Перейти до змісту

JinX vs Patriot && George


Patriot

Recommended Posts

Фома, вот ты мне инкременируюшь (получил от тебя на почту): "Антиукраїнська пропаганда, паплюження державності України, українофобія. Невизнання приналежності українських територій до України, зазіхання на територіальну цілістність держави Україна, сепаратизм.". 

Это ты сам придумал, или тебе порохоботы надиктовали? Я ни в одном своем посту и ни в одной теме никогда не занимался антиукраинской пропагандой и т.д. Да я против Пеци, а форум тут что разве порохоботский? Критика Пеци является уголовным преступлением которое ты мне шьешь?

Лучше бы ты матерщинников банил, которые прямым текстом гнут маты на этом форуме, а тебе пофиг.

Змінено користувачем Patriot
  • Upvote 2
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

 

 


Фома, вот ты мне инкременируюшь (получил от тебя на почту): "Антиукраїнська пропаганда, паплюження державності України, українофобія. Невизнання приналежності українських територій до України, зазіхання на територіальну цілістність держави Україна, сепаратизм.".  Это ты сам придумал, или тебе порохоботы надиктовали? Я ни в одном своем посту и ни в одной теме никогда не занимался антиукраинской пропагандой и т.д. Да я против Пеци, а форум тут что разве порохоботский? Критика Пеци является уголовным преступлением которое ты мне шьешь?

Ділення українців на 1-2-3 сорти = пропаганда

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Это не пропаганда, а скорее апартеид. Но делят то порохоботы, а не я. Вот сказал я что против Пеци, порохоботы меня сразу отчислили из украинцев и записали в кацапы. Также в теме есть их посты, где они и жителей восточной Украины украинцами не считают, а я лишь пытался достучаться до всех, что подобный подход приводит и к ментальному и к политическому разделу Украины. Так что не я тут крайний в этом вопросе. Моя тема о плохом отношении была попыткой повлиять на это разделение и прекратить его. Я постоянно на этом форуме получаю обвинения в том, что я не украинец, потому что против Пети и потому что за Юлю.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Фома, вот ты мне инкременируюшь (получил от тебя на почту): "Антиукраїнська пропаганда, паплюження державності України, українофобія. Невизнання приналежності українських територій до України, зазіхання на територіальну цілістність держави Україна, сепаратизм.". 

Это ты сам придумал, или тебе порохоботы надиктовали? Я ни в одном своем посту и ни в одной теме никогда не занимался антиукраинской пропагандой и т.д. Да я против Пеци, а форум тут что разве порохоботский? Критика Пеци является уголовным преступлением которое ты мне шьешь?

Лучше бы ты матерщинников банил, которые прямым текстом гнут маты на этом форуме, а тебе пофиг.

 

Фома мене вчора за фразу "Після Майдану Україна втратила територіальну цілісність, а потiм почалася війна" забанив теж зi формулюванням "За Антиукраїнську пропаганду". 

 

Бо в Англії всi точно знають, що втрата Україною територіальної цілісності й початок війни в Україні мали місце, звичайно, до Майдану.

Змінено користувачем George
Link to comment
Share on other sites

George, вашу фразу обычно модеры понимают как "Из за Майдана или по вине Майдана" ну и далее. 

 

На всех форумах, в т.ч. и на этом, я вижу деление украинцев на юльков, порохоботов, ватников и кацапов, разве это не деление на сорта? Но я только не понимаю почему крайний я, а не те кто тут маты гнут.

Змінено користувачем Patriot
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

 

 


Фома мене вчора за фразу "Після Майдану Україна втратила територіальну цілісність, а потiм почалася війна" забанив теж зi формулюванням "За Антиукраїнську пропаганду".   

На 12 годин забанив, наступного разу - місяць

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

я вижу деление украинцев на юльков, порохоботов, ватников и кацапов,

Вата та кацапи за рузьке мір та новоросію з кримнашем. І пофігу, який у них аусвайс і хто у них батьки - це вже не українці 146%.

Змінено користувачем Jinx
  • Upvote 1
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

Вата та кацапи за рузьке мір та новоросію з кримнашем. І пофігу, який у них аусвайс і хто у них батьки - це вже не українці.

