Перейти до змісту

с фупа начали все валить


Гість majesty

Recommended Posts

Ніхто там поки що не валить. Просто зараз там веселуха, як ніколи. Прийшов олд-вуд і заявив,що у Слава ізраїльский паспорт і громадянство, вироблене через жінку, і що він зливав кошти, зібрані на АТО. Ну, тут якийсь тип пригрозив вбити дітей олдвуда і т.п.

 

А на мене Атіла нарешті достукався. Причому у списках забанених мене чомусь нема, а причину бану мені вказано посиланням на старий пост про нестрижену кацапами траву, за яку мене банив ще Слав, здається, в минулому році :).

 

Тим, хто пише на фупі, хочу попросити про послугу. В момент, коли мене забанили, я якраз писала відповідь шуші у цій темі:

 

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1006006.240

 

"Я погляди Вуда не підтримую, оскільки "українці воюють проти українців" - це кацапський мем. Так само, як не бачу нічого поганого у іноземному громадянстві, адже я сама живу за кордоном. Я бачу проблему у тому, що Слав, маючи іноземний паспорт, обзивав імігрантів ковбасниками, непатріотами і автоматично ольгінцями та ватою. Це - подвійна мораль. Це якби я, живучи в ситій Канаді, називала Атілу, олд-вуда чи СлавРедка ковбасниками і зрадниками батьківщини ;o ".

 

Не могли б ви скопіювати те, що в лапках, і запостити там від мого імені? Дякую наперед!

 

За цим прощаюсь, бо дійсно треба повертатися до обов"язок домогосподині - мене кличе непрасована білизна, немита підлога і голодний кіт  :lol2: .

 

Всім хороших вихідних!

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

там реально дерьмо со всех щелей полезло

Та все там нормуль - в голосувалці за майбутнього президента поточний гетьман з 14 року не втратив ані відсотку.

Link to comment
Share on other sites

що, макаківцю, подобається тобі навала вати?

 

Де на ФУПі ? 

 

Вони самі собі вирили могилу я причому. ? 

 

* Не хами. Тут тобі не ФУП і я до "макаки" не маю ніякого відношення. 

Link to comment
Share on other sites

А що, Атіла-Стукач там модератор тепер?

 

Він погрожував декому із своїх опонентів: "Ось прийде НОРМАЛЬНИЙ модератор, і він запроторить тебе назавжди!". І теж з цього поста випливає, що олдвуд запостив:

 

Кому: old-wood
Від: pravda
old-wood, cьогодні в 03:02
Аттила, cьогодні в 03:01
old-wood, cьогодні в 02:56
п***а мой рот. это называеться
если у вудика есть машины спринтеры мерседесы то они везде а у тебя в мечтах
Как правильно ты охарактеризовал свой рот  lol.gif  "Помойная яма" у тебя, а не рот. Ты сказки про свою "липовую контору" не рассказывай, хрючело.
И помни свое место: ты - быдло, а я - элита. Понял?   smilie3.gif
я вижу кто ты срань невоспитаная брехливая  с тещей рубеном
и без детей.

предупреждение

как вам не стыдно?


а это что за новости ваш ресурс будуйщий модератор. провацирует меня а вы мне предупреждение
какойто ужас


Re: Ви за те, щоб дозволити Славу знову банити кацапів?      cьогодні в 00:09
Кому: old-wood
Від: pravda
old-wood,  2 червня 2018 23:06:13
Розгорнути попередні цитати...
смотри на форуме тысяча народу а заважаэ тебе
ну так уйобуй отсель паскуда lol.gif

я доходчиво обьяснил

попередження!
Відповісти Цитувати Видалити

 

Атіла ненавидить олдвуда і Ольгу Тейлор і коли вони собі спілкувалися по різних темах, вскочив і почав іх обзивати. Причому викладати інфу про їх особисте життя (наприклад, скільки в Ольги дітей і як вона емігрувала).  Що цікаво, його не забанили і навіть пальчика в його сторону не підняли. А коли я йому сказала, що зробила доповідь на нього за булінг, він вчепився до мене.

 

В результаті мене забанили за це (пост від 31 жовтня 2017 року), за який я вже давно відсиділа в бані, хоча в моєму пості взагалі нема розголошення чужої інформації:)

 

Розгорнути попередні цитати...
И не говори, так отбивалась, что мы и сейчас иногда созваниваемся. smilie1.gif

Ты вон на пупе извертелся, мои данные выспрашивая. Разобрался уже, где я живу, геолокатор? smilie1.gif

Це неважко, на картинках є підказки і навіть власне фізія і черевце нашого героя smilie1.gif. А мені от цікаво, Трололо, як людині, що живе на помийці - у вашому Ф. чого такі відстійні газони? чи Ви в якомусь гетто проживаєте? Бо у нас на наших помийках мати лишню кульбабку на газоні вважається непристойним. По стану газонів можна з певним ступенем точності визначити, де проживають кацапи та люди інших певних національностей  smilie5.gif .

