Перейти до змісту

Вишневый ФУП


Гість majesty

Recommended Posts

Рейдерство і скотство, я б сказала. Був такий собі Гонгадзе, після його смерті, прикриваючись його ім'ям, всі хто не лінувався, заробляли гроші, хто більше, хто за копійки зганьбився ..
Link to comment
Share on other sites

Мене не було в Україні у той час, коли вбили Гонгадзе, тому я знайома з цією темою досить погано.

 

Але з деяких публікацій, які мені потрапили на очі, я прочитала, що Гонгадзе був ловеласом і зраджував своїй дружині, причому неодноразово. І що коли він пропав, то люди не дуже дивувалися і казали, що він, напевно, у чергової подруги.

 

Також було сказано, що він не створив якихось великих журналістських наробок і не був на той момент дуже відомим журналістом. У ранг героя, мученика звела його насильницька смерть.

 

У мене нема власної думки, бо я не знайома з його творчістю і на той час УП не знала і не читала. Може, хтось розкаже, які він вів розслідування, за які його вбили? і якщо за наказом Кучми, то чому Кучма не сидить?

Link to comment
Share on other sites

Мене не було в Україні у той час, коли вбили Гонгадзе, тому я знайома з цією темою досить погано.

 

Але з деяких публікацій, які мені потрапили на очі, я прочитала, що Гонгадзе був ловеласом і зраджував своїй дружині, причому неодноразово. І що коли він пропав, то люди не дуже дивувалися і казали, що він, напевно, у чергової подруги.

 

Також було сказано, що він не створив якихось великих журналістських наробок і не був на той момент дуже відомим журналістом. У ранг героя, мученика звела його насильницька смерть.

 

У мене нема власної думки, бо я не знайома з його творчістю і на той час УП не знала і не читала. Може, хтось розкаже, які він вів розслідування, за які його вбили? і якщо за наказом Кучми, то чому Кучма не сидить?

 

Гонгадзе тоді вів досить грунтовне журналістське розслідування стосовно корупції в колі кучми. Матеріали були реально бомбові на той час.

Link to comment
Share on other sites

Гонгадзе тоді вів досить грунтовне журналістське розслідування стосовно корупції в колі кучми. Матеріали були реально бомбові на той час.

 

А де вони опубліковані?

Link to comment
Share on other sites

Амід я так розумію це Діма навпаки ?

Круто. Треба й собі в Садюл перекинутись.

Зовсім інша людина.

сад_юл  типу натяк  на  садизм  до юлі  або  посадку  ,  прикільно

але  якщо юль цілий сад -  пісєц  ,  одної достатньо  по  самі  

Link to comment
Share on other sites

 

 


Мене не було в Україні у той час, коли вбили Гонгадзе, тому я знайома з цією темою досить погано.

Гонгадзе  на  той  час  був  досить  видний  журналіст.  Досить  радикальний.  Брав  участь  в  перших  ток-шоу,  пам ятаю  вів  таку  собі  передачу  Епіцентр  уже  сумнозвісний  Піховшек.  Тоді  Піховшик  не  був  ще  таким  як  зараз,  що  як    його  побачу,  то  перемикаю  канал  відразу.

Гії  дуже  симпатизували,  язик  у  нього  був  дуже  гострий  і  вів  себе  професійно.

Очевидно,  що  не  був  святий.  Стало  ж  тоді  відомо,  що  з  Притулою  у  нього  були  шури-мури.

Хто  зна,  чи  не  підсовували  йому  тих  "пасій"  зі  сторони  спеціально.

Не  вірили  у  його  смерть  не  тому,  що  був  розволочений,  а  тому,  що  щиро  хотіли,  щоб  був  живий.

Link to comment
Share on other sites

Насколько я помню Гонгадзе был главой выборного штаба г-жи Витренко, плюс подрабатывал, по слухам, шантажом депов, на котором, как говорят, и погорел. Жену бил смертным боем
Link to comment
Share on other sites

Насколько я помню Гонгадзе был главой выборного штаба г-жи Витренко, плюс подрабатывал, по слухам, шантажом депов, на котором, как говорят, и погорел. Жену бил смертным боем

 

История там иная. Впрочем она даже есть на вики если хорошо знать, что искать

Link to comment
Share on other sites

Расскажи? Интересно..

Хозя, до того, как ты и многие пришли на фуп...

был конфликт с АП и некоторые ушли на форум Дилетантов - собственно сам Дилетант, Марко Вовчок, Днепр Агро, Сель ави и др.

Так вот глубоко копали тогда - покойный ныне Днепр Агро (его недавно отравили) и еще пару чел...

Я уже не помню пароль туда, поэтому сложно найти все темы расследования, вот по поиску гугла (но это лишь вершина айсберга)

 

http://www.diletant.com.ua/forum/tema?page=1&id=23051

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

На ФУПе Днепр Агро тоже выкладывал много текста по этому делу.

Но там стлько раз все прикапывали, что хер найдешь.

Правда у некоторых база есть, как я понял, и архивы можно восстановить...

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Насколько я помню Гонгадзе был главой выборного штаба г-жи Витренко, плюс подрабатывал, по слухам, шантажом депов, на котором, как говорят, и погорел. Жену бил смертным боем

 

Це безумовно недобрі справи. Але якби за такі речі всім відрізали голови в Україні, то у нас би не залишилось нікого на Печерську.

Це я до того веду, що його вбили не за це.

Link to comment
Share on other sites

Хозя, до того, как ты и многие пришли на фуп...

был конфликт с АП и некоторые ушли на форум Дилетантов - собственно сам Дилетант, Марко Вовчок, Днепр Агро, Сель ави и др.

Так вот глубоко копали тогда - покойный ныне Днепр Агро (его недавно отравили) и еще пару чел...

Я уже не помню пароль туда, поэтому сложно найти все темы расследования, вот по поиску гугла (но это лишь вершина айсберга)

 

http://www.diletant.com.ua/forum/tema?page=1&id=23051

 

Спасибо !

Link to comment
Share on other sites

Це безумовно недобрі справи. Але якби за такі речі всім відрізали голови в Україні, то у нас би не залишилось нікого на Печерську.

Це я до того веду, що його вбили не за це.

 

Як я чув - вбили його саме за те, що поліз шантажувати не того, кого можна було.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...