Вот Фома, почитай его, а ты меня в бан отправил. Jinx, так кацапы эти и ватники ведь граждане Украины тоже. А ватники так еще и по национальности украинцы в основном.

Короче имеем деление.

Змінено користувачем Patriot
Link to comment
Share on other sites

 

 


Вот Фома, почитай его, а ты меня в бан отправил.

 

Громадянин України, який підтримує сепаратизм та закликає кацаповійська для окупації українських територій є державним зрадником.

Він сам своїми діями ставить себе поза множину людей, які звуться українцями. Сам.

  • Upvote 3
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Фома мене вчора за фразу "Після Майдану Україна втратила територіальну цілісність, а потiм почалася війна" забанив теж зi формулюванням "За Антиукраїнську пропаганду".   

 

На 12 годин забанив, наступного разу - місяць

 

Оголоси, що ще - «антиукраїнська пропаганда» в твойому розумінні?
 
Я зрозумів, що підрядні речення часу (висловлювання про часові взаємозв'язки явищ) на твою думку є «антиукраїнською пропагандою». 
 
Наприклад, фраза «Після анексії Росією Криму,  Генеральна Асамблея ООН заявила про невизнання кримського “референдуму”» в твойому розумінні є «антиукраїнською пропагандою».
 
Що ще?
Змінено користувачем George
Link to comment
Share on other sites

Ділення українців на 1-2-3 сорти = пропаганда

 

Патріоте, а ти, справді, написав щось на кшталт «українці поділяються на людей першого сорту, другого сорту й т.д.»?

 

А то цей борець з «антиукраїнською пропагандою» молотить, молотить по клавішам, але ніяких твоїх цитат чи посилань на них так і не привів.

Link to comment
Share on other sites

 

 


Оголоси, що ще - «антиукраїнська пропаганда» в твойому розумінні?

 

 

 


"Після Майдану Україна втратила територіальну цілісність, а потiм почалася війна"

 

Спочатку почалася війна, де агресором був кацапстан, який завів "вежлівих зельоних чілавечьків" в Крим та обласні центри на півдні та сході.

На штиках отих самих чілавечьків і проводився отой самий референдум в Криму та готувалися (і проводилися) референдуми в інших областях.

 

І вже в результаті оцих дій Україна втратила територіальну цілісність.

 

На кацапський же погляд все відбувалося саме так, як викладено у вашому дописі.

  • Upvote 2
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Патріоте, а ти, справді, написав щось на кшталт «українці поділяються на людей першого сорту, другого сорту й т.д.»?

 

А то цей борець з «антиукраїнською пропагандою» молотить, молотить по клавішам, але ніяких твоїх цитат чи посилань на них так і не привів.

Именно так я не писал, я писал в контексте, а точнее отвечал на вопрос, и своими ответами я говорил о том, что есть такая проблема и что с этим надо что-то делать. Тут вот об этом

http://uapolitics.com/topic/36975-negativnoe-otnoshenie-zhitelej-zapadnoj-ukrainy/page-2

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

1. Спочатку почалася війна, де агресором був кацапстан, який завів "вежлівих зельоних чілавечьків" в Крим та обласні центри на півдні та сході.

На штиках отих самих чілавечьків і проводився отой самий референдум в Криму та готувалися (і проводилися) референдуми в інших областях.

І вже в результаті оцих дій Україна втратила територіальну цілісність.

2. На кацапський же погляд все відбувалося саме так, як викладено у вашому дописі.

Человек писал чисто с точки зрения времени и дат, и вовсе скорее всего не имел в виду то, что тут возможно подумали.

В начале был Майдан, как ответ на политику агента кремля овоща. Потом было все остальное.

1. Война это когда идут военные действия. В Крыму военных действий не было. Украина не стала отвечать на захват острова терористами. Зеленых человечков на донбассе не было вначале, там кремль просто вооружил местное быдло, а также ввел вначале своих кураторов для руководства ими. И потом зеленых также не было, т.к. кремль просто ввел еще свои войска дополнительно, но без знаков отличия. А вот почему Киев сопли жевал, и не взял сразу территории хотя бы на Донбассе под контроль, это уже вопрос к Пеце.

2. У него вообще ничего про это не расписано.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

 

 


1. Война это когда идут военные действия.

