Перейти до змісту

Задайте хтось на ФУПі запитання О. Притулі...


Recommended Posts

На Заході ніхто гомосексуалів вже давно не принижує, не б'є, не урізає в правах...навіть навпаки, у них вже там більше прав, ніж у гетеросексуалів.... а паради вони проводять все рівно, з року в рік все більші і вичурніші :-) от чому? Змінено користувачем ценительница алей
Link to comment
Share on other sites

Особисто я вважаю такі паради пропагандою їх способу життя... насправді нікому нема ніякої справи, що вони роблять у себе в спальні... але їм хочеться саме на публіці "повидєлуваться"... ну це про Німеччину, наприклад
Link to comment
Share on other sites

Я в цьому питанні повністю солідарна з думкою Юрія Бойка:

 

 

Юрій Бойко

5 год ·

 

МОЯ ПОЗИЦІЯ СТОСОВНО ЛГБТ МАРШІВ

«Якщо хтось намагається легалізувати будь-які зв'язки, окрім як між чоловіком та жінкою, він посягає на майбутнє людства»

Link to comment
Share on other sites

Дивно, на УП ще ні одної статті не запустили, про геїв-атошників... нема таких, чи що?

Бo якби були, то вже б давно ними кругом світили... :-)

Link to comment
Share on other sites

Особисто я вважаю такі паради пропагандою їх способу життя... насправді нікому нема ніякої справи, що вони роблять у себе в спальні... але їм хочеться саме на публіці "повидєлуваться"... ну це про Німеччину, наприклад

 

Ну от ти вважаєш так, а вони вважають інакше... 

Link to comment
Share on other sites

А почему форумные геи с ФУП   скрывают свою  ориентацию ?    Думаю Амид всех знает )))

Був такой consul, він якраз нічого не приховував, навіть фотки показував свої.. цікавo, він також на всі ці прайди зараз ходить?

Link to comment
Share on other sites

Був такой consul, він якраз нічого не приховував, навіть фотки показував свої.. цікавo, він також на всі ці прайди зараз ходить?

Знал такого , не знал что он  голубой  это его грех по библии  . 

Link to comment
Share on other sites

Схоже Олена Притула знайшла "свою" тему, як і Меркель в Німеччині... :-)

Меркельша всех арабов и коричневых к себе  притащила  . Никогда не было столько мусора в городах а что на вокзалах творится .Даже я крыл матом тамошних неумытых   хачей)))

Link to comment
Share on other sites

Гість
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Створити...