Перейти до змісту

Чи потрібні нам тут дописувачі з цугундеру?


Recommended Posts

юрий

*

 

Сообщений: 2026

 

Re: Слава Украине, давай, давай! – сказал Вида – Эта победа за «Динамо» и за Украину

« Ответ #91 : Сегодня в 10:47:12 »

Цитата: Сель Ави от Сегодня в 10:02:20

Не дай божэ футболисты из металла где-то бы звучали).

 

 

- Их будут судить.Не за лалала,а за Одессу

Link to comment
Share on other sites

Заканчивай ерундой тут заниматься и всех гнать.Для этого есть правила форума а не понятия Чебурека.Форум развивается а ты не мешай его развитию отжигай на ФУПе со своим Чебуреком.

Link to comment
Share on other sites

Та  тут  два  виразних  представника  іншого  світу.

Ох, Шпилько, люба і щира Шпилько....

Ви ж самі написали в темі про Левка Лук'яненка - "Щирість мабуть антипод досвідченості"

А деякі з нас тут вже досить непогано розуміються в дописувачах... і по-перше, як то кажуть, чужих тут не ходить, на всіх цих трьох форумах дописують одні і ті ж вже роками , як правило...

І по-друге, які ж вони інші, якщоі і цього а ж тіпа від Свободи, Лірника та всього українського... просто трохи інші амплуа, щоб не відразу вичислили, имхо

Link to comment
Share on other sites

А деякі з нас тут вже досить непогано розуміються в дописувачах..

Та  може  я  так  не  дуже  знаю  усіх  з  усіх  форумів,  але  "распознавание  образов" -  то  таки  трохи  моє.  Нюх  маю  і  з  аналітикою  непогано.  Та  й  у них  прокол  за  проколом. :shuffle:

Що  стосується  моїх  слів "з  іншого  світу",  то  це  не  про  відомі  форуми.

Змінено користувачем shpylka
Link to comment
Share on other sites

Та може я так не дуже знаю усіх з усіх форумів, але "распознавание образов" - то таки трохи моє. Нюх маю і з аналітикою непогано. Та й у них прокол за проколом. :shuffle:

Що стосується моїх слів "з іншого світу", то це не про відомі форуми.[/quote

 

Він і проколовся тут тим, що назвав Слав "Чебуреком"... а так називають Слава саме на цугундері))

та і в нього і на ФУПі, і на цугундері один і то й же нікнейм - Юрий

Змінено користувачем ценительница алей
Link to comment
Share on other sites

@Юрий с ФУП, а шо ти хочеш нам сказати за Одесу і кого судити?

Я сказал то что сказал а в текст не вникал если пользователь нарушил правила действуй согласно правилам.Какая Одесса или Париж в мире работают законы и правила.

Link to comment
Share on other sites

Та може я так не дуже знаю усіх з усіх форумів, але "распознавание образов" - то таки трохи моє. Нюх маю і з аналітикою непогано. Та й у них прокол за проколом. :shuffle:

Що стосується моїх слів "з іншого світу", то це не про відомі форуми.[/quote

 

Він і проколовся тут тим, що назвав Слав "Чебуреком"... а так називають Слава саме на цугундері))

та і в нього і на ФУПі, і на цугундері один і то й же нікнейм - Юрий

 

Та може я так не дуже знаю усіх з усіх форумів, але "распознавание образов" - то таки трохи моє. Нюх маю і з аналітикою непогано. Та й у них прокол за проколом. :shuffle:

Що стосується моїх слів "з іншого світу", то це не про відомі форуми.[/quote

 

Він і проколовся тут тим, що назвав Слав "Чебуреком"... а так називають Слава саме на цугундері))

та і в нього і на ФУПі, і на цугундері один і то й же нікнейм - Юрий

Слушай старая сплетница на ЦУГе забанен 4 года назад и там был другой ник даже не помню какой ты видно там популярна что в курсе всех тем.

Link to comment
Share on other sites

А як же ти думав, цугундер - це форум ворогів, і я , звичайно, його періодично продивляюся... ну що б бути в курсі ваших трендів, так би мовити..."-)

 

І не потрібно мені лапшати про "я там забанен 4 года назад и там был другой ник даже не помню какой" ... :-))

Змінено користувачем ценительница алей
Link to comment
Share on other sites

А як же ти думав, цугундер - це форум ворогів, і я , звичайно, його періодично продивляюся... ну що б бути в курсі ваших трендів, так би мовити..."-)

 

І не потрібно мені лапшати про "я там забанен 4 года назад и там был другой ник даже не помню какой" ... :-))

Тебе нечего делать сидя на социале   вот и лазишь где попало плетешь козни.лучше извенись   перед своей  родней ты поступила как последняя гадина .