Коли в тебе під загрозою зброї відберуть гаманця - це буде озброєне пограбування чи розміщення коштів на безстроковий депозит?

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Коли в тебе під загрозою зброї відберуть гаманця - це буде озброєне пограбування.

Именно так, это тероризм чистой воды, но это еще не война. При этом у тебя еще в кармане лежит оружие, но ты его тоже боишься достать. Именно так все. Может и правильно что не достали, силы типа не равные, но это тогда не война. 

 

Это за попку что-ли?

Змінено користувачем Patriot
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Та  якби  той  кацапський  понос  припинити,  то  гляди  і  нормальні  люди  підтягнулися  б. 

Порохоботы разошлись тут на форуме серьезно, одни маты и враги народа у них вокруг и кацапы. Убрать порохоботов и форум стал бы очень интересным и культурным.

Ну а шо робити?

Или применять правила ко всем, или не применять ни к кому. 

Link to comment
Share on other sites

Именно так, это тероризм чистой воды, но это еще не война.

1. Тероризмом це би лишалося, якби кацапстан не визнав результатів Кримського "референдуму" та не прийняв би законодавчими актами Крим до складу РФії.

2. Терористам медалі від міноборони не дають. А по факту є оце

BEB5B859-6BD9-4BA9-87A8-3FE9C6556144_cx0

 

 

Якби Крим було "повернуто" в результаті продажу чи інших міждержавних мирних актів, медальки б штампувало чи мінекономіки чи мінзакордонних справ.

Медальки ж штампувало міноборони кацапії, що прямо вказує на характер дій, якими було Крим "повернуто".

Дати вказано. Вікіцитата:

Медалью награждаются военнослужащие и лица гражданского персонала Вооружённых Сил Российской Федерации за заслуги и отличия, проявленные при обеспечении безопасности мероприятий, связанных с защитой прав и жизни граждан Крыма, проведением референдума в Крыму 16 марта 2014 года, вхождением Крыма в состав Российской Федерации по результатам проведённого референдума.
Змінено користувачем Jinx
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

 

 


Схоже, Фома вирішив приміряти корону Лєси... Ню-ню! 

Том-кет, ви уху їли? Усі бани від мене ВИКЛЮЧНО за хамство / антиукраїнську пропаганду, виключення не буде нікому.

Link to comment
Share on other sites

 

 


ЗІ: не бачу в дописах Патріота нічого антиукраїнського.

За Patriot'ом та Джорджем - Крим захопили якісь терористи, і цей захват в жодному разі не вважається війною з боку кацапстану. "Их там нет" :pleasant: .

 

Україна спочатку втратила територіальну цілісність (загубила десь по дорозі, з ким не бува), а вже потім почалася війна. Отака у них позиція. Ви з ними згодні?

Link to comment
Share on other sites

 

 


ЗІ: не бачу в дописах Патріота нічого антиукраїнського.

Та  ну!  І  може  ще  й  вважаєте  його  щирим  українцем,  так  як  він  себе  позиціонує?

А  скажіть -но  мені,  чи  може  українець,  що  проживав  останні  роки  в  Україні  не  знати,  хто  така  Ганька  і  сплутати  її  з  Савченко?

 

Треба  вміти  розрізняти,  де  доморощена  зрада,  а  де  диверсія  Кацапстану. 

Link to comment
Share on other sites

Патріот зокрема вважає що Яник не винен, а війна через Майдан. 

Фома, ты гонишь! Когда и где я писал что овощ не виновен, а война из-за Майдана? Ты явно тут читаешь только кляузы порохоботов, и их трактовку используешь. Почитай что-ли сам что я пишу, и если тебе чего не понятно, так спроси, я поясню. Короче модер на стороне порохоботов, имхо. или не ориентируется в том, что творится в Украине, оно и понятно в принципе. 

Змінено користувачем Patriot
Link to comment
Share on other sites

чи  може  українець,  що  проживав  останні  роки  в  Україні  не  знати,  хто  така  Ганька  і  сплутати  її  з  Савченко?

 

Это одно и тоже лицо. Я то тут при чем... 

Є мінімум 4 доповіді від різних юзерів. 

Они еще и стукачи!

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...