Перейти до змісту

Тарифи на енергію, може кому цікаво


Гість Хома

Recommended Posts

Я думаю дочекатися коли ця бульбашка лопне і пошукати будинок за Дубліном тисяч за триста, а якщо не знайду то буду вже країну міняти.

 

Ну вот вчера сигнал из Риги поступил.

Евроцентробанк перестает с 2019 года скупать долговые обязательства.

Проценты начнут подниматься. Штаты задали тот же тренд.

Еще через какое то время начнется волна перефинансирования уже под новые проценты.

А народ греб такое, что явно в рот не влазило.

Поэтому пойдет волна слива объктов теми кто не потянул.

 

Снижение цен как последствие, какие будут масштабы сдутия слодно сказать.

Но по отдельным объектам падения в 2 раза вполне возможно.

 

На своем примере: я брал однотипные квартиры в 2005-ом за 60, в 2015-ом за 90. Сейчас они примерно 130.

 

Так это копейки под смешные проценты и после фиксированнного процента я просто отдам остаток.

А шо делать тем кто зашел в 400, 500, 700 тысяч?

Link to comment
Share on other sites

в 2005-ом брал 30 штук на 5 лет, под 4,2%.

в 2015-ом 100 штук на 10 лет, под 1,6%.

В прошлом звонили из банка, спрашивали или еще не надо.

Теже 100 штук на 10 лет под 0,8%.

 

Не взял, потому что цены такие, что ужас...

Link to comment
Share on other sites

Ставки вниз то ціни вверх.Тут Торонто і Ванкувері спікулі так ціни розігнали що на зарплату хату нерельно купити.Та і в Калгарі хата яка в 2000 була 130000 зараз 400000 450000.Правда в нас тут в нашому селі останні 4 роки ціни стабілізувались
Link to comment
Share on other sites

Для України - шара! Взяв бакси по 8 від Гонтарьової, продав по 30 за півроку і на ці 22% живеш!

 

 

Я бы эту шару предпочел стабильности по 5%!

 

 

нам такое не потянуть, это только украинцам под силу.

 

Бугога!!!!

Link to comment
Share on other sites

Для України - шара! Взяв бакси по 8 від Гонтарьової, продав по 30 за півроку і на ці 22% живеш!

 

ты смеешься, а моя родственница мне на полном серьезе втирала, что мы тут в Европах лошье дешевое.

А в Украине можно жить шикарно просто положив бабло в банк. Вот мол она продала хату, бабки положила в гривне в банк и стрижет шикарный процент. Бакс тогда вроде был по 5.

Я не стал тогда спорить, понял что квалификации тупо не хватит...

Link to comment
Share on other sites

ты смеешься, а моя родственница мне на полном серьезе втирала, что мы тут в Европах лошье дешевое.

А в Украине можно жить шикарно просто положив бабло в банк. Вот мол она продала хату, бабки положила в гривне в банк и стрижет шикарный процент. Бакс тогда вроде был по 5.

Я не стал тогда спорить, понял что квалификации тупо не хватит...

В мене родичі тримали бабло в гривні, бо депозит 15%, а в баксі був лише 5! Просрали 60% бабла.
Link to comment
Share on other sites

Таких моментов валом, я ещё как то петляю, потому что имею возможность привязать цены на продукцию к доллару, но и то у меня лаг де то месяцев 6, пока покупатель привыкнет...

Link to comment
Share on other sites

@хозяин, у нас зараз кредити майже на шару. Машину можна взяти під 0% легко, іпотека 1.5-2.5. Є, звичайно, кредити під 100500% для тих в кого нема бабла, але то окрема тема.
Link to comment
Share on other sites

 

 


хозяин, у нас зараз кредити майже на шару. Машину можна взяти під 0% легко, іпотека 1.5-2.5. Є,

 

Ну на машины у нас есть короткие под низкий %, правда там первоначальный взнос вроде 30%, а ипотека борода 19% вроде последнее, что слышал...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Будь які тарифи мають порівнюватись у відсотках відносно прожиткового мінімуму і середньої заробітньої плати.

Мірятись тарифами у валюті при офіційному прожитковому мінімумі в Україні 70$ - ну це пародія...

Link to comment
Share on other sites

Я вважаються, що айфон в Україні має коштувати 150 баксів!

так, якщо він вироблятиметься в Україні з місцевих компонентів. Чи ми електрику зі Штатів імпортуємо?

 

Біг-Мак так і коштує - зовсім різні ціни в залежності від країни, хоча бренд один і той самий. Навіть індекс Біг-мака є.

 

Тому твій сарказм мимо каси.

Змінено користувачем Спартак
Link to comment
Share on other sites

Енергоносії Україна імпортує і дофіга імпортує. Крім того, підтримка аес коштує  мабуть, не дешево 

 

Імпортує для бізнесу.

Виробництва власного газу для населення цілком вистачає. Те, що дешевий український газ продають Ахметову і компанії, а українськям - дорогий імпортний - це виключно спритні руки української влади.

 

АЕС прибуткові - українська електрика експортується в Румунію, Молдову причому по значно дешевшій ціні ніж продається українцям. У нас взагалі перевиробництво електроенергії. Спеціально Ташлицьку ГАЕС доробляли, щоб балансувати систему.

Не відбувається переходу на електрику з газу виключно через олігархічний інтерес:

1. на газ можна накручувати ціни і спекулювати обліком

2. електромережі прихватизували, а хто ж з прихватизаторів буде інвестувати в реконструкцію, необхідну, щоб мережі вигребли електроопалення?

 

Тому тарифи в Україні ніхріна не відповідають реаліям.

Link to comment
Share on other sites

2. електромережі прихватизували, а хто ж з прихватизаторів буде інвестувати в реконструкцію, необхідну, щоб мережі вигребли електроопалення?

Наскільки мені відомо, передостання миля до міських споживачів (кабелі 6 та 10 КВ до трансформаторних будок) йдуть в основному під землею.

Перекладати їх чи тягнути додаткові кабелі таки досить напряжно. Крім того, одними кабелями питання не вирішиться - треба й трансформатори апгрейдити/додавати з обох боків.

 

От аби частоту мережі підняти герц до 300-500.

Але це ще більш глобальна проблема.

Змінено користувачем Jinx
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...