свою державу. А то позаціплювало.

Link to comment
Share on other sites

Духовно багаті обличчя, що тобі не подобається?

А поняв ти мабуть за розмальовані обличчя, я не зрозумів ні в чому креатив, ні в чому проблема...

Можна було б їм, ще по шаріку дати жовто блакитному, шикарно дивилось... :lol2:

Клоуни прикордонники, зачьотна ідея , да

Який кордон, такі і прикордонники

А можна було ще авакова розмалювати і вперед, хліб - сіль там

Link to comment
Share on other sites

Мені подобається! Сподіваюсь, вони будуть посміхатися до туристів. А то одна із найнеприємніших згадок про Україну - залізобетонні морди на пропускному пункті в аеропорту Львова :(.  І гарні ж дівчата, то посміхніться, скажіть дякую чи будь ласка, ви ж представляєте свою державу. А то позаціплювало.

Це капєц, правда

Link to comment
Share on other sites

Клоуни прикордонники, зачьотна ідея , да

Який кордон, такі і прикордонники

А можна було ще авакова розмалювати і вперед, хліб - сіль там

 

Клоуни будуть, якщо у розмальвці будуть дуже сурйозними. А тут можна ненав"язливо - велкам ту Юйрейн! прошу показати паспорт. Дякую! Хев фан, енджой йо стей! І велика щира посмішка. На щастя, підібрали симпатичних дівчат та хлопців.

 

Тобто еспірієнс починається для фанатів ще з моменту проходження кордону.

Link to comment
Share on other sites

Клоуни будуть, якщо у розмальвці будуть дуже сурйозними. А тут можна ненав"язливо - велкам ту Юйрейн! прошу показати паспорт. Дякую! Хев фан, енджой йо стей! І велика щира посмішка. На щастя, підібрали симпатичних дівчат та хлопців.

 

Тобто еспірієнс починається для фанатів ще з моменту проходження кордону.

Знаєте чому у них такі обличчя на фотках ? вони розуміють всю глибину звіздєца, а ви щасливі в нерозумінні, я вам навіть заздрю
Link to comment
Share on other sites

Мені подобається! Сподіваюсь, вони будуть посміхатися до туристів. А то одна із найнеприємніших згадок про Україну - залізобетонні морди на пропускному пункті в аеропорту Львова :(.  І гарні ж дівчата, то посміхніться, скажіть дякую чи будь ласка, ви ж представляєте свою державу. А то позаціплювало.

та ладно сколько стран не проезжал только в эмиратах улыбался тот который штампы ставил в большинстве стран где меня тока не носило у всех Ипало шо я ему чего-то должен ,я сейчас в Турции так когда въезжали он мне вообще паспорт кинул с ипанутымтвыражением лица, хотя я обратил внимание шо он со всеми так , а не только со мной.
Link to comment
Share on other sites

Я бы этого долбоеба кто это придумал пиздилбы ногами суку потом разукрасил самого и посадил бы шоб он хоть сам побывал в шкуре тех погранцов , это как минимум. А на месте этих погранцов я бы отказался бы Ипало своё разукрашивать не по уставу или на крайняк попросилбы письменный приказ шо я должен выглядеть не по уставной форме одежды . Кстати считаю этих парней и девчонок пидарасами и конченными блядями - если взяли и так опустили и себя и свою службу.

Мне это напоминает как бывшие беркута говорят , ну бля у меня был приказ ... Какой сука у тебя был приказ ,тебе дали письменное распоряжение хуярить и убивать людей на майдане??? Какой нахуй приказ - сразу пидарасы рты закрывают. Так же и эти шары их как клоунов разукрасили , а теперь спроси у них а нахуя вы это сделали скажут руководство приказало??? А послать руководство нахуй с такими боевыми раскрасками шо слабо было??

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

А у нас під часу ковбойського фестивалю Стампіда на новоприбулих з міжнародних рейсів ласо накидають і затягають їх у зал для зустрічаючих, хехе :) а потім дарують signature білі ковбойські капелюхи. І все місто (від екзекутивів до немовлят) вдягається у джинси, ковбойські чоботи та різні варіації ковбойських нарядів.

 

https://www.youtube.com/watch?v=QHwVah9uWpo

 

Якби вас, зануд, в ласо затягли, ви б ще в суд подали. Live and let live, have fun for a change!

Link to comment
Share on other sites

А у нас під часу ковбойського фестивалю Стампіда на новоприбулих з міжнародних рейсів ласо накидають і затягають їх у зал для зустрічаючих, хехе :) а потім дарують signature білі ковбойські капелюхи. І все місто (від екзекутивів до немовлят) вдягається у джинси, ковбойські чоботи та різні варіації ковбойських нарядів.

 

https://www.youtube.com/watch?v=QHwVah9uWpo

 

Якби вас, зануд, в ласо затягли, ви б ще в суд подали. Live and let live, have fun for a change!

Хто накидав ? Прикордонники ?
Link to comment
Share on other sites

Хто накидав ? Прикордонники ?

 

Ні, це волонтери. Але прикордонники і таможеники, хоч і у формі, можуть бути у ковбойських чоботях, капелюхах або як мінімум пов"язати бандану на шию.

Link to comment
Share on other sites

Ні, це волонтери. Але прикордонники і таможеники, хоч і у формі, можуть бути у ковбойських чоботях, капелюхах або як мінімум пов"язати бандану на шию.

Ви розумієте різницю між аніматорами і міграційкою з розмальованими мармизами ?

Link to comment
Share on other sites

А ви мій ? Фоточки роздивилися ?

 

Так. То ще раз - якщо в країні проводиться подія міжнародної ваги, то не є незвичним, коли офіційні представники цієї країни (митники, прикордонники тощо) демонструють spirit цієї події у своєму зовнішньому вигляді. Як це в Калгарі роблять, я вже написала. А українці вирішили розмалювати обличчя, тому що так роблять футбольні фанати. Цілком відповідає стилю тієї події (футбольний матч).

Змінено користувачем Spencer H.
Link to comment
Share on other sites

Так. То ще раз - якщо в країні проводиться подія міжнародної ваги, то не є незвичним, коли офіційні представники цієї країни (митники, прикордонники тощо) демонструють spirit цієї події у своєму зовнішньому вигляді. Як це в Калгарі роблять, я вже написала. А українці вирішили розмалювати обличчя, тому що так роблять футбольні фанати. Цілком відповідає стилю тієї події (футбольний матч).

Ні, не відповідає

Ні, не вони вирішили, а якийсь довбень, начальніка, такий як той придурок що розвішував плакати Алупка наш

Ще раз, якби зустрічали розмальовані аніматори, питань би не виникало

Змінено користувачем SvitLana
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...