ПС. Таке миле, наївне, довірливе цуценятко. Шкода невинну тваринку  weep.gif . Re: За Манафортом прийшли 31 жовтня 2017 17:48:29
IP/Host: ---.abhsia.telus.net

 

 

Тобто видно, що банить хтось не дуже досвічений. До речі, в цій темі чомусь дехто думає, що у мене були різні ніки. Я писала тільки під одним ніком і завжди з одного і того ж компа, навіть проксі не користувалася. Якщо хтось зможе, то передайте там на фупі :),

Link to comment
Share on other sites

А що, Атіла-Стукач там модератор тепер?

 

Він погрожував декому із своїх опонентів: "Ось прийде НОРМАЛЬНИЙ модератор, і він запроторить тебе назавжди!". І теж з цього поста випливає, що олдвуд запостив:

 

Кому: old-wood

Від: pravda

old-wood, cьогодні в 03:02

Аттила, cьогодні в 03:01

old-wood, cьогодні в 02:56

п***а мой рот. это называеться

если у вудика есть машины спринтеры мерседесы то они везде а у тебя в мечтах

Как правильно ты охарактеризовал свой рот  lol.gif  "Помойная яма" у тебя, а не рот. Ты сказки про свою "липовую контору" не рассказывай, хрючело.

И помни свое место: ты - быдло, а я - элита. Понял?   smilie3.gif

я вижу кто ты срань невоспитаная брехливая  с тещей рубеном

и без детей.

 

предупреждение

 

как вам не стыдно?

 

 

а это что за новости ваш ресурс будуйщий модератор. провацирует меня а вы мне предупреждение

какойто ужас

 

Re: Ви за те, щоб дозволити Славу знову банити кацапів?      cьогодні в 00:09

Кому: old-wood

Від: pravda

old-wood,  2 червня 2018 23:06:13

Розгорнути попередні цитати...

смотри на форуме тысяча народу а заважаэ тебе

ну так уйобуй отсель паскуда lol.gif

 

я доходчиво обьяснил

 

попередження!

Відповісти Цитувати Видалити

 

Атіла ненавидить олдвуда і Ольгу Тейлор і коли вони собі спілкувалися по різних темах, вскочив і почав іх обзивати. Причому викладати інфу про їх особисте життя (наприклад, скільки в Ольги дітей і як вона емігрувала).  Що цікаво, його не забанили і навіть пальчика в його сторону не підняли. А коли я йому сказала, що зробила доповідь на нього за булінг, він вчепився до мене.

 

В результаті мене забанили за це (пост від 31 жовтня 2017 року), за який я вже давно відсиділа в бані, хоча в моєму пості взагалі нема розголошення чужої інформації :)

 

Розгорнути попередні цитати...
И не говори, так отбивалась, что мы и сейчас иногда созваниваемся.
smilie1.gif

 

Ты вон на пупе извертелся, мои данные выспрашивая. Разобрался уже, где я живу, геолокатор?
smilie1.gif

Це неважко, на картинках є підказки і навіть власне фізія і черевце нашого героя smilie1.gif. А мені от цікаво, Трололо, як людині, що живе на помийці - у вашому Ф. чого такі відстійні газони? чи Ви в якомусь гетто проживаєте? Бо у нас на наших помийках мати лишню кульбабку на газоні вважається непристойним. По стану газонів можна з певним ступенем точності визначити, де проживають кацапи та люди інших певних національностей  smilie5.gif .

 

ПС. Таке миле, наївне, довірливе цуценятко. Шкода невинну тваринку  weep.gif .

Re: За Манафортом прийшли31 жовтня 2017 17:48:29

IP/Host: ---.abhsia.telus.net

 

 

Тобто видно, що банить хтось не дуже досвічений. До речі, в цій темі чомусь дехто думає, що у мене були різні ніки. Я писала тільки під одним ніком і завжди з одного і того ж компа, навіть проксі не користувалася. Якщо хтось зможе, то передайте там на фупі :),

 

Нашо взагалі срачі розводити? Невже це подобається?

Link to comment
Share on other sites

Боже упаси. По-перше, це продовження теми, яку почали інші. По-друге, я просто не можу це питання задати там і дехто хоче взнати, куди я поділася. То якщо хтось з фупу ходить сюди і прочитає, то побачить відповідь. Хай банять за щось конкретне, а не за пост, за який вже відбувся бан.

 

А Атіла сам провокує і розводить нападки на юзерів. Зайдіть у його історію  та подивіться.

 

Ви можете піти і спитати, чи Атіла модератор?

Змінено користувачем Spencer H.
Link to comment
Share on other sites

Боже упаси. По-перше, це продовження теми, яку почали інші. По-друге, я просто не можу це питання задати там і дехто хоче взнати, куди я поділася. То якщо хтось з фупу ходить сюди і прочитає, то побачить відповідь. Хай банять за щось конкретне, а не за пост, за який вже відбувся бан.

 

А Атіла сам провокує і розводить нападки на юзерів. Зайдіть у його історію  та подивіться.

 

Ви можете піти і спитати, чи Атіла модератор?

 

Маю на увазі нашо там срачі розводить. Ну не любиш Атілу, залиш його в спокої, хай сам собі біситься. Я он вуда не переношу, то тримаюсь подалі від нього

Link to comment
Share on other sites

Гість
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Створити...