Перейти до змісту

Порошенко закликав Раду якнайшвидше скасувати депутатську недоторканність


Recommended Posts

Порошенко закликав Раду якнайшвидше скасувати депутатську недоторканність

 

 

 

КИЇВ. 28 червня. УНН. Верховна Рада України не повинна зволікати з голосуванням змін до Конституції України щодо скасування депутатської недоторканності. Про це сьогодні заявив Президент України Петро Порошенко з нагоди Дня Конституції України біля пам’ятника Пилипу Орлику у Києві, передає кореспондент УНН.

“Я не бачу жодних причин, щоб зволікати зі скасуванням депутатської недоторканності. Під час судової реформи ми скасували недоторканність суддів... Я впевнений, що така сама доля має чекати і моїх конституційних пропозицій про недоторканність депутатів”, — наголосив він.

Як повідомляв УНН, Конституційний суд України визнав конституційним законопроект Президента Петра Порошенка про скасування депутатської недоторканості народних депутатів з набранням чинності з 1 січня 2020 року.

----------------------------------------

Мне кажется это мало кого уже волнует это нужно было делать 4 года назад.  

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Снятие депутатской неприкосновенности приведет к резкому усилению власти Президента.  Ладно при Порохе , а если на смену Пороху придет такое же ЧМО , как в Московии, который будет арестовывать депутатов по любому не согласию?

Link to comment
Share on other sites

Снятие депутатской неприкосновенности приведет к резкому усилению власти Президента.  Ладно при Порохе , а если на смену Пороху придет такое же ЧМО , как в Московии, который будет арестовывать депутатов по любому не согласию?

Оно не придет есть  большая вероятность что он продаст власть как это сделал Ющенко .Проверенный  способ сменить брехуна  " Мы зробымо "на  Левочкина или Бойко  и из них лепить спасителя .

Link to comment
Share on other sites

 

 


Проверенный способ сменить брехуна

 

Это впустить Йульку и он76а буде тянуть на выцборы самое убогое существо у которого у нее есть хоть какой-то шанс выиграть , как это было с Януковощем, которого йулька очень берегла уничтожая имидж Ющенко.

Link to comment
Share on other sites

Имидж Ющенко. что может быть позорней в украинской политике.Он унижтожил сам себя он предал майдан .Помните автора книги Пенчука .Донецкая мафия. есть у меня запрещенный экземпляр знаете какая его судьба автора как сдали его оранжевые воришки на растерэание ахметову.
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...