Змінено користувачем Юрий с ФУП
  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Тебе нечего делать сидя на социале   вот и лазишь где попало плетешь козни.лучше извенись   перед своей  родней ты поступила как последняя гадина .

Ой, як ватник переймається ватниками.... браво! :-))

Link to comment
Share on other sites

@Юрий с ФУП,так шо там в Одесі?

  Спроси у   Ценительнице оленей  она в курсе всех событий    а мне честно по барабану  что там было меня ничем не удивишь . А забанен был на цуге за издевательство над памятью убитого сепара   это так  тебе к сведению. так что   олениха еще не то придумает  чтобы обгадить меня  . Пусть она с родственниками разберется   скорей всего эта жлобиха    приписала  им ленточки колорадки чтобы не приглашать в гости и не тратится.  Скоро буду  по другую сторону Ламанша так что если будет  желание  приезжай  обсудим тему   .

Змінено користувачем Юрий с ФУП
Link to comment
Share on other sites

А хто тут ще з цугундера?

Да какая разница кто от куда  весь мир живет по законам и правилам. Эту тему придумала  специально Ценительница оленей  чтобы насрать мне как  можно больше за то что я ее пристыдил  за ее родственников  которых она обвинили в ватности и отказалась принимать  где то  на улице Гагарина под Брандербургом )))

Link to comment
Share on other sites

Да какая разница кто от куда  весь мир живет по законам и правилам. Эту тему придумала  специально Ценительница оленей  чтобы насрать мне как  можно больше за то что я ее пристыдил  за ее родственников  которых она обвинили в ватности и отказалась принимать  где то  на улице Гагарина под Брандербургом )))

Для мене нiякої, але раз топікстартера так воно болить, хотілося б почути думку ТС.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Цугундер полностью  ватный  форум я заходил туда ради прикола , раз пошутил  а отношении трупаков     сепаров   за что был забанен их пособником  модератором  аля Берия  .Там сложно общаться ,  может только Ценительница В.А   там все друг друга сразу посылают на... 

Link to comment
Share on other sites

Я!!!! Я там достаточно долго писал...

В тому і справа, що " писал", колись... але ти змінився, хоча особливо вираженим регіоналом ти і не був ніколи... і такої х..і, яку цей Юрий навіть тут пише, ти ніколи не писав, ні на ФУПі, ні на цугі... ти і зараз інколи заходиш і дописуєш там, але то дописи з підрозділу "зайти і ткнути носом"... ну вмієш ти це так лаконічно зробити, що вони на тебе навіть за це не ображаються :-)...

є там і зараз ще пару дописувачів, які дописують там роками і роками відстоюють українські позиції (не знаю, як в них на те нервів вистачає)...

 

Але все це не про ватника "Юрий", який що там, що тут показує себе україноненависником в своїй суті... не розуміючи суті українства (бо воно йому чуже від роду), він намагається маніпулювати пластами свідомості, нічого не тямлячи в архітектоніці національного самоусвідомлення.... виходять смішні потуги погано підготовленого ворожого духом агента :-)...

але ж якщо декому цікаво на нього витрачати свій час... :-)

Змінено користувачем ценительница алей
Link to comment
Share on other sites

Я там в 2014 тоже регистрировался, но быстро понял что надо валить.

2014 якраз і був там часом скидання масок... саме тоді майже всі нормальні і звалили...

Link to comment
Share on other sites

В тому і справа, що " писал", колись... але ти змінився, хоча особливо вираженим регіоналом ти і не був ніколи... і такої х..і, яку цей Юрий навіть тут пише, ти ніколи не писав, ні на ФУПі, ні на цугі... ти і зараз інколи заходиш і дописуєш там, але то дописи з підрозділу "зайти і ткнути носом"... ну вмієш ти це так лаконічно зробити, що вони на тебе навіть за це не ображаються :-)...

є там і зараз ще пару дописувачів, які дописують там роками і роками відстоюють українські позиції (не знаю, як в них на те нервів вистачає)...

 

Але все це не про ватника "Юрий", який що там, що тут показує себе україноненависником в своїй суті... не розуміючи суті українства (бо воно йому чуже від роду), він намагається маніпулювати пластами свідомості, нічого не тямлячи в архітектоніці національного самоусвідомлення.... виходять смішні потуги погано підготовленого ворожого духом агента :-)...

але ж якщо декому цікаво на нього витрачати свій час... :-)

Ты  лживая  сучка я не писал там  этого текста !   

Змінено користувачем Юрий с ФУП
Link to comment
Share on other sites

Гість
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Створити...