Перейти до змісту

Астанавітєсь(с) придурки


Françoise

Recommended Posts

Ментальний кацапізм, по великому рахунку, це сприйняття будь якої влади, як влади від бога. Скільки би ментальні кацапи в демократію не гралися, а все одно без царя-батюши ніяк. 

Змінено користувачем Citizen UA
  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Ментальний кацапізм, по великому рахунку, це сприйняття будь якої влади, як влади від бога. Скільки би ментальні кацапи в демократію не гралися, а все одно без царя-батюши ніяк. 

 

Ну дивись : "Султан намісник бога на землі". Це принцип османів.

Де різниця?

 

Я приблизно згідна з Вуйком та dmp. "кацапізм" то якась збірна солянка, що вигребла найгірше з усіх імперій

Змінено користувачем Françoise
Link to comment
Share on other sites

Ну дивись : "Султан намісник бога на землі". Це принцип османів.

Де різниця?

 

Я приблизно згідна з Вуйком та dmp. "кацапізм" то якась збірна солянка, що вигребла найгірше з усіх імперій

 

Султан - це будь-яка влада? Восток - дєло тонкоє ©

Link to comment
Share on other sites

в османів дійсно будь-яка. В його руках буле ВСЕ

Саме це й успадкувала московія від орди. Типові східні заморочкм. Згадай Дюма чи Дрюона - королів навіть подекуди під 3 чорти послати можна було.

А у польському Сеймі (попри все моє особисто прохолодне ставлення до Жечіпосполитої), якийсь "пан Голодупський" міг зарізати рішення парламенту (вето звідто й пішло).

Змінено користувачем Françoise
Link to comment
Share on other sites

в османів дійсно будь-яка. В його руках буле ВСЕ

Саме це й успадкувала московія від орди. Типові східні заморочкм. Згадай Дюма чи Дрюона - королів навіть подекуди під 3 чорти послати можна було.

А у польському Сеймі (попри все моє особисто прохолодне ставлення до Жечіпосполитої), якийсь "пан Голодупський" міг зарізати рішення парламенту (вето звідто й пішло).

 

Я трошки про інше,про те, що вони з будь-якої влади зроблять у кінцевому підсумку собі султана, чи царя.

Link to comment
Share on other sites

В них на те "настанова". Як і в османів чи ординців.

Тому вони "цапря" зроблять навіть з гетьмана (а це, як усі знають, посада вибірна).

 

Тобно їм просто ПОТРІБНИЙ ЦАР. Без нього вони не мислять свого існування.

Але це лише 1 з рис. Як на мене "кацапізм" напряму пов'язаний зі зведеною у культ ірраціональністю. В усьому.

У життєвих стандартах, у вчинках, у шляхах вирішення проблем

Link to comment
Share on other sites

Хоть мягкие законы, хоть жёсткие, хоть вообще Леса, а народ хочет плескаться в дерьме. В этом лишь кайф и отдохновение. Потому, хочет громада засрать и убить форум- хрен ее кто остановит да и не надо. Каждый сам себе злобный Буратино.

З жорсткими законами форум би жив, це як організм із здоровим імунітетом.

 А з м`якими налізло всякого-різного зрадоголіцтва.

Почали активно засирати навіть теми про позитив. 

 

 

Проти ліберастії, як такої,  взагалі, а на політфорумах так  особливо.  

А всяке тіпа "астанавітєсь" тільки масла підливає. 

Змінено користувачем Святослав_
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...