Перейти до змісту

Був у заповіднику совка. Фото!


Гість Хома

Recommended Posts

На Брайтон біч тобто. Вода +14, але довелось скупнутись з іншого боку Атлантики. Подивився на місцевих жителів і їх магази/ригалівки. Ужоснах! Ні в Татьяну, ні у Волну не заходив, нв копійки кацапам!
  • Upvote 4
Link to comment
Share on other sites

На Брайтон біч тобто. Вода +14, але довелось скупнутись з іншого боку Атлантики. Подивився на місцевих жителів і їх магази/ригалівки. Ужоснах! Ні в Татьяну, ні у Волну не заходив, нв копійки кацапам!

ТАтьяна - бухарские евреи. Но посути там конечно все - кацапо-совки.

Link to comment
Share on other sites

Та краще вуличну їжу їісти, вона там у НЙ до речі дуже пристойна, аніж "совко-кафе".

Мені її також описували як місце для тих хто ностальгує за "давайтє бістрєє поєлі і на уліцу нє відітє очєрєдь стоіт вас всє тут ждать должни??"

Link to comment
Share on other sites

На Брайтон біч тобто. Вода +14, але довелось скупнутись з іншого боку Атлантики. Подивився на місцевих жителів і їх магази/ригалівки. Ужоснах! Ні в Татьяну, ні у Волну не заходив, нв копійки кацапам!

 А фото  есть заповедника ? Видел по ТВ о них сюжет , многие не работают смотрят  первый ватный и думают что живут у себя в Подмосковье 

Link to comment
Share on other sites

Сочні як в Лондоні?

 

Ні, якісь страшні адово і у всіх однакова морда.

 

Що радує - на пляжі помічені групи молоді з Брукліна, тому, я думаю, років через 20 Брайтон буде трохи іншим.

Link to comment
Share on other sites

@Юрий с ФУП, зроблю репортаж за тиждень як повернуся. Насправді дофіга пенсіонерів, які явно не працюють, грають в карти, читають кацапські газети і дивляться Хуйло. Молоді трохи було, але це ж робочий день.